دسته ها
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

ساخت کاردستی با برگ با جدیدترین طرح ها و ایده ها

  • یلدا محمدی
  • ۷ بهمن ۱۳۹۴
  • ۰

ایده های جدید و خلاقانه برای ساخت کاردستی با برگ و مدل های خلاقیت با برگ برای کودکان را در این مطلب مشاهده می فرمایید و با جدیدترین ایده ها برای تزیین منزل و ساخت وسایل تزیینی زیبا با برگ آشنا خواهید شد.

ساخت کاردستی با برگ های مختلف یکی از ایده های جالب و زیبا است که با به کارگیری آن علاوه بر آموزش استفاده از برگ ها برای ساخت کاردستی های مختلف به کودکان، می توانید با کمی خلاقیت و ابتکار وسایل تزیینی متنوعی برای منزل نیز تهیه نمایید و با استفاده از آنها به تزیین منزل بپردازید. در این مطلب سعی نموده ایم جذاب ترین مدل های کاردستی ساخته شده با برگ را معرفی نماییم تا با الگوبرداری از آنها کاردستی های زیبا و متنوعی تهیه نمایید. تا پایان همراه ما باشید.

کاردستی با برگ با ایده های خلاقانه و جدید :

برای ساخت کاردستی با برگ روش های متعددی وجود دارد و می توان این کاردستی ها را به شکل های گوناگون تهیه نمود. جذاب ترین ایده برای کاردستی کودکان، ساخت کاردستی حیوانات مختلف با برگ است البته این کار اغلب بر روی کاغذ یا مقوا انجام می گیرد. اما با کمی خلاقیت و ابتکار می توانید طرح همه حیوانات را داشته باشید. البته لازم است به این نکته توجه نمایید که برای نتیجه گیری بهتر، باید برگ های مختلف را با شکل ها و رنگ های متنوع جمع آوری نمایید و از آنها در ساخت کاردستی بهره بگیرید. نمونه های زیر می توانند به شما برای ساخت این کاردستی زیبا و خلاقانه کمک کنند.

کاردستی کودک با برگکاردستی با برگخلاقیت با برگ درختانساخت کاردستی کودکانکاردستی کودکانهکاردستی کودکانه با برگکاردستی کودک با برگکاردستیآموزش کاردستیساخت کاردستی خلاقانه با برگکاردستی جغد با برگمدل کاردستی جدید با برگساخت کاردستی با برگکاردستی جدید با برگکاردستی خلاقانه با برگکاردستیکاردستی کودکانه با برگ درختCrafts with leaves (20)

همانطور که گفتیم علاوه بر ساخت کاردستی با برگ برای کودکان شما می توانید با استفاده از انواع برگ ها خصوصا برگ های پاییزی که تنوع رنگ زیبایی دارند، وسایل تزیینی زیبایی برای منزل تهیه نمایید و از این طریق مشاهده خواهید نمود که چگونه با خلاقیت با وسایل دور ریختنی و ساده از جمله برگ می توانید به تزیین منزل بپردازید. تصاویر زیر چند مدل وسایل تزیینی ساخته شده با برگ را نشان می دهند که هر یک ایده جالبی برای شما محسوب می گردند.

خلاقیت با برگ درختکاردستی با برگ درختکاردستی جدید با برگکاردستی جدید با برگخلاقیت با برگ درختان

با نمونه های زیبا و متنوع کاردستی با برگ آشنا شدید، امیدواریم با الگوبرداری از این مدل های جذاب و جالب بتوانید مناسب ترین کاردستی ها را تهیه و مورد استفاده قرار دهید. همچنین با مراجعه به بخش کاردستی از دیگر مدل ها و آموزش ها در این زمینه و برای ساخت کاردستی های گوناگون آشنا شوید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.