دسته ها
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

آرایش موی کم پشت و نکاتی که باید بدانید

  • ندا خوشرو
  • 11 نوامبر 2019
  • ۰

در این مطلب تصاویری از انواع مدل های آرایش موی کم پشت مخصوص خانم ها و دختران جوان را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این طرح ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

آرایش مو کم پشت نیازمند مهارت زیادی می باشد و بهتر است شما در هنگام شینیون کردن موهایتان مناطق کم پشت را به گونه ای فرم و حالت دهید که پرپشت و حجیم تر به نظر برسند.

آرایش موی کم پشت با جدیدترین متدها

اغلب خانم هایی که موهای کم پشتی دارند تصور می کنند که فرم دادن به آن ها کار دشواری است در صورتی که اگر از تکنیک های مناسبی برای فرم دادن به موها استفاده شود موهای کم پشت نیز حجیم و زیباتر به نظر می رسند. در ادامه ایده ها و نکاتی برای آرایش مو کم پشت را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

 آرایش موی کم پشت

شینیون موی کم پشت

اگر جلوی موهای شما کم پشت و خالی می باشد یا تار موهایتان نازک شده است به صورتی که زمینه سرتان دیده می شود بهتر است از مرکز سر موهایتان را جدا نمایید و به سمت جلوی سر آن ها را شانه کنید و موهایتان را روی پیشانی و صورت به شکل مدل موی چتری بریزید همچنین می توانید بخش های پشت موهایتان را به طرف بالا فرم و حالت دهید.

در صورت تمایل می توانید بعد از شینیون کردن موها در قسمت مرکز یا وسط سر از تل های بافتی که به رنگ موهایتان است استفاده نمایید تا موهای شما شکیل و زیبا و حجیم تر به نظر برسند.

شینیون موی کم پشت

شینیون مو بسته

آرایش موی بسته و شیک

شینیون مو

آرایش مو کم پشت

شینیون برای موهای کم پشت

مدل شینیون بسته برای موهای کم پشت

آرایش موی زنانه

برای فرم دادن به موهای کم پشت از سشوار و اتوی مو کمتر استفاده کنید و در صورتی که تمایل دارید موهایتان مدلی خاص داشته باشد می توانید از بیگودی های نرم و درشت روی موهای نم دار خود استفاده کنید تا موهایتان به راحتی فرم و حالت بگیرند.

موهای نرم و نازک با رنگ کردن محکم و ضخیم تر به نظر می رسند از این رو بهتر است شما موهایتان را به کمک اکسیدان های ضعیف رنگ بزنید.

استفاده از موهای مصنوعی که همرنگ موهای شما است می تواند به پرپشت تر به نظر رسیدن موهایتان کمک کند از این رو بهتر است در صورت کم پشتی بیش از حد موهایتان از موهای مصنوعی یا اکستشن مو استفاده نمایید.

مدل آرایش موی زنانه

نحوه آرایش مو کم پشت

مدل شینیون برای موی کم پشت

آرایش مو همراه با بافت

شینیون مو زیبا

شینیون مو بلند و کم پشت

در این مطلب با انواع تکنیک ها برای آرایش موی کم پشت آشنا شدید که امیدواریم با کمک آن ها بتوانید به موهای خود حالت و فرم بی نظیری ببخشید و در مهمانی ها و مجالس زیباتر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.