دسته ها
پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

کاردستی حیوانات جدید و جالب با کاغذ و مقوا

  • یلدا محمدی
  • 11 ژانویه 2016
  • ۰

ساخت کاردستی حیوانات برای کودکان با الگوبرداری از طرح های متنوع و زیبا کار بسیار راحتی است که در این مطلب مجموعه ایی از کاردستی های حیوانات ساخته شده برای کودکان را معرفی می نماییم که هر یک الگوی مناسب و زیبایی برای کاردستی شما است.

کاردستی حیوانات را با وسایل گوناگون از جمله انواع کاغذ و مقوا می توان تهیه نمود، اینگونه کاردستی ها اغلب به صورت فانتزی و در ابعاد دلخواه برای کودکان تهیه می شوند. کاردستی هایی که با طرح حیوانات تهیه می گردند را می توان به عنوان یک وسیله کمک آموزشی برای کودکان در جهت آشنایی بیشتر با حیوانات مورد استفاده قرار داد که این نوع کاردستی ها اغلب در مهدکودک ها و مدارس توسط مربیان و دانش آموزان تهیه می گردد. در این مطلب تصاویر و مدل های متنوع انواع کاردستی های حیوانات را ملاحظه می فرمایید.

مدل های کاردستی حیوانات برای کودکان :

کاردستی حیوانات را می توان با وسایل گوناگون و همچنین با الگوبرداری از ظاهر حیوانات تهیه نمود. کاردستی های خلاقانه و زیبایی که در این مطلب قصد داریم معرفی نماییم به صورت فانتزی و برای کودکان تهیه شده اند و برای ساخت هر کدام از آنها از وسایل در دسترس و ساده استفاده شده که با آنها آشنا خواهید شد. اولین نمونه هایی که معرفی می نماییم انواع کاردستی های ساخته شده با وسایل دور ریختنی و ساده از جمله ظروف یکبار مصرف، چوب، پارچه و… است که به تبدیل به کاردستی برای کودکان شده است.

کاردستی حیواناتکاردستی طرح حیوانساخت کاردستی کودکانساخت کاردستیکاردستی جدیدکاردستی سر شیرکاردستی حیواناتکاردستی خلاقانه

یکی از کاردستی های راحت و کاربردی که می توانید تهیه نمایید کشیدن طرح حیوانات روی مقوا و برجسته نمایی آنه ابا استفاده از فوم و طلق های رنگی است که زیبایی خاصی به کاردستی شما می دهد. در ادامه چند نمونه از این سبک کاردستی ها را ملاحظه می فرمایید.

کاردستی حیواناتکاردستی حیوانکاردستی جدید حیواناتکاردستی کودکانکاردستی حیواناتساخت کاردستی جدید حیوانات

ساخت کاردستی با مقوا و کاغذ نیز از موارد پرکاربرد است که می توان انواع کاردستی حیوانات را با آنها ساخت. برای اینکار از طرح های فانتزی و خلاقانه استفاده نمایید تا کاردستی شما جذابیت بیشتری داشته باشد. نمونه های زیر می توانند الگوی مناسبی در جهت ساخت اینگونه کاردستی ها باشند.

کاردستی جدید حیواناتکاردستی با مقواکاردستیکاردستی کودکانمدل جدید کاردستی های حیواناتکاردستی برای کودککاردستی با کاغذ

با انواع مختلف کاردستی حیوانات آشنا شدید، امیدواریم با الگوبرداری از این طرح های زیبا و جالب کاردستی های متنوعی برای کودکان تهیه نمایید. همچنین در بخش کاردستی می توانید مدل های متنوع و جدید کاردستی های دیگر را ملاحظه نموده و از آن ایده ها نیز استفاده نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.