دسته ها
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

پوشش جدید و جذاب فریبا نادری در مصاحبه نوروزی اش/عکس

  • محدثه خاکشور
  • ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
  • ۰

فریبا نادری هنرپیشه موفق کشورمان به مناسبت نوروز ۱۳۹۹ با نشریه جدول یاب گفتگویی انجام داد که این مصاحبه همراه با عکس های متفاوت و جالب او منتشر گردید.

فریبا نادری بازیگر موفق و سرشناس کشورمان به مناسبت عید نوروز سال ۱۳۹۹ گفتگویی با وی از سوی نشریه جدول یاب صورت گرفت که همراه عکس هایی متفاوت و جالب از این هنرمند منتشر گردید.

پوشش جدید و جذاب فریبا نادری در مصاحبه نوروزی اش/عکس

مختصری از مصاحبه فریبا نادری با نشریه جدول یاب:

چه شد بازی در سریال «از سرنوشت» را پذیرفتید؟

دلایل این کار زیاد بود، ولی اول اینکه نقش مثبت بود و با نقش من در سریال ستایش تفاوت داشت، خواستم زهر آن را بگیرم و دوم اینکه خیلی دوست داشتم با کارگردان کار آقای خردمندان کار کنم، چون کار سینمایی ایشان را دیده بودم و خیلی کار جذاب و قوی بود، خود نقش هم خیلی خوب بود.

این سریالی برخلاف خیلی از مجموعه های تلویزیونی بازتاب خوبی داشت، دلیل آن چه بود؟

بله خدا رو شکر، برای اینکه روایت خیلی خوبی داشت، قصه داشت و به واقعیت های زندگی جوان های امروز خیلی نزدیک بود، برای همین خیلی ها با آن هم ذات پنداری کردند.

  • کالا چیو

از سرنوشت، فصل بعدی هم دارد؟

بله فصل سوم که فصل آخر آن می شود، کار فیلمبرداری اش تمام شده است و دو روایت برای پخش آن داریم، یکی اینکه بلافاصله بعد از تعطیلات پخش می شود و یکی هم در ماه رمضان.

در مورد ستایش بازخوزد چگونه بود؟

فصل سه به نسبت فصل دو خیلی خوب بود و بیننده آن از فصل یک هم بیشتر بود. آماری بود که سازمان اعلام می کرد، سرچ اینترنتی آن هم خیلی بالا بود.

شما اتفاقی وارد دنیای بازیگری شده اید؟

ورود من اتفاقی شد، ولی هجده سال می شود که در این حرفه هستم و یازده سال است که دارم جدی کار می کنم و نگاه من جدی تر شده است. تحصیلات آن را نداشتم و رفتم در این رشته تحصیل کردم. من گرافیک خوانده ام، ولی از بچگی بازیگری را دوست داشتم.

در تلویزیون بیشتر از سینما فعال هستید. تلویزیون مدیوم مورد علاقه شماست؟

انتخاب تلویزیون برای من همیشه اولویت دارد، چون از تلویزیون شروع کرده ام، اما در متن هایی که از تلویزیون به من می رسد، حق انتخاب بیشتری دارم. در سینما خیلی پیشنهادهای عجیبی نشده و نخواستم به آن شکل وارد سینما شوم، یا وارد نمی شوم یا اگر بخواهم وارد شوم، سعی می کنم کار سینمایی درسـت کنم و مثل خیلی از بازگیرای دیگر نباشم.

خودتان دوست دارید چه نقش هایی را بازی کنید؟

نقش های منفی را دوست دارم، منظور من از منفی نقشی است که مثبت نباشد، چون برای من چالش و جای کار بیشتری دارد.

شخصیت خودتان هم سرزنده است، این از کجا می آید؟

از روحیه ام که کلا روحیه شادی است و خیلی جدی به زندگی نگاه نمی کنم.

شما هم با آمدن بهار حالتان بهتر می شود؟

بله، فصل من بهار است. تولد من در بهار است و اصولا از اسفند به بعد حال من بهتر می شود. ماه های آبان و اذر برای من خیلی خوب نیستند و دلگیر هم هستم، اما از اسفند حال من بهتر و بهتر می شود.

پوشش جدید و جذاب فریبا نادری در مصاحبه نوروزی اش/عکس

شما خیلی آدم به روزی هستید، با این حال چقدر به سنت ها پایبند مانده اید؟

همه ما سنتی هستیم و کسی نمی تواند بگوید سنتی نیست. ما از بچگی در این سنت ها بزرگ شده ایم و سنت چیزی است که از بزرگترها به همه ما می رسد. بله من پایپند هستم، هفت سین می چینم، شب یلدا برگزار می کنم، چهارشنبه سوری را دارم. اعیادم را برگزار می کنم و اصولا در تمام مراسم ها دستی بر آتش دارم.

خانم نادری، موسیقی کجای زندگی شما قرار دارد؟

خواننده محبوب خیلی دارم و من خیلی خواننده ها را دوست دارم. میان بچه های پاپ جدید شهاب مظفری را خیلی دوست دارم، احسان خواجه امیری هم که دوست و همسایه من است و یک مدت صاحبخانه من بود وکار ایشان را هم دوست دارم. کاملا حرفه ای است، همینطوری کار منتشر نمی کند و کاملا فکر شده است، محمد علیزاده را هم خیلی دوست دارم و این روزها ما در خانه بالغ بر صد بار آهنگ زندگی را گوش می دهیم. چون دختر من مدام می گوید زندگی را بگذارید، زندگی را بگذارید. اینها جزود پاپ هایی هستند که دوست دارم و موسیقی خیلی در زندگی من جریان دارد.

