دسته ها
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹

سخنان انرژی دهنده و الهام بخش جف بزوس

  • ندا خوشرو
  • ۱ مهر ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب مجموعه ای از سخنان جف بزوس ثروتمند ترین مرد جهان با مضامین پرمحتوا و انگیزشی را گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مطالعه آن ها نهایت بهره را ببرید.

جف بزوس در ۱۲ ژانویه سال ۱۹۶۴ متولد شد وی کارآفرین و سرمایه گذار موفقی در زمینه اینترنت می باشد همچنین بزوس موسس شرکت آمازون است که این شرکت یکی از بزرگ ترین خرده فروشی های آنلاین در جهان می باشد.

سخنان جف بزوس با متن های انگیزشی

جف بزوس یکی از ثروتمند ترین افراد آمریکا محسوب می شود که وی با بهره گیری از اصول خاص و خوش خود توانست به جایگاهی که هم اکنون دارد برسد. در مطالب قبلی جملات کنفوسیوس و جملات پابلو اسکوبار را مطالعه کردید در ادامه گلچینی از جملات جف بزوس را پیش رو خواهید داشت.

سخنان زیبا جف بزوس

جملات انگیزشی از جف بزوس

در مورد رضایت‌مندی از خود: “یک شرکت نباید عادت کند که همواره در اوج باشد؛ زیرا درخشش و در اوج بودن، همیشگی نیست.”

********

ابتکار و نوآوری: “وقتی مجبور باشید از کمترین چیزها بیشترین استفاده را ببرید، اینجاست که نوآوری و ابتکار خودش را نشان می‌دهد. برای رهایی از یک جعبه‌ی تنگ و تاریک، تنها راهی که وجود دارد این است که ابتکار عمل نشان دهی و راهی به سوی بیرون پیدا کنی.”

********

ارزش‌هایی که باید در شرکت خود ایجاد نمایید: “بخشی از این ارزش‌ها در طول مسیرتان مشخص می‌شوند. درس‌ها و تجربیاتی که در طی فعالیت حرفه‌ای خود کسب می‌کنید، ارزش‌های شرکت شما را تعیین می‌نماید.”

********

انتخاب دوست: “زندگی کوتاه‌تر از آن است که صرف کسانی شود که هیچ تدبیر و درایتی ندارند.”

سخنان زیبا از بزوس

جمله های زیبا جف بزوس 

در مورد اخلاقیات: “چیزی که من را خیلی ناراحت می‌کند این است که وقتی از کنار بانکی عبور می‌کنم تبلیغاتی را ببینم که با استفاده از آن سعی می‌کنند مردم را متقاعد نمایند تا برای هزینه‌های غیر ضروری، خانه‌شان را در رهن بانک قرار دهند و وام بگیرند. این یک ترفند شیطانی است.”

********

هر کسب و کاری باید همیشه جوان باقی بماند. اگر شما پا به پای نیازهای مشتری پیش بروید مانند وول ورث موفق خواهید بود.”

********

اگر می خواهید نوآوری کنید، نباید از اشتباه کردن بترسید.

********

من می دانستم که ممکن است شکست بخورم اما با این حال نباید پشیمان می شدم، من می دانستم که تنها چیزی که می تواند من را پشیمان کند این است که به اندازه ی کافی تلاش نکرده باشم.

سخنان زیبا از جف بزوس

متن های انگیزشی از جف بزوس

من زنی را می خواهم که بتواند مرا از زندان جهان سوم خارج کند، زندگی آنقدر کوتاهه که بهتره وقت خود را برای بیرون رفتن با آدم هایی که جذاب نیستند، هدر ندهید.

********

باهوش بودن یک نعمت است و مهربانی یک انتخاب.

********

رقبای ما بر روی کار ما تمرکز می کنند در حالی که ما بر روی مشتری های خودمان تمرکز می کنیم.

********

سخت کار کنید، از انجام آن لذت ببرید و تاریخ را بسازید.

جملاتی از جف بزوس

سخنان پرمحتوا از جف بزوس 

دوست دارم وقتی که در سن ۸۰ سالگی به زندگی نگاه می کنم، اشتباهات کمی داشته باشم که از انجام آن ها پشیمانم.

********

اگر شما یک تجربه ی عالی را برای مشتری های خود فراهم کنید، بدون شک آن ها در موردش با هم صحبت می کنند و فراموش نکنید که کلماتی که از دهان خارج می شوند بسیار قدرتمند هستند.

********

پایان کار یک سازمان و تشکیلات زمانی نزدیک می شود که دائما گذشته را تحسین کند – مهم نیست که گذشته چقدر خوب بوده!

سخنانی زیبا از جف بزوس

سخنان آموزنده از بزوس 

چیزهای بزرگ همیشه از یک چیز کوچک شروع می شوند، بزرگترین بلوط ها هم از یک بلوط کوچک ایجاد شده اند، شما باید یک نهال کوچک را مواظبت کنید تا رشد کند و به یک درخت بزرگ تبدیل شود، اگر این موضوع را درک کنید می توانید به تنهایی کسب و کار بزرگ خود را راه اندازی کنید.

********

 اگر تعداد آزمایش‌ هایتان را در یک سال دو برابر کنید خلاقیتتان دو برابر می‌ شود.

سخنانی از بزوس

جملات انرژی مثبت از بزوس 

ما در آمازون سه ایده بزرگ داریم که به مدت ۱۸ سال به آن‌ ها پایبند بوده‌ ایم و دلیل موفقیت ما همین است: اول: الویت با مشتری است. دوم: خلاقیت به خرج دهید. سوم: صبور باشید.

********

کاری کنید که کارکنان خودشان را مانند مالک ببیند.

سخنان ناب از جف بزوس

اگر شما تمایل دارید با تجربه های افراد بزرگ و ثروتمند آشنا شوید و آن ها را در زندگی شغلی و روزمره خود به کار ببرید بهتر است جمله های آموزنده ای را که آن ها بیان کرده اند مطالعه کنید. در این مطلب سخنان جف بزوس را پیش رو داشتید که امیدواریم این جمله های انگیزشی مورد توجه تان قرار گرفته باشند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.