دسته ها
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

با قانون ۱۵ دقیقه ژاپنی و تاثیر آن بر موفقیت در زندگی آشنا شوید

  • سحر بهرامی مقدم
  • ۷ آذر ۱۳۹۸
  • ۰

قانون های بسیاری در دنیای امروزی وجود دارند که هر کدام دارای راه و روش خاص خود می باشند که می توانند تا حد زیادی ما را در رسیدن به آرزو هایمان و همچنین قدم نهادن برای کار های بزرگ کمک کنند که یکی از این قانون ها، قانون ۱۵ دقیقه ژاپنی می باشد که در ادامه به صورت کامل در مورد تاثیرات آن بر روی زندگی آشنا خواهید شد.

یکی از معروف ترین قانون هایی موجود در جهان قانون پانزده دقیقه ژاپنی می باشد که جزء برنامه ریزی هایی محسوب می شود که بر روی زندگی فردی توجه ویژه ای می کند که با استفاده از آن می توانید کار های بزرگی در زندگی تان انجام دهید و به موفقیت های بی شماری هم دست یابید.

دستیابی بعه موفقیت با قانون 15 دقیقه

قانون های بسیار زیادی در کل جهان وجود درند که هر کدام به روشی راه موفقیت را به ما نشان می دهند و تمامی اهداف این قانون ها رساندن ما به درجات عالی از موفقیت می باشد مانند قانون کارما، قانون جذب، و قانون جذب پول و … که هر کدام دارای اصول و روش های خود هستند، اما در این مطلب قصد داریم تا شما را با قانون ۱۵ دقیقه ژاپنی آشنا کنیم تا بتوانید در مدت کوتاهی مسیر موفقت را در زندگی خود رقم بزنید.

قانون ۱۵ دقیقه ژاپنی چیست؟

همه ما در زندگی دارای اهدافی می باشیم که هر روز آن را در سر خود می پرورانیم و با آن رویا پردازی می کنیم که البته تنها کاری که می توانیم برای عملی کردن آن کنیم به تعویق انداختنشان است، این کار برای بسیاری از افراد همانند یک عادت معمولی شده است، که در این زمینه استفاده از قانون پانزده دقیقه می تواند این عادت بد شما را از هم بشکند. استفاده از این روش به شما کمک می کند تا در کوتاه مدت به ثروت و موفقیت دست پیدا کنید، به کار گیری این روش آنقدر آسان و سریع می باشد که دیگر شما نمی توانید هیچ گونه بهانه مانند نداشتن وقت بیاورید.

از مهم ترین اهدافی که در این قانون وجود دارد دستیابی به اهدافی همچون گسترده کردن ارتباط اجتماعی، گسترش روابط صمیمانه، آشنا شدن با خودسازی و مراقبه کردن، اقدام برای کاهش وزن، بالا بردن میزان ثروت و …. هدف دیگری کی شما در سر می پرورانید، که در این موضوع استفاده از قانون پانزده دقیقه به شما کمک زیادی خواهد کرد.

آشنایی با قانون 15 دقیقه ژاپنی

اجرای مراحل قانون ۱۵ دقیقه

اصلی که در این قانون وجود دارد تمرکز بر روی قسمت باور ذهنی هر فرد می باشد که به او می آموزد هر کس دارای توانایی هایی می باشد که این کار را شما می توانید در مدت زمانی به اندازه پانزده دقیقه انجام دهد، شما می توانید با وقت گذاشتن روزانه فقط پانزده دقیقه برای هر آنچه که در ذهن دارید بی وقفه تلاش کنید. این قانون به طور کلی در طی ۶ مرحله انجام می شود که شامل:

۱.ایجاد تمرکز و اعتماد به نفس ۲. تعیین کردن اهداف ۳. برنامه ریزی در ۱۵ دقیقه ۴.آماده کردن هر آنچه که برای شروع به کار نیاز دارید ۵. انجام کار خود در ۱۵ دقیقه ۶. و در آخر تشویق کردن خود.

اقدام به تصمیم گیری

همانطور که می دانید برای اینکه شما یک فعالیت را شروع کنید باید یک سری تصمیمات درست و عاقلانه بگیرید، رسیدن به اهداف نیازمند تصمیم قطعی و عاقلانه ای است که شما می گیرید، این تصمیم باید کاملا واقع بینانه باشد یعنی اینکه از درست بودن آن اطمینان کاملی داشته باشید، سعی کنید به مدت ۱۵ دقیقه بر روی درستی و نادرستی تصمیمتان فکر کنید و آن را از تمام لحاظ و جهات بسنجید.

استفاده از کلمات مثبت

افراد بسیاری هستند که در مواجه با کاری با خود می گویند که من نمی توانم این کار را انجام دهم، در این صورت است که افراد باید از کلمات مثبتی مانند من می توان این کار را انجام دهم استفاده کنند. استفاده از کلمات منفی فقط باعث می شود تا کارهایمان عقب بی افتند، استفاده ار واژه های مثبت می تواند کمک زیادی به افراد بکند تا بتوانند کار هایی که دوست دارند را انجام بدهند.

