دسته ها
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

مدل عروس با جدیدترین طراحی آرایش و مد روز (30 مدل)

  • ندا خوشرو
  • 2 می 2016
  • ۰

جشن عروسی یکی از به یاد ماندنی ترین خاطرات هر خانمی است و همه خانم ها تمایل دارند که در جشن عروسی خود از مدل های شینیون و میکاپ خاص و منحصر به فرد استفاده نمایند. در این مطلب انواع مدل عروس با جدیدترین طراحی آرایش مشاهده خواهید کرد.

میکاپ و شینیون عروس یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در هنگام انتخاب مدل عروس به آن توجه کنید. مدل و و آرایش صورت عروس باید به گونه ای باشد که به چهره عروس زیبایی و جذابیت خاص و منحصر به فردی ببخشد. در ادامه این مطلب انواع مدل های عروس با جدیدترین طراحی آرایش مد روز را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

مهارت آرایشگر در شینیون و میکاپ بسیار تاثیر گذار است برخی از عروس خانم ها ترجیح می دهند برای جشن عروسی خود به آرایشگاه های گران قیمت بروند و همیشه سعی می کنند آرایشگر ها با سابقه کار زیاد را انتخاب نمایند ولی این تفکر کاملا غلط است برای انتخاب یک آرایشگر مناسب باید به مهارت او توجه کنید. برای انتخاب مدل شینیون و میکاپ خود با آرایشگرتان مشورت کنید و مدل هایی را برای آرایش صورت و آرایش مو خود انتخاب کنید که آرایشگرتان از پس آن ها بر می آید.

مدل موی زیبا و جذاب عروس

عکس های مدل عروس جدید و شیک

برای  انتخاب مدل آرایش عروس بهتر است که از سبک های امروزی و مدرن استفاده نمایید مدل های آرایش عروس اروپایی و ساده می توانند بهترین انتخاب برای شما باشند. استفاده از آرایش های خلیجی و آرایش عربی برای میکاپ عروس نمی توانند ایده خوبی باشند زیرا این سبک های آرایشی به مرور زمان از مدت می افتند و علاوه بر این چهره شما با این مدل آرایش ها زیبایی و جذابیت طبیعی خود را از دست می دهد.

برخی از عروس های ایرانی ترجیح می دهند در جشن عروسی خود از آرایش های غلیظ و تند استفاده نمایند این مدل آرایش ها ممکن است حتی چهره شما را زشت و نامطلوب کنند.

مدل میکاپ و شینیون عروس مدل آرایش صورت عروس مدل عروس

عروس زیبا با مدل آرایش صورت و شینیون موی جدید

مدل عروس شیک و مدرن

مدل عروس ایرانی یکی از مدل های زیبا و جذاب است و بیشتر عروس های ایرانی تمایل دارند تا برای شینیون و میکاپ خود از مدل های ایرانی استفاده نمایند.

مدل موی زیبا برای عروس مدل عروس زیبا و مدرن

مدل عروس با آرایش چشم جدیدمدل موی بسته عروس مدل های متنوع آرایش عروس مدل عروس زیبا ایرانی

علاوه بر آرایش مدل مو هم نقش مهمی در زیبایی و جذابیت چهره عروس دارد اگر شما می خواهید مدل مو انتخابی تان هیچگاه از مد نیفتد بهتر است که مدل موی عروس ساده استفاده نمایید.

مدل عروس شیک و مدرن

مدل شینیون عروس زیبا و جذابمدل موی عروس بازمدل موی جمع عروس مدل عروس زیبا

مدل زیبا برای عروس های ایرانیمدل موی جمع عروس
برخی از عروس خانم ها برای ایجاد تغییرات زیادی در چهره شان از رنگ موهای غیر طبیعی استفاده می کنند این رنگ موها چهره شما را نامطلوب و غیر طبیعی نشان می دهند بهتر است برای زیبایی و جذابیت خود در جشن عروسی از رنگ موهای طبیعی استفاده مایید زیرا با این رنگ موها چهره طبیعی و دخترانه شما حفظ می شود.

مدل موی بسته عروس مدل مو و آرایش ساده برای عروس مدل موی بسته زیبا برای عروس

بیشتر خانم ها تمایل دارند تا از لنز های رنگی برای زیبایی و جذابیت چشم هایشان استفاده کنند و اگر شما ترجیح می دهید از لنزهای رنگی برای جشن عروسی خود استفاده کنید باید نوع مرغوب این لنزها را برای خرید انتخاب کنید و حتما یک هفته قبل از عروسی لنز را استفاده کنید تا چشم هایتان به لنز عادت کند.

مدل موی باز و آرایش لایت برای عروس مدل آرایش مو و آرایش صورت ساده برای عروس

مدل آرایش عروس سادهمدل موی بسته عروس

انواع مدل عروس با آرایش صورت و آرایش مو مدرن را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل آرایش عروس مدل آرایش صورت و مو عرویس

عروس زیبا با آرایش و مدل شینیون جذابمدل میکاپ زیبا عروس مدل عروس ایرانی مدل موی زیبا عروس مدل موی زیبا برای عروس مدل زیبا عروس ایرانی مدل آرایش لایت عروس مدل عروس با شینیون و میکاپ زیبا

در تصاویر این بخش تصاویر مدل عروس را ملاحظه کردید که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما قرار بگیرند و بهترین ایده برای انتخاب مدل آرایش صورت و آرایش مو را به شما بدهند. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل آرایش عروس و شینیون کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.