دسته ها
یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲

تعبیر خواب تاب از دیدگاه چند معبر مشهور

 • سحر هودانلویی
 • ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
 • ۰

تعبیر خواب تاب در نظر کلی ایجاد شک و دودلی در اخذ تصمیمات مهم زندگی تان می باشد که با توجه به نوع شرایط بیننده خواب، می تواند معانی دیگری نیز با خود به همراه داشته باشد.

خواب رویایی است که ضمیر ناخودآگاه با تمرکز برآن، سعی می کند از راه هایی ما را از وقوع و وجود حقایق و اتفاقاتی که قرار بر بروز دارند، آگاه کند. با به یاد داشتن هر یک از نشانه هایی که در خواب می بینید، می توانید موضوع و حقیقت را با توجه به معانی که معبران از آن بیان کرده اند، پیدا کنید.

در ادامه این مطلب تعبیر خواب تاب را از نظر برخی معبرین مطالعه می کنید که با بررسی هر یک از آنان می توانید، پیام خواب خود را دریافت کنید.

تعبیر خواب تاب به چه صورت است؟

تعبیر خواب تاب از نظر معبران مختلف

در رابطه با تاب به خواب دیدن، برخی از معبرین اظهار نظراتی دارند که مشابه یک دیگر می باشند. از این رو ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

 • معنای خواب تاب از نظر امام جعفر صادق

از نظر امام جعفر صادق رویای تاب دادن رسن و یا ریسمان آن متکی بر ۳ وجه کلی است. این موارد عبارت اند از؛

 1. سفر، ایجاد تغییر و تحول، جا به جایی
 2. تحمل سختی و دشواری ها
 3. باز شدن گره از مشکلات
 • معنای خواب تاب از نظر ابن سیرین

 1. اگر در خواب شخصی بافنده ریسمان را در حال تاب خوردن ببینید، بدین معنا می باشد که سفر و جا به جایی در پیش رو دارید. قابل به ذکر است که طولانی و کوتاهی این سفر وابسته به نوع ریسمانی است که در خواب مشاهده می کنید.
 2. اگر در خواب ریسمانی بلند ببینید، به این معناست که از سفری طولانی برخوردار می شوید.
 3. همچنین دیدن ریسمان کوتاه به خواب؛ نشانه کوتاه بودن سفر می باشد.
 4. همچنین اگر برای دوختن ریسمان تاب، شخصی را کمک و همراهی می کردید به این معناست که در انجام کاری از کسی مصلحت و مشورت می گیرید که درنهایت با دشواری تمامی موانع و سختی ها را پشت سر می گذارید.

تاب به خواب دیدن چه نشانه ای دارد؟

 • معنای خواب تاب از نظر منوچهر مطیعی تهرانی

این معبر نیز تاب به خواب دیدن را در معانی که در ادامه مطلب ذکر شده است؛ بیان کرده است.

 1. بی اعتباری نسبت به رای و خواسته
 2. ایجاد تزلزل و ناپایداری نسبت به هدف
 3. بی اعتمادی نسبت به شخص، کار و یا مسائل اجتماعی
 4. اگر در خواب ببینید که کسی دیگر شما را تاب می دهد؛ به این معناست؛ از طرف کسی که نسبت به شما احساس خوبی ندارد، مورد استرس و اضطراب قرار می گیرید.
 5. همچنین اگر کسی در خواب ببینید که خود مشغول تاب خوردن می باشد؛ به این معنا است که از نظر شغلی و اجتماعی در موقعیتی قرار خواهد گرفت که انگیزه و وجود خارجی نخواهد داشت.
 6. اگر در خواب ببینید که کسی را در حال تاب خوردن مشاهده می کنید، به این معناست که در ابتدای ریسک، شک و تردید در زندگی تان قرار گرفته اید که در رابطه با آن و نسبت به اخذ تصمیم دچار دودلی و عدم پایداری شده اید.
 7. قابل به ذکر است که در نهایت می توان این گونه بیان کرد که تاب نشانه سستی، عدم اعتماد و پایداری است که از این رو باید توجه و دقت بیشتری نسبت به مسائل اطرافیان خود داشته باشید.
 • معنای خواب تاب از نظر لیلا برایت

لیلا برایت نیز رویای خواب را بر مبنا های زیر در نظر گرفته است.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

تاب در خواب به چه معناست؟

 1. تاب به خواب دیدن معمولا به معنای ایجاد شک و تردید در انجام کاری است، که بر سر دارید.
 2. اگر در خواب ببینید که به روی تاب می نشینید، بر این معناست که به درستی نمی توانید راجع به موضوعی تصمیم گیری کنید.

اگر از مطالعه این بخش از مطلب تعبیر خواب به خوبی نتیجه گرفتید، می توانید با کلیک به روی مطالبی همچون تعبیر خواب باغ و تعبیر خواب بهشت باری دیگر با ما در مجلات آرگا همراه شوید.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *