دسته ها
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

آموزش ساخت کاردستی کودکانه زیبا و خلاقانه

  • یلدا محمدی
  • ۲۹ مرداد ۱۳۹۴
  • ۰

مدل ها و ایده های جدید و خلاقانه برای ساخت کاردستی کودکانه و ابتکار در ساخت کاردستی های فانتزی و زیبا با بشقاب یکبار مصرف توسط کودکان که در ادامه میتوایند این مدل های شیک و جذاب را مشاهده کنید و از این ایده های خلاقانه برای ساخت کاردستی استفاده کنید.

ساخت کاردستی کودکانه و جالب برای بچه های خردسال از اهمیت ویژه ایی برخوردار است و اغلب والدین عزیز و همینطور مربیان مهدکودک ها در تلاشند با استفاده از ایده های جدید برای ساخت انواع کاردستی های کودکانه به رشد ذهنی و همینطور جسمی کودکان کمک کنند که ساخت کاردستی های خلاقانه نقش زیادی در این امر دارد. در ادامه چند مدل از این کاردستی های زیبا و مناسب را مشاهده خواهید نمود.

ایده های جدید ساخت کاردستی کودکانه زیبا:

برای ساخت کاردستی کودکانه رعایت چند نکته مهم و پرکاربرد حائز اهمیت است، اولین نکته توجه به سن و سال و جنسیت کودک است که نقش زیادی در انتخاب نوع کاردستی دارد. سعی کنید حتما کاردستی مناسب سن کودک را انتخاب کنید تا علاوه بر جذابیت برای کودک، باعث رشد فکری کودک نیز شود. حدالمقدور سعی کنید از ساخت کاردستی هایی با وسایل ریز و یا ابزار نوک تیز و خطرناک جلوگیری کنید و تمام زمان ساخت کاردستی در کنار کودک و همراه او باشید. در ادامه چند مدل از کاردستی های کودکانه جالب و زیبا را مشاهده میکنید که میتوانند ایده های خوبی برای ساخت کاردستی برای کودک دلبند شما باشند. این کاردستی های زیبا و جالب که با کمک بشقاب های یکبار مصرف و مقداری رنگ، مقوا و چسب تهیه شده ایده های خلاقانه و جالبی برای ساخت کاردستی کودکانه است که ضمن ایجاد مهارت و قدرت خلاقیت و ابتکار در کودکان، میتوانید از این کاردستی های زیبا در تزیین اتاق کودک استفاده کنید.

کاردستی خلاقانه کودک

  •  سپهر چوب
  •  اصل جنس

ساخت کاردستی کودکانه

کاردستی کودکانه

کاردستی کودکانه

ساخت کاردستی کودک

کاردستی جدید

کاردستی کودکانه

ساخت کاردستی کودک

ساخت کاردستی

ساخت کاردستی کودکانه

برای ساخت کاردستی کودکانه استفاده از رنگ های شاد و جذاب و همچنین طرح های فانتزی و عروسکی اهمیت زیادی دارد و باعث جذب کودک و علاقه مند شدن وی به ساخت انواع کاردستی می شود. فقط این نکته را فراموش نکنید که موقع ساخت کاردستی ضمن همراهی کودک و کمک به وی جهت ساخت کاردستی، فرصتی به کودک دهید تا از ایده ها و خلاقیت خود برای ساخت کاردستی استفاده کند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.