دسته ها
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹

تعبیر خواب گزیدن توسط حیوانات و حشرات مختلف

  • شقایق ایران دوست
  • ۲۱ شهریور ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب همراه ما باشید تا خواب گزیده شدن توسط جانوران را برایتان معنا کنیم. در کل دیدن این خواب به شما می فهماند که باید بیش تر مراقب خود و کار هایتان باشید و زیاد به دیگران اعتماد نکنید زیرا ممکن است این اعتماد شما بی جا باشد و ضرر و زیانی را متحمل شوید.

تعبیر خواب هایی که می بینید به راحتی امکان پذیر می باشد. گاهی ممکن است شما در خواب خود ببینید که توسط جانوری گزیده می شوید. این گزیده شدن می تواند نشان از چند چیز باشد که آن را در ادامه این مطلب برای شما بیان می کنیم.

تعبیر خواب گزیدن

تعبیر خواب گزیدن

تعبیر خواب گزیدن بسیار ساده می باشد و معنا و مفهوم بسیار پیچیده ای ندارد. این خواب را از دیدگاه های مختلف را برای شما بیان می کنیم.

امام صادق (ع)

گزیده شدن و گاز گرفتن در خواب طبق نظر اما صادق چند تعبیر دارد. ایشان بیان می کنند که این خواب اولا زیان و ضرر، دوما دشمنی، سوما مرافعه و خصومت و چهارما کاهش مال و ثروت می باشد. اگر این خواب را دیدید بهتر است در کار های خود توجه بسیار زیادی داشته باشید.

آنلی بیتون و تعبیر گزیده شدن

گزیده شدن در خواب با توجه به تعابیر آنلی بیتون متفاوت می باشد که این تعابیر عبارت اند از :

  • اگر فردی در خواب ببیند که توسط حشره ای گزیده می شود نشان می دهد که در آینده ای نه چندان دور به شر و نکبت دچار خواهد شد.
  • اگر دختری در خواب خود ببیند که حشره ای او را نیش زده است نشان می دهد که بسیار زیاد به مردان اعتماد کرده است و به زودی از این کارش پشیمان خواهد شد.

گزیده شدن توسط مار از دیدگاه چند معبر

در نظر داشته باشید که به طور کلی گزیده شدن یا نیش خوردن با هم تعبیر می شود و بستگی به حیوانی دارد که این کار را انجام می دهد از این رو در ادامه برای شما گزیده شدن توسط مار را از دیدگاه چند معبر بزرگ تعبیر می کنیم.

  • لوک اویتنهاو بیان می کند که اگر فردی در خواب ببیند که توسط مار گزیده شده است نشانه ای برای از بین رفتن آرامش در خانواده می باشد.
  • حضرت یوسف برای گزیده شدن توسط مار بیان می کند که به زودی از دشمن شما شری برای شما ایجاد می شود.
  • آنلی بیتون برای دیدن چنین خوابی سه بیان مختلف دارد. وی معتقد می باشد که اگر زنی در خواب خود ببیند که ماری مرده او را نیش می زند نشان می دهد که از بدخواهی کسی در رنج است، اگر فردی در خواب ببیند که ماری سالم او را نیش می زند نشانه تسلیم شدن می باشد و اگر مار یکی دیگر را نیش می زند یعنی شما به صورت نا آگاهانه به یکی از افراد نزدیک خود آسیب می رسانید.

تعبیر خواب گزش از دیدگاه لوک اویتنهاو

تعبیر خواب گزیدن مگس

تعبیر خواب گزیدن مگس را فقط یکی از معبران تعبیر کرده است که آن هم ابراهیم کرمانی می باشد. ایشان بیان کرده اند که اگر فردی در خواب خود ببیند که توسط مگس نیش می خورد نشان می دهد که مردم به وی حسادت بسیار زیادی می کنند.

گزیدن از دیدگاه ابن سیرین

ابن سیرین یکی از معبران به نام می باشد و درباره گزیدن پشه بیان می کند که اگر فردی در خواب خود ببیند که توسط پشه گزیده می شود نشان می دهد که حرف  وی بر سر زبان مردم خواهد افتاد و از مردم به وی ضرر و زیان می رسد. دلیل این تعبیر هم این است که پشه خون را می مکد.

تعبیر گزیده شدن توسط زنبور

  • ابراهیم کرمانی درباره گزیده شدن توسط زنبور بیان می کند که اگر شما در خواب دیدید که زنبوری شما را نیش زد یعنی از زنی بد کاره به شما آسیبی می رسد. ‌‌‌‌‌
  • منوچهر مطیعی تهرانی درباره دیدن گزیده شدن توسط زنبور می گوید این خواب نشان از شنیدن حرف های سرد و تلخ می باشد ولی به نوع زنبوری که شما را می گزد هم باید توجه داشته باشید.

گزیدن شپش

با توجه به تعابیر جابر مغربی گزیده شدن توسط شپش معنی خوبی ندارد و اگر فردی این خواب را ببیند یعنی حرف وی بر سر زبان ها خواهد افتاد و آبرویش می رود.

گزش پشه

سخن آخر

به طور کلی اگر دیدید که حشره ای شما را گزید یعنی دوستتان به شما خیانت خواهد کرد بنابراین بهتر است بیش تر مراقب اطرافیانتان باشید. همچنین در ادامه می توانید تعبیر خواب حشرات، تعبیر خواب پشه و تعبیر خواب مار را مشاهده کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.