دسته ها
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

تعبیر خواب موی بلند در نگاه تعبیرگران متفاوت چه نشانه چیست؟

  • ندا خوشرو
  • ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب با تعبیر خواب موی بلند از دیدگاه معبران اسلامی و غربی در خدمت شما همراهان عزیز و گرامی خواهیم بود که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را ببرید.

تعبیر خواب موی بلند از دیدگاه معبرین مختلف متفاوت است و شما می توانید با توجه به جزئیاتی که در عالم رویا مشاهده کرده اید خواب خود را به راحتی تفسیر نمایید.

تعبیر خواب موی بلند از دیدگاه تعبیرگران مختلف

دیدن مو در عالم رویا دارای نشانه های مختلف برای بیننده رویا است و تعبیر این رویا می تواند با توجه به جزئیات خواب متفاوت باشد. در مطالب قبلی تعبیر خواب پا و تعبیر خواب ریش و تعبیر خواب خانه را مطالعه کردید در ادامه با تعبیر خواب موی بلند در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

تعبیر خواب مو بلند

دیدن موی بلند در عالم رویا دارای چه تعبیری می باشد ؟

