دسته ها
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹

هفت سین میناکاری با ظروف زیبا و تزئینات متفاوت

  • ندا خوشرو
  • ۲۲ اسفند ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب مدل هایی از هفت سین میناکاری برای چیدمان سفره هفت سین سنتی و زیبا را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار خواهیم داد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

سفره هفت سین میناکاری جزء مدل های خاص و سنتی به شمار می رود و علاوه بر این ظروف میناکاری به صورت دست ساز هستند و اگر شما تمایل دارید برای عید نوروز هفت سینی متفاوت را طراحی نمایید بهتر است از این ظروف برای چیدمان سفره استفاده نمایید.

مدل های هفت سین میناکاری

انتخاب سرویسی مناسب برای چیدمان سفره هفت سین از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید ظروف هفت سین را از بین طرح های سنتی یا مدرن انتخاب نمایید که هفت سین مسی و هفت سین نمدی و هفت سین با کاج و هفت سین مینا کاری و … امروزه توجه اغلب افراد را به سوی خود جلب کرده اند.

هفت سین سنتی

طرح های هفت سین مینا کاری

ظروف مینا کاری شده دارای طرح هایی نظیر گل های ریز و بته جقه و گل های طرح شاه عباس می باشند و این ظروف به صورت پایه دار یا معمولی طراحی می شوند که هر یک از آن ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

اجزای سفره هفت سین سنتی مینا کاری شده شامل آینه و شمعدان و ظروف می باشند که شما می توانید همه این اجزای هفت سین را تهیه نمایید همچنین در صورت تمایل می توانید فقط هفت سین تان را از بین طرح های مینا کاری شده انتخاب نمایید.

هفت سین سنتی

هفت سین سنتی

هفت سین مینا کاری

ظرف پایه دار مینا کاری

مدل هفت سین شیک و سنتی

هفت سین پایه دار

هفت سین شیک

ظرف طرح دار برای هفت سین

هفت سین سنتی زیبا

هفت سین شیک و سنتی

هفت سین زیبا و مینا کاری

ظرف هفت سین میناکاری شده

هفت سین شیک

هفت سین عید نوروز

چیدمان سفره هفت سین مخصوص عید نوروز

چیدمان هفت سین سنتی

هفت سین مینا کاری شده

ظرف هفت سین طرح دار و شیک

هفت سین سنتی و طرح دار

هفت سین پایه دار و سنتی

اجزای سفره هفت سین شامل سنجد و سیب و سبزه و سمنو و سیر و سرکه و سماق و سکه و ماهی قرمز و قرآن و شمع و آینه می باشند که بعد از تهیه هر یک از این اجزاء می توانید آن ها را درون ظروف با طرح سنتی قرار دهید سپس سفره ای مناسب برای پهن کردن در زیر ظروف انتخاب نمایید و هر یک از اجزای هفت سین را به صورت خلاقانه روی سفره بچینید.

توجه داشته باشید که سفره هفت سین سنتی را می توانید روی زمین یا روی میز بچینید همچنین می توانید این مدل هفت سین را به صورت طبقه ای طراحی نمایید و جذابیت آن را چند برابر کنید.

ظروف هفت سین آبی

هفت سین شیک

هفت سین زیبا و سنتی

سفره هفت سین سنتی

هفت سین طرح سنتی

ظرف میناکاری

هفت سین میناکاری شیک

چیدمان شیک هفت سین

ظرف هفت سین طرح دار

ظرف طرح دار مخصوص هفت سین

ظرف هفت سین سنتی

ظرف پایه دار تزیین شده

هفت سین طرح دار و زیبا

سرویس هفت سین طرح دار

هفت سین سنتی میناکاری

ست هفت سین سنتی برای عید نوروز

در این مطلب با انواع مدل های هفت سین مینا کاری آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و مورد پسندتان قرار گرفته باشند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.