دسته ها
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

تعبیر خواب عدس چیست؟

 • سحر هودانلویی
 • ۱۰ مرداد ۱۳۹۹
 • ۰

در صورت کلی خواب های ما منشا گرفته از افکار و تمایلات درونی است، که با نشان دادن آن به صورت رویا قصد دارد مطلبی را برایمان آشکار کند. در این بخش از مجله آرگا به تعبیر خواب عدس پرداخته شده است که با بررسی آن از جانب چندین معبر می توان به درک معنای حقیقی آن پی برد.

عدس به خواب دیدن از نظر تعبیر کنندگان مختلف بسیار متفاوت می باشد که برای اطلاع از هدف اصلی خواب دیدن عدس باید تمامی جوانب را در نظر گرفت. همان طور که ذهن ناخودآگاه ما از برخی وقایع و حقایق خبر دارد در برخی مواقع نیز قصد دارد که نشان دهنده برخی رویا ها به فرد باشد، تا او را در جلوگیری و یا مهیای شرایط مناسب برای وقوع پیوستن آن مطلع کند.

در ادامه این مطلب با ما همراه شوید  تا تعبیر خواب عدس را از نظر چندین معبر معتبر برای شما بیان  کنیم. همچنین با در نظر گرفتن هر یک از این موارد با شرایط زندگی خود می توانید به معنای حقیقی و درست خواب خود پی ببرید.

تعبیر خواب عدس به چه صورت است؟

آشنایی با تعبیر خواب عدس

در ادامه این مطلب به معنای خواب عدس از نظر روانشناسی و چنین معبر پرداخته ایم که هریک نظری متفاوت از یک دیگر را دارا هستند.

 • معنای خواب عدس از نظر ابرهیم کرمانی

 1. ابرهیم کرمانی عدس به خواب دیدن را نشانه مال و روزی حلال می داند. بدین صورت که در زندگی خود از شرایط اقتصادی خوبی بهره مند می شوید.
 2. همان طور که گفته شد عدس در خواب به معنای ثروت بیننده خواب می  باشد که گاه از شرایط کنونی و گاه کسب این ثروت و مال در آینده فرد را خبردار می کند.
 • معنای خواب عدس از نظر آنلی بیتون

 1. آنلی بیتون نیز دیدن عدس در خواب را به معنای اتفاقات نامطلوب در رابطه با محیط های زندگی بیان کرده است. به این صورت که در آینده ای نه چندان دور با افراد و اطرافیان خود به نزاع و بحث می پردازید.
 2. همچنین اگر دختری عدس را در خواب ببیند؛ بدین منظور معنا می شود که توسط نصیحتی پدرانه راه درست زندگی را در می یابد و در مسیر حقیقی زندگی خود قرار می گیرد.
 3. آشنای با معنای عدس به خواب دیدن
 • معنای خواب عدس از نظر روانشناسی یونگ

 1. همچنین این روانشناسی تعبیر خواب عدس را به این منظور معنا می کند که نشان دهنده زندگی و انسانیت می باشد. به این صورت که با خود باوری تاثیری موثر در زندگی خود ایجاد می کنید که تغییرات مثبتی را برایتان به وجود می آورد.
 • معنای خواب عدس از نظر منوچهر مطیعی

 1. منوچهر مطیعی تهرانی دیدن عدس را در خواب نشان دهنده خیر، برکت و روزی حلال می داند. به این صورت که در آینده ای نه چندان دور لطف خدا شامل حال خود و زندگی تان به صورت پر بار می گردد.
 2. همچنین اگر در خواب ببینید که از کسی عدس خریداری می کنید؛ بدین منظور است که به واسطه شخصی دیگر روزی و برکت حلال بسیاری دریافت می کنید.
 3. این معبر دیدن عدس در خواب را بسیار مبارک می داند و بر این باور است که این رویا برای بیننده خواب بسیار خوش یمن می باشد.
 4. همچنین دیدن عدس پلو در خواب نیز بدین معانی منظور می شود. چرا که برنج نیز نماد برکت و روزی حلال است که در صورت ترکیب با عدس معنای بسیار خوشی به خود می گیرد.
 • معنای خواب عدس از نظر محمد بن سیرین

 1. این معبر نیز عدس به خواب دیدن را بسیار مبارک می داند و در تعبیر کلی به معنای خیر و روزی می پندارد.
 2. ابن سیرین بر این باور است که به  علت علاقه ابراهیم خلیل به عدس مشاهده آن در رویا نیز نیکو و پسندیده است.
 3. همچنین اگر شخصی را به همراه خود در حال خوردن عدسی ببینید به این منظور است که با شخصی دشمنی پیدا می کنید و با  او به خصومت و نزاع وارد می شوید. از این رو دیدن عدسی در خواب می تواند به معنای غم و اندوه نیز تعبیر گردد.

آشنایی با تعبیر خواب عدسی

 • کالا چیو
 • قاصدک 24
 • معنای خواب عدس از نظر جابر مغربی

 1. جابر مغربی در معنایی دیگر تعبیر خواب عدس را به منظور غم، اندوه، فقر و تنگدستی معرفی کرده است.

اگر از مطالعه این تعبیر خواب در این مطلب لذت بردید؛ می توانید با کلیک به روی دیگر مطالب مرتبط همچون تعبیر خواب لوبیا و معنی تعبیر خواب نخود باری دیگر با ما همراه شوید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.