قدرت قانون 15 دقیقه

شروع به کار کنید

برای شروع کردن به کار حتما نیازی نیست وقت زیادی را صرف کنید و یا حتی نیازی نیست تا دارای انگیزه بسیار بالایی باشید شما تنها باید برای شروع ۱۵ دقیقه زمان صرف کنید، شما باید برای شروع ذهن مثبتی داشته باشید و همچنین اشتیاق کافی هم داشته باشید و سپس در این ۱۵ دقیقه زمان از خود بپرسید که چه چیزهایی مانع رسیدن من به اهدافم شده است؟ آیا این کاری را که قرار است انجام بدهم را از صمیم قلب دوست دارم؟ و آیا من اکنون آماده این هستم که آن را انجام بدهم یا خیر، بررسی تمام این موارد در ذهن می تواند گام مثبتی برای شروع به انجام کار باشد.

کنار گذاشتن عادات بد

یکی از بدترین عاداتی که ما را از رسیدن به اهدافمان باز نگه می دارد نگرانی است، پس برای تلاش به رسیدن به اهداف و آرزو ها ابتدا باید تمام نگرانی هایی که باعث سد راه ما می شوند را کنار بگذاریم، به این ترتیب با تمرین کردن این موارد می توانید به راحتی این عادت بد را ترک کنید، یعنی هر گونه نگرانی و فکر منفی را تغییر جهت دهید به سمت افکار مثبت، به جای اینکه به مشکلات پیش آمده فکر کنید به راه حل آن فکر کنید، نگذارید نگرانی ها جلوی کار کردن شما را بگیرد، زمانی که از روش ۱۵ دقیقه استفاده می کنید اجازه ندهید نگرانی هایتان به بازده زمانی وارد شود، با خود بپرسید که چرا و چگونه نگرانی ها به سراغ من می آید، سعی کنید در مورد خودتان بخشنده باشید، از این رو سعی کنید تمامی موارد بالا را در ذهن خود مرور کنید تا به مرور بتوانی عادات بد خود را کنار بگذارید.

پیشرفت در زندگی با قانون 15 دقیقه

مهم ترین کاربرد های قانون ژاپنی در زندگی

تا این جا شما توانسته اید با قانون پانزده دقیقه آشنا شوید، پس می توانید از آن برای رسیدن به اهداف مختلف خود استفاده کنید، از این رو بیشترین استفاده ای که از این قانون استفاده می شود در حیطه ای از مواردی قبیل:

۱. کاهش وزن

شما برای موفق شدن در این مسئله باید ۶ مرحله قانون ۱۵ دقیقه ای را کاملا بر روی این هدف پیاده کنید، شما می توانید با وقت گذاشتن روزانه ۱۵ دقیقه از شر چربی های خود خلاص شوید، بهترین راه برای کاهش وزن ورزش کردن است که می تواند از این قانون برای ورزش کردن هم استفاده نمایید.

انون موفقیت ژاپنی ها

۲. شغل مناسب

مهم ترین سوالی که می توانید از خود بپرسید این است که آیا شما از کاری که دارید خوشحال هستید یا نه؟ اگر می خواهید شغلتان را تغییر دهید می توانید از قانون ۱۵ دقیقه ای استفاده کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید، از این رو در این زمان شما می توانید بر روی کمک یک دوست حمایت کننده حساب باز کنید تا بتوانید بهترین ایده را برای شروع یک شغل جدید و دلخواه انتخاب نمایید.
شما برای اینکه بتوانید شغل دلخواهتان را داشته باشید باید به شرایط زندگی و همچنین توانایی هایتان توجه داشته باشید زیرا در این راه می تواند برخی مسائل با شروع کار شما در تداخل باشد مانند نگرانی های والدین در جهت از دست دادن مال و همچنین شکست خوردن در این راه.

۳. به دست آوردن ثروت

شما می توانید با استفاده از این قانون برای داشتن رفاه بیشتر، کسب درامد بیشتر، و همچنین تنظیم کردن بودجه خود استفاده نمایید، اما قبل از آن باید این سوال را از خود بپرسید که معنای پول برای شما چیست و چقدر بر روی احساسات شما اثر می گذارد، قانون پانزده دقیقه می گوید هیچ مشکلی برای بدست آوردن ثروت وجود ندارد زیرا شما می توانید با پیدا کردن را حل های مناسب به ثروت خود بی افزایید.

آیا می توان با قانون ژاپنی موفق شد

۴. داشتن روابط بهتر

از دیگر کاربرد هایی که قانون پانزده دقیقه دارد این است که می تواند به شما در جهت برقراری بهتر روابط، بهتر کردن روابط جنسی، بخشش دیگران، ارتباط های عشقی و … کمک کند به شرط آنکه بتوانید در این مسئله کاملا متعهدانه رفتار نمایید.
امیدواریم شما توانسته باشید با استفاده از قانون ۱۵ دقیقه ژاپنی از تاثیرات سودمند آن بر روی زندگیتان استفاده لازم را برده باشید، اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مسیر موفقیت هستید می توانید بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.