دسته ها
پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

تعبیر خواب لرزیدن و لرزش در اعضای مختلف بدن چیست؟

  • فاطمه میرزایی
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ۰

برای آشنایی با تعبیر خواب لرزیدن و یا لرزش یکی از اعضای بدن از دیدگاه معبران مشهور اسلامی می توانید در ادامه این مطلب از علم تعبیر خواب همراه ما شوید.

ممکن است در خواب ببینید که اعضای بدنتان لرزش دارند یا اینکه به دلایل مختلفی مثلا؛ سرما و یا بیماری می لرزید، حال برخی تعبیرگران اسلامی برای لرزش هر یک از اعضا و اندام های بدن تعابیر مختلفی بیان کرده اند، در ادامه شما را با برخی از این تعبیر خواب ها آشنا می کنیم.

در مطالب پیشین با انواع تعبیر خواب بیماری، تعبیر خواب یخ، تعبیر خواب شنا کردن و … آشنا شده اید، اکنون برای خواندن تعبیر رویای خود درباره لرزش و لرزیدن، از دیدگاه تعدادی معبران مشهور و معتبر می توانید تا پایان این مطلب همراه ما شوید.

تعابیر گوناگون درباره لرزیدن

معرفی تعبیر خواب لرزیدن از دیدگاه های مختلف

تأویل رویای لرزیدن بدن، عرش، زمین و … از دیدگاه معبران مختلف دارای تعابیر گوناگونی می باشد؛ در صورتی که کسی خواب بیند، سرش به لرزه افتاده است، بیانگر آن است که دچار سختی و زحمت می شود، لرزش دست ها به نشانه آن است که امانت دار خوبی نیست، اگر ببیند که پاهایش می لرزد، یعنی اینکه به راه خطا و اشتباه می رود، همچنین لرزش تمام اعضای بدن در عالم رویا به معنای آن است که به یک بیماری سخت دچار می شود.

تعبیر خواب حضرت دانیال (ع)

از نظر حضرت دانیال (ع)، دیدن لرزش و لرزیدن بدن بر ۴ وجه می باشد :

  • ضعف احوال
  • ترس و بیم
  • اندوه و غم
  • بیماری و مضرت

تأویل رویای لرزیدن

تعبیر خواب لرزیدن از دیدگاه ابن سیرین

اگر در خواب ببینید که سر تان می لرزد به معنای زحمت می باشد. لرزیدن گردن یعنی اینکه امانت دار نیستید. اگر ببینید که کف دست شما می لرزد به نشانه شنیدن سخنی سخت است و لرزیدن شکم در خواب نیز به معنای آن است که در سفر به زحمت می افتید.

تعبیر خواب به روایت ابراهیم کرمانی

اگر کسی در خواب ببیند که همه اندام های بدن وی می لرزند، بیانگر آن است که در زندگی دچار سختی می شود و در صورتی که ببیند پایش می لرزد، یعنی اینکه در سفر به زحمت می افتد.

تعبیر رویای لرزیدن

تعبیر خواب لرزیدن به روایت جابر مغربی

اگر کسی در خواب ببیند که عرش می لرزد، دلالت بر بی دیانتی علما دارد. در صورتی که ببیند لوح و قلم می لرزد به نشانه بد حال بودن دبیران و اگر هفت آسمان را در حال لرزش ببیند به نشانه محنت و رنج می باشد.

معرفی تعبیر خواب لرزیدن

علم تعبیر خواب به فرآیند معنادهی رویا هایی گفته می شوند که در خواب دیده می شوند. برخی تمدن های باستانی دیدن خواب را یک ارتباط فراطبیعی یا وسیله ای به منظور مداخلات نیرو های غیبی دانسته و گره گشایی از مفهوم آن را در توانایی افرادی با ویژگی های خاص می دانند.

از نظر اسلام، تعبیر خواب علمی الهی است که از عهده هر کسی بر نمی آید و معمولا این علم در اختیار اولیای مقرب خدا می باشد و تعابیر دقیق رویا های صادقانه در اختیار آنها است، ضمن اینکه برخی علما حتی در سطح متوسط می توانند از طریق برخی نشانه ها، احتمالاتی در این زمینه بدهند. دیدن رویای صادقانه در نزدیکی اذان صبح بیشتر است، اما این موضوع هرگز به معنای آن نیست که در زمانهای دیگر امکان دیدن خواب های صادقانه وجود ندارد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.