خوش چهره بودن چقدر در دنیای تصویر مهم است؟

چهره در سینمای جهان هم در کارهای اول خیلی مهم بوده است، اما آنچه که ماندگار است، جذابیت های یک بازی است. توانایی یک بازیگر است که نمی تواند آن را ماندگار کند.

شما خوش چهره هستید؟

بله، خوب هستم، شاید از پنجاه درصد بالاتر.

اگر بازیگر نمی شدید، فکر می کنید چه حرفه ای را انتخاب می کردید؟

خواننده می شدم! شاید هم همین را می رفتم جلو و بازیگر می شدم و دیرتر بازیگر می شدم.

برای خواننده شدن صدای شما خوب است؟

نه، صدای من خوب نیست، ولی خوانندگی را دوست دارم!

سه وسیله که به جزیره تنهایی خود می برید؟

دخترم یارا، همسرم مهرداد، و مادرم. فقط آدم می برم که تنها نباشم.

سه وسیله که همیشه به همراه دارید؟

عینک همیشه همراه من است چون چشم های من ضعیف است و برای اینکه آدم ها را شفاف ببینم، باید همراه داشته باشم. گوشی موبایل و کارت بانکی.

پوشش جدید و جذاب فریبا نادری در مصاحبه نوروزی اش/عکس

چند شخصیت که دوست دارید از نزدیک ببینید؟

فردین را خیلی دوست داشتم از نزدیک ببینم و با هم یک چایی بخوریم، البته یک مراوده ای با نوه هایش دارم و یک کار هم با نوه دختری شان دارم. یکی از نوه هایشان کاری را کارگردانی می کردند ومن برای مدلینگ یک مجموعه با ایشان همکاری کردم. سناریویی داشت که من بازیگر آن سناریو بودم. شاید «مرلین مونرو» را هم دوست داشتم ببینم که واقعا چه در ذهن این زن گذشته است و سهراب سپهری. در میان زنده ها هرکسی را بخواهم می توانم ببینم، چون آنقدر سمج هستم قرار بگذارم و آنها را ببینم.

در زمینه هنر تصمیمی گرفته اید که پشیمان شده باشید؟

در زمانی که خیلی باب بود تله فیلم های نود دقیقه ای برای سازمان می ساختند، انتخاب های الکی زیادی کردم. البته دلایل خاص خودم را داشتم، چون تنها بودم و اجاره خانه و این داستان ها بود. شاید ۲ یا ۳ انتخاب بود و فقط بر اساس اینکه شرایط من شرایط خوبی نبود.

دوست دارید چه فعالیت های تازه ای را تجربه کنید؟

شعر را خیلی دوست دارم، نه اینکه شعر بنویسم، بلکه شعرخوانی را خیلی دوست دارم. محفل هایی که برویم و شعر بخوانیم و راجع به آن صحبت کنیم.خیلی دوست دارم درون آدم ها را کشف کنم، این برای من خیلی سوال برانگیز است.

دوست ندارید کارگردانی را تجربه کنید؟

هیچ وقت به آن فکر نمی کنم، احساس میکنم کار من نیست و در خودم این همه توانایی را نمی بینم. شاید کارگردان الکی شوم، مثل بعضی ها که همین جوری بیست سی تا فیلم می سازند، نمی توانم یکی مثل سعید روستایی یا آقای کارت؟؟؟ شوم. از آن جوان ها نمی شوم، پس به کارگردانی فکر نمی کنم.

نظر مخاطبانتان چقدر برای شما مهم است؟

اینستاگرام را خیلی جدی نمی گیرم، به دلیل اینکه نمی دانیم پشت آن کامنت چه کسی است و به چه انگیزه ای دارد از شما تعریف یا به شما توهین می کند. نمیدانم چقدر حالش خوب  یا بد است، ولی نظریات سازنده و نقد سازنده را می پذیرم.

علاقه مندی های شما؟

به گالری های عکاسی خیلی می روم، کلا گالری گردی را خیلی دوست دارم، دوست دارم ببینم مردم چگونه فکر می کنند، چه می کشند و از چه چیزهایی عکس می گیرند. یکی از تفریحات من این است و تفریحات انفرادی هم مانند تئاتر که همسرم مهرداد کمتر می تواند بیاید و سفر شمال، شمال ایران را خیلی دوست دارم.

از آنچه امروز هستید راضی اید؟

بله، راضی هستم، اما مثل همه آدم ها که می گویند کاش تجربه امروز را ۱۰ سال پیش داشتم، من هم همین را می گویم.

امسال نوروز را کجا هستید؟

اگر قرار باشد سفر داخل کشور داشته باشیم؛ فکر می کنم با یارا، مهرداد و مادرم و خانواده همسرم شمال باشیم.

برنامه شما برای سال ۹۹؟

دلم می خواهد بچه دوم را به دنیا بیاورم، اگر انشاءالله این اتفاق سال دیگر افتاد، افتاد و اگر نشد، دیگر نمی خواهم! این مشخص ترین برنامه ای است که برای سال جدید دارم.

پوشش جدید و جذاب فریبا نادری در مصاحبه نوروزی اش/عکس

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.