دسته ها
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

آموزش برداشتن ابرو به صورت مرحله به مرحله

  • ندا خوشرو
  • 18 می 2016
  • ۰

برداشتن ابرو ها با بهترین شکل یکی از مهم ترین هدف ها در هنگام مرتب کردن ابرو ها است با داشتن ابرو هایی زیبا و خوش حالت چهره شما جذابیت خاص و متفاوتی را پیدا می کنید. در ادامه این مطلب آموزش برداشتن ابرو به صورت مرحله به مرحله را مشاهده خواهید کرد.

حالت و مدل ابرو بر روی ظاهر چشم ها نیز تاثیر گذار است و شما می توانید با اندکی تغییر در ابرو های خود فرم صورت و چشم های خود را نیز تغییر دهید. طریقه برداشتن ابرو به صورت گام به گام را در این مطلب مشاهده خواهید کرد شما می توانید با کمک این مطلب آموزشی و دقت لازم کار مرتب کردن ابرو های خود را در منزل انجام دهید.

برداشتن ابرو های خوش حالت و پر آرزوی هر خانمی است بنابراین بهتر است در هنگام مرتب کردن ابرو های خود حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید. اگر ابرو های شما کم پشت است می توانید با کمک روش های آرایش ابرو به ابرو های خود عمق بدهید. برای شکل دادن به ابرو های خود می توانید از دو روش متفاوت استفاده کنید که یکی از این روش ها برداشتن موهای زائد و پراکنده در اطراف ابرو ها است و روش دیگر روشن کردن ابرو ها می باشد. نحوه برداشتن ابرو را با آسان ترین روش در این مطلب ملاحظه خواهید کرد.

آموزش مرحله به مرحله مرتب کردن ابرو ها

آموزش برداشتن ابرو به صورت گام به گام

روش های متفاوتی نظیر هاشور ابرو و تاتو ابرو برای فرم دادن به ابروها وجود دارد که این روش ها دارای مضراتی هستند یکی از بهترین و آسان ترین روش ها که از زمان های گذشته تا به حال برای فرم دادن به ابروها مورد استفاده خانم ها بوده است برداشتن ابروها با کمک موچین و قیچی است که در این بخش آموزش برداشتن ابروها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

برداشتن ابرو ها با بهترین روش

نحوه برداشتن ابروها به صورت مرحله به مرحله

قبل از این که ابرو های خود را بردارید بهتر است که با کمک یک مداد ابرو مناسب فرم ایده آل ابروی خود را بر روی ابرو هایتان بکشید.

کشیدن فرم دلخواه با کمک مداد بر روی ابرو

وقتی که شکل نهایی و دلخواه ابروهای خود را کشیدید می توانید به برداشتن موهای خارج از خط ابرو اقدام کنید.

گرفتن موهای زائد اطراف ابرو با کمک موچین

بعد از این که موهای زائد اطراف و زیر ابرو را برداشتید موهای ابرو های خود را با کمک برس به سمت بالا شانه بزنید و سپس با کمک قیچی موهایی از ابرو که بیش از اندازه بلند هستند را کوتاه کنید.

کوتاه کردن موهای بلند ابرو با قیچی

می توانید بعد از برداشتن ابرو های خود با کمک موچین و کوتاه کردن ابرو هایتان اطراف و زیر ابرو ها را تیغ بزنید که بهتر است از تیغ استفاده نکنید زیرا تیغ باعث درشت شدن تارهای مو ابرو می شود. همه این مراحل را برای ابروی دیگر خود نیز تکرار کنید. از اپیلاسیون برای برداشتن موهای اطراف ابرو های خود استفاده نکنید زیرا ممکن است سهوا وارد محدوده و خط ابرو شوید و ابرو هایتان را خراب کنید.

مدل ابرو مرتب شده مدل ابرو زنانه آموزش برداشتن ابرو

موهایی از ابرو که به اشتباه برداشته می شوند دوباره و در طول ۶۴ روز در می آیند و این مدت زمان برای ترمیم ابرو ها طولانی است بنابراین در هنگام برداشتن ابرو های خود باید نهایت دقت و صبر و حوصله را داشته باشید. در این مطلب آموزش برداشتن ابرو ها با بهترین روش را ملاحظه فرمودید که امیدواریم بتوانید با کمک این مطلب آموزشی مهارت لازم را در زمینه برداشتن ابرو هایتان کسب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.