دسته ها
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹

تعبیر خواب آینده از نظر معبران مختلف دارای چه تعابیری است؟

  • ساناز براتی
  • ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
  • ۰

تعبیر خواب فرایندی است که به خواب ها و رویاهای شما معنا می دهد. دیدن آینده در خواب به در حالت کلی به معنای شادی و خوشبختی و از بین بردن کدورت ها می باشد.

انسان ها هر شب به خواب می روند بدون آنکه بدانند قرار است چه خوابی ببینند، در عالم خواب به هر جای می روید و پرواز می کنید حتی می توانید با مرده ها صحبت کنید و اتفاقات مختلفی را مشاهده کنید. خواب ها بسیار اسرار آمیز و عجیب هستند و با توجه به زمان خواب دیدن و شرایط فرد خواب بیننده تعبیر می شوند.

تعبیر خواب دیدن آینده

آیا تا کنون برای خواب هایی که دیده اید به دنبال تعبیر بوده اید؟ در برخی موارد ممکن است خواب عجیبی ببینید که ذهنتان را درگیر کند و به دنبال معنا و تفسیر آن در زمان بیداری باشید. خواب ها بسیار شخصی هستند و یک موضوع یا وسیله ای در خواب هر شخص می تواند معنای متفاوت داشته باشد، می توانید با تکیه به فکر خودتان خواب خود را تحلیل کنید و با کمک کتاب های تعبیر خواب یا سایت های مختلف از معنی خواب خود تا حدودی مطلع شود. برای تحلیل خواب خود بعد از بیدار شدن قبل از هر کاری خوابتان را ثبت نمایید تا یادتان نرود، همچنین نوع حس خود در خواب مثل عصبانی با خوشحال بودن را ثبت کنید کلیه عناصر موجود در خواب خود را در نظر بگیرد تا بتوانید تفسیر آن را بفهمید.

تفسیر خواب دیدن آینده

همانطور که گفته شد خواب ها دارای تعابیر مختلفی هستند که می توانید با استناد بر سخن بزرگان و تعبیر کنندگان از معنا و مفهوم آن اطلاع یابید. در این مطلب می خواهیم با تعبیر خواب آینده آشنا شویم.

تعبیر خواب برای آینده

تعابیر خواب آینده در کتاب سرزمین رویاها

دیدن خواب آینده در کتاب سرزمین رویاها اینگونه تعبیر شده است:

  • اگر شخصی در خواب آینده خود را ببیند به این معنا است که این فرصت را پیدا خواهد کرد که یک کدورت قدیمی را از بین ببرد.
  • اگر در خواب آینده خود را به شکلی ببینید که خوب نیست به این معنا است که در بیداری موضوعی باعث شادی و خوشحالی شما خواهد شد.
  • اگر فردی در خواب آینده فرزندان خود را ببیند یعنی در بیداری خوشبختی به سراغش خواهد آمد.

بررسی تفسیر خواب آینده

معنی خواب آینده از نگاه آنلی بیتون

آنلی بیتون دیدن آینده در خواب را اینچنین تفسیر می کند:

اگر در خواب ببینید که از آینده با خبر هستید، نشان دهنده آن است که در شغل و کاری که در حال حاضر دارید تغییر و تحولی وسیع ایجاد خواهد شد و شما در این راه رنج و درد زیادی را متحمل خواهید شد.

تعبیر و تفسیر خواب آینده

در ادامه با برخی از خواب هایی که در مورد آینده دیده شده و تعابیر آنها آشنا می شویم:

تفسیر خواب زبیده همسر هارون الرشید

زبیده همسر هارون الرشید در خواب می بیند که در یک بیابان تنهاست و هر انسان یا حیوانی که می آید با او نزدیکی می کند. زبیده بعد از بیداری به کنیز خود می گوید که به نزد ابن سیرین برو و اسمی از من نبر و بگو که چنین خوابی دیده ام تا تعبیرش را بگوید.

کنیز به نزد ابن سیرین می رود و خواب را تعریف می کند، ابن سیرین با خنده می گوید که تو عرضه این خواب را نداری بگو خواب بیننده خودش بیاید تا خوابش را تعبیر کنم.

تعابیر خواب دیدن آینده

کنیز به نزد زبیده باز می گردد و گفته ابن سیرین را به او منتقل می کند، اما زبیده دوباره او را می فرستد و می گوید اصرار کن که خودم خواب دیده ام، کنیز به نزد ابن سیریم باز می گردد و می گوید خودم خواب را دیده ام اما ابن سیرین می گوید امکان ندارد فردی غیر از زبیده این خواب را دیده باشد.

زبیده بعد از شنیدن این سخنان کنیز خود را می فرستد و می گوید به ابن سیرین بگو زبیده این خواب را دیده پس تعبیرش را بگو. ابن سیرین در تعبیر این خواب چنین می گوید: معنای این خواب این است که زبیده در آینده کار مهمی را انجام خواهد داد که تمامی حیوانات و انسان ها از آن بهره خواهند برد.

بعد از مدتی کوتاهی از آن خواب زبیده کانال آبی کشید که از طائف تا مکه تا امروز جاری می باشد. و در میدان عرفات کنار جبل الرحمه این کانال کاملا مشخص و پابرجا می باشد.

دیدن خواب آینده و تفسیر آن

خواب ام الفضل در مورد رسول الله

روزی زنی به نزد رسول خدا رفت و با حالتی که خیلی ناراحت بود به ایشان گفت خواب خیلی بدی دیده ام، پیامبر فرمودند خیر است انشاالله خوابت را بگو. آن زن با ناراحتی زیاد باز می گوید که خوابم خیلی بد بود اما باز هم رسول الله می فرمایند خوابت را بگو انشاالله خیر باشد. زن چنین می گوید:خواب دیدم که قطعه ای از گوشت بدن شما جدا شد و در دامن من افتاد. پیامبر در تعبیر این خواب چنین می فرمایند: این خواب خوبی است به زودی فاطمه فرزندی به دنیا خواهد آورد که تو او را در آغوش خواهی گرفت.

بعد از مدتی امام حسین(ع) به دنیا می آیند و آن زن یعنی ام الفضل ایشان را در آغوش می گیرد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.