دسته ها
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

چگونگی ترکیب رنگ موی قهوه ای موکا و عکس هایی از این رنگ مو

  • ندا خوشرو
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
  • ۰

در این بخش از آرایش و زیبایی مجله آرگا فرمول ترکیبی رنگ موی قهوه ای موکا به همراه مدل هایی از این رنگ مو خاص و جذاب را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

رنگ مو قهوه ای موکا از انواع رنگ موهای جذاب و پرطرفدار به شمار می رود و این رنگ زیبا ترکیبی از شکلات و قهوه می باشد و با اغلب رنگ پوست و چشم ها مطابقت و همخوانی دارد و اگر شما تمایل دارید ظاهری جذاب داشته باشید بهتر است از این رنگ زیبا برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید.

فرمول ترکیبی رنگ موی قهوه ای موکا

رنگ موی قهوه ای دارای طیف های مختلف نظیر قهوه ای شکلاتی، قهوه ای طلایی، قهوه ای موکا، قهوه ای زیتونی و … می باشد و شما می توانید به کمک این رنگ های جذاب در رنگ موهای خود تغییرات مثبتی را ایجاد نمایید.

رنگ مو قهوه ای موکا

ترکیب این رنگ مو

  • رنگ موی w3 : به مقدار یک تیوپ کامل
  • اکسیدان نه درصد

مدل های رنگ مو قهوه ای موکا

اگر شما تمایل دارید ظاهری کلاسیک داشته باشید بهتر است از رنگ قهوه ای موکا برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید همچنین کسانی که تمایل ندارند موهای خود را دکلره کنند این رنگ زیبا و جذاب می تواند برایشان انتخابی مناسب به شمار رود.

رنگ مو قهوه ای موکا دارای گرمای خاصی می باشد به همین دلیل برای خانم هایی که دارای پوست سفید و روشن هستند مناسب می باشد همچنین خانم های سفید پوست با این رنگ مو چهره ای گرم و دلنشین تر پیدا می کنند.

  • کالا چیو

رنگ مو قهوه ای موکا در انواع طیف های روشن و تیره موجود می باشد و اگر شما تمایل دارید ظاهری ایده آل داشته باشید بهتر است به همراه این رنگ زیبا موهایتان را هم هایلات کنید.

مدل رنگ موی قهوه ای موکا رنگ موی تیره قهوه ای موکا رنگ موی دخترانه قهوه ای موکا رنگ موی جذاب قهوه ای موکا رنگ مو قهوه ای موکا رنگ مو قهوه ای موکا روشن رنگ موی شیک قهوه ای موکا

رنگ مو قهوه ای موکا روشن برای خانم ها با پوست گندمی و چشم عسلی انتخابی مناسب می باشد همچنین رنگ مو قهوه ای موکا تیره برای خانم هایی که دارای پوست تیره هستند مناسب است و اگر رنگ پوست شما سبزه می باشد بهتر است این رنگ مو را امتحان نمایید.

این مدل رنگ مو همچنین برای خانم ها و دختران جوان در رده سنی مختلف انتخابی مناسب می باشد و شما می توانید با توجه به ویژگی های ظاهری خود از بین طیف های مختلف آن رنگ مویی ایده آل را انتخاب نمایید.

رنگ موی زیبا قهوه ای رنگ مو قهوه ای روشن رنگ مو خاص قهوه ای روشن رنگ مو قهوه ای موکا رنگ موی شیک قهوه ای رنگ مو شیک قهوه ای موکا

در این مطلب توجه شما را به انواع مدل های رنگ مو قهوه ای موکا و مدل هایی از این رنگ موی جذاب مخصوص خانم ها و دختران جوان خوش سلیقه و مشکل پسند جلب کردیم که امیدواریم این رنگ خاص با سلیقه تان همخوانی و مطابقت داشته باشد و بتوانید با ایده گرفتن از آن تغییرات مثبتی را در ظاهر و رنگ موهای خود ایجاد نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.