دسته ها
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

عکس های جدید شیرین نوبهاری قهرمان پرورش اندام ایران + بیوگرافی

  • خانم تمدنی نژاد
  • ۲۲ فروردین ۱۳۹۵
  • ۱

تنها قهرمان پرورش اندام زن ایرانی شیرین نوبهاری می باشد. به تازگی عکس هایی از خود در فضای مجازی منتشر کرده است. وی امیدوار است تا بتواند ذهن مردم را در رابطه با این ورزش تغییر دهد. در ادامه بیوگرافی کامل و عکس های شیرین نوبهاری را با هم مشاهده می کنیم.

شیرین نوبهاری قهرمان پرورش اندام ایران و مربی بدنساز است. در این مطلب بیوگرافی کامل و جامع او را مورد بررسی قرار می دهیم و در ادامه عکس های زیبای منتشر شده از وی در فضای مجازی را با هم مشاهده می کنیم. تا پایان مطلب همراه ما باشید.

شیرین نوبهاری متولد 1368 در مشهد می باشد وی دارای مدرک کارشناسی معماری است. از سال های 86 به دلیل علاقه خاص و فراوان به پرورش اندام و درک تفاوت فیزیک بدنی اش نسبت به دیگر خانم ها این ورزش را شروع کرده است. این ورزش را از همان سال ها به صورت حرفه ای دنبال کرده است و هم اکنون مربی بدنساز می باشد. وی مجرد است و دارای سه برادر و دو خواهر است. پدر و مادر شیرین نوبهاری استاد دانشگاه هستند. خواهرانش نیز تحصیلکرده می باشند. یکی از آن ها کارشناس ارشد صنایع غذایی و دیگری در رشته فیزیولوژی ورزشی موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد شده است. یکی از برادرانش مخترع و دو برادر دیگر در رشته های کامپیوتر و حسابداری دارای مدرک کارشناسی می باشند. شوهر خواهر شیرین عضو موی تای ایران و قهرمان کشور است.

شیرین نوبهاری

بیوگرافی شیرین نوبهاری قهرمان زن پرورش اندام

شیرین نوبهاری قهرمان زن پرورش اندام ایران متولد سال 1368 است. هشت سال است به طور حرفه ای مشغول به این حرفه است. از ایروبیک شروع کرده و به تمرین بدنسازی پرداخته است. پدر و عموهایش جزو کشتی گیران قدیمی بوده اند. از بچگی علاقه خاصی به تیپ بدنی درشت و عضلانی داشته است. پدر و یکی از برادرانش وی را به ادامه این رشته ورزشی تشویق کرده اند. خواهرانش نیز در رشته های ورزشی غریق نجات و تکواندو فعالیت دارند. وی در رابطه با هزینه دوره های بدنسازی می گوید: “به دوره های بدنسازی بستگی دارد. برای هر دوره بیش از دو میلیون بدون تغذیه هزینه دارد. این رشته درآمد زا نیز می باشد. من مربی بدنساز هستم و به زودی قصد تاسیس سالن بدنسازی را دارم. ” در دوره حجم حدودا روزی دو ساعت و در دوره رژیم روزانه دو نوبت دو یا سه ساعته تمرین می کند و در هردوره نیز مکمل مصرف می کند.

عکس های شیرین نوبهاری

در این بخش عکس های این قهرمان پرورش اندام را برای شما عزیزان آورده ایم. و گزیده ای از مصاحبه جنجالی با ایشان را می خوانیم.

 عکس های شیرین نوبهاری

وی در رابطه با برگزاری مسابقات پرورش اندام زنان در ایران می گوید:” در داخل ایران بیان چنین موضوعی مخالفان خاص خود را دارد. برگزاری این مسابقات در داخل کشور نیاز به چند سال کار مداوم دارد حتی اگر این مسابقات برگزار کردد خانمی که توانایی داوری این مسابقات را داشته باشد در ایران وجود ندارد. برای شرکت در مسابقات باید به خارج از کشور رفت که قطعا این مورد نیز با مشکلاتی همراه خواهد بود. ممکن است پس از برگزاری مسابقات حق ورود به کشور را نداشته باشی. قصد دارم در سال آینده در مسابقات شرکت کنم.”

  •  آرون گروپس
  •  مبل و میز

عکس های بانو پرورش اندام نوبهاری

در رابطه با کامنت ها و مخالفت ها می گوید:” نمی توانم با تک تک مخالفان صحبت کنم و نظر آنان را عوض کنم. فقط می توانم بیان کنم اگر به این جایگاه رسیده ام قطعا لیاقتش را داشته ام. بهتر است به جای مخالفت مرا تشویق کنند. من نشان داده ام که زنان در هر کاری بر اساس استعدادشان می توانند موفق شوند.”

عکس های شیرین نوبهاری در کنار برادران

شیرین نوبهاری می گوید:” امیدوارم علم و آگاهی مردم در ایران به سمتی پیش رود تا بتوانند متفاوت بودن را درک کنند. اگر کسی توانسته تا متفاوت باشد برایش ارزش قایل باشند.”

عکس های زیبا شیرین نوبهاری بانو قهرمان ایران شیرین نوبهاری

امیدوارم اطلاعاتی که در رابطه با خانم نوبهاری قهرمان ورزش پرورش اندام در این مطلب در اختیار افراد علاقه مند به این رشته قرار گرفته است جالب و جذاب بوده باشد. شما دوستان عزیز و همراهان گرامی در صورت تمایل مشاهده عکس بازیگران مختلف می توانید به بخش عکس بازیگران رجوع کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۱ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *