دسته ها
شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

یک ترفند جالب برای فر کردن مو با چنگال

  • ندا خوشرو
  • ۱۸ مهر ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب با نحوه فر کردن مو با چنگال آشنا خواهید شد که امیدواریم با توجه به مراحل ذکر شده بتوانید موهای خود را به زیبایی فر دهید و تغییرات مثبتی را در مدل موهای خود ایجاد نمایید.

اغلب خانم ها تمایل دارند موهایی فر و زیبا داشته باشند و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید و اغلب اوقات موهایتان را فر می دهید بهتر است به جای استفاده از وسایل حرارتی نظیر بابلیس و … از وسایل و روش های بی ضرر استفاده نمایید تا آسیبی به موهایتان وارد نشود. 

آموزش فر کردن مو با چنگال

برای فر دادن مو ها روش های زیادی وجود دارد و شما می توانید روی سطح موهایتان فر های درشت و ریزی را ایجاد نمایید و بدین صورت تغییرات مثبتی را در ظاهر خود ایجاد نمایید. در ادامه با نحوه فر دادن موها در اختیار شما عزیزان خواهیم بود.

فر کردن مو

نحوه فر دادن موها به کمک چنگال

فر دادن موها به کمک وسایل حرارتی باعث ایجاد آسیب هایی به مو می شود از این رو بهتر است شما برای فر دادن موهایتان از روش هایی ساده و بدون ضرر استفاده نمایید.

چنگال از انواع وسایلی است که در دسترس همه وجود دارد و شما می توانید به کمک آن لخت ترین موها را نیز فر دهید. برای فر دادن موها به کمک چنگال ابتدا چنگالی مناسب را بردارید و حدود سه سانت از انتهای موی خود را به کمک چنگال بگیرید سپس موهایتان را درون چنگال بپیچید.

  •  قاصدک 24
  • کالا چیو

فر دادن مو با چنگال

اسپری مو را روی موهایتان بپاشید سپس موهایتان را به کمک سشوار خشک نمایید توجه داشته باشید گرمایی که در فلز ایجاد می شود باعث بوجود آمدن فر هایی در سطح موها می گردد. می توانید بخشی از موهایتان را فر دهید همچنین در صورت تمایل می توانید همه قسمت های موی خود را به روش ذکر شده فر بزنید.

اگر تمایل دارید فر مدت زمان زیادی روی موهایتان بمانید در هنگام کوتاه کردن موهای خود از آرایشگرتان بخواهید تا از قیچی مارپیچی استفاده نماید بدین صورت موهایتان به راحتی فر می خورد و حجم پیدا خواهد کرد.

توجه داشته باشید که اگر به مهمانی یا مجلسی کوچک دعوت شده اید بهتر است به کمک روش ذکر شده به موهای خود حالت و فرم بی نظیری را ببخشید همچنین می توانید بعد از فر دادن موها به کمک وسایل فرم دهنده مو نظیر ژل و واکس مو و … به فر موهایتان حالت زیبایی را ببخشید.

نحوه فر دادن مو

در این مطلب چگونگی فر کردن مو با چنگال با روشی ساده را به شما عزیزان آموزش دادیم که امیدواریم با توجه به مراحل ذکر شده بتوانید فرهایی زیبا و جذاب را روی سطح موهای خود ایجاد نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.