دسته ها
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱

برای دیدن خواب بستنی چه تعبیر هایی وجود دارد؟

 • شقایق ایران دوست
 • ۵ شهریور ۱۳۹۹
 • ۰

شما می توانید انواعی از خواب های بستنی را در خواب خود ببینید که در این مقاله شما را با تعابیر مختلف خواب بستنی آشنا می کنیم. تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

بستنی یکی از موادی می باشد که مورد علاقه بسیاری از بچه ها بوده و بیش تر در تابستان مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی دیدن خواب آن می تواند نشانه خوبی باشد.

تعبیر خواب بستنی

 • بلیط کیش
 • چکاد بام

در مقاله های قبلی تعبیر خواب حلوا، تعبیر خواب کباب و تعبیر خواب تمشک  را بررسی کردیم و در ادامه تعبیر خواب بستنی را برای شما مطرح می کنیم.

تعبیر خواب بستنی

دیدن بستنی در خواب نشانه خوبی می باشد و به طور کلی می توانید آن را به شانس معنا کنید. اگر شما در خواب ببینید که بستنی فروش هستید و یا یک فردی در کنار شما در حال فروختن بستنی می باشد یعنی شانس های خوبی در آینده ای نزدیک برای شما بوجود می آید.

دیدن بستنی زعفرانی

زعفران یکی از موادی است که منجر به خوشحالی می شود و می تواند هورمون های شادی بخش را آزاد کند. از این رو زمانی که شما خواب بستنی زعفرانی را می بینید یعنی در کار هایتان موفق می شوید و شاد و سلامت خواهید بود.

هویج بستنی

بستنی را ممکن است به صورت های مختلفی در خواب ببینید. یکی از مواردی که ممکن است شما در خواب ببینید هویج بستنی می باشد. این خواب به دو صورت معنا می شود. اگر شما در خواب در حال خوردن هویج بستنی باشید و طعم شیرینی حس نکنید نشان دهنده منفعت شما می باشد و اگر در خواب طعم گسی حس کنید نشانه شادی می باشد ولی نباید به این شادی دل خوش باشید زیرا در نهایت تبدیل به غم می شود.

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

دادن بستنی به دیگری

ممکن است شما خواب ببینید که در حال دادن بستنی به دیگری هستید. این خواب معنای بدی ندارد و شما می توانید در آینده ای نزدیک باعث پیشرفت و خوشحالی آن  فرد شوید.

تعبیر خواب آنلی بیلتون

آنلی بیلتون

یکی از معبران خواب بیان می کند که خوردن بستنی در خواب نشانه به ثمر رساندن مسئولیت های شما می باشد.  اگر در خواب ببیند که بچه های در حال خوردن بستنی می باشد یعنی به طرز باور نکردنی شما به سعادت می رسید و شاد می شوید.  اگر دختری در خواب شما بستنی را می اندازد یعنی وضع درد آوری در آینده ای نه چندان دور خواهد داشت. خوردن بستنی ترش نشانه آن است که خوشحالی و شادی شما با یک اندوهی به پایان می رسد. اگر فردی خواب ببیند که بستنی او در حال آب شدن می باشد یعنی آن فرد قبل از این که به لذت های دلخواهش برسد آن لذت ها تمام می شوند.

تعبیر خواب بستنی در کتاب رویا ها

کتاب سرزمین رویا ها یکی از  کتاب هایی می باشد که خواب های بسیار زیادی را به صورت گوناگون بررسی کرده و آن ها را معنا کرده است. اگر شما خواب بستنی خوردن را می بینید یعتی سلامتی در انتظار شما می باشد ولی اگر بستنی می خرید به این معنا می باشد که خطری در روابط اجتماعی شما را تهدید می کند. در این کتاب بیان می شود که اگر دشمن شما بستنی می خورد بدین معنا می باشد که آن ها یک دوره فقر و بد بختی را تجربه خواهند کرد.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.