دسته ها
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

مدل های بافت مو پاپیونی برای خانم های جوان و پرانرژی

  • ندا خوشرو
  • ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب تصاویری از انواع مدل های بافت مو پاپیونی زنانه و دخترانه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این بافت موی تزیینی نهایت لذت را ببرید.

بافت موی پاپیونی از انواع مدل بافت موهای زیبا و شیک برای خانم ها و دختران جوان محسوب می شود و اگر شما تمایل دارید بافت مویی خاص و متفاوت را روی موهایتان ایجاد نمایید بهتر است از این مدل استفاده نمایید.

مدل های بافت مو پاپیونی جدید و زیبا

تاثیر بافت موها روی زیبایی و جذابیت موها را نمی توان نادیده گرفت از این رو بهتر است شما برای تزیین موهایتان از بافت موهای مجلسی یا بافت موهای ساده استفاده نمایید. در ادامه تصاویری از انواع مدل های بافت موی پاپیونی را گردآوری کرده ایم که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

مدل بافت موی پاپیونی

مدل بافت موی پاپیونی زنانه و دخترانه

بافت موها به صورت مدل های متنوعی نظیر بافت موی آفریقایی و بافت موی تیغ ماهی و بافت موی پاپیونی و … روی قسمتی از موها زده می شوند و اگر شما تمایل دارید مدل مویی ساده و بی نظیر برای شرکت در مهمانی ها و مجالس داشته باشید می توانید موهایتان را ببافید.
برای تزیین شینیون موها نیز می توانید از بافت موهای تزیینی یا ساده در قسمتی از موهایتان استفاده نمایید. توجه داشته باشید که بافت موی پاپیونی به تنهایی باعث جذابیت بیشتر مدل موها می شود و شما می توانید ابتدا بخشی از موها را به کمک بافت مویی ساده ببافید سپس انتهای موها را به شکل پاپیون درآورید.
از بافت موی پاپیونی اغلب در قسمت پشت موها استفاده می شود همچنین می توانید از این مدل بافت موها در قسمت کناری موها استفاده نمایید و جذابیت و زیبایی را برای موهای خود به ارمغان بیاورید.
بافت موی پاپیونی را می توانید روی موهای کوتاه و بلند خود بزنید و از این طریق مدل مویی خاص و جذاب برای شرکت در مهمانی ها و مجالس داشته باشید.
بافت موی تزیینی پاپیونی را می توانید به صورت کوچک و بزرگ روی موها پیاده سازی کنید که هر یک از این مدل ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و شما می توانید با توجه به حجم موها و بلندی و کوتاهی آن ها مدل بافت مویی شیک را انتخاب نمایید.

بافت موی دخترانه

مدل بافت مو مجلسی

بافت موی شیک و زیبا

بافت موی شیک و مجلسی

بافت موی تزیینی

بافت موی دخترانه

مدل بافت مو

مدل بافت مو شیک و مجلسی

بافت موی دخترانه

بافت مو زیبا دخترانه

بافت موی شیک و زیبا

بافت موی پاپیونی

بافت موی شیک و جذاب

بافت موی دخترانه پاپیونی

بافت موی شیک و تزیینی

بافت موی مجلسی زنانه

بافت موی مجلسی

بافت مو زیبا و جذاب دخترانه

در این بخش از آرایش مو مجله آرگا با انواع مدل بافت مو پاپیونی آشنا شدید که امیدواریم این مدل بافت موی شیک و جالب مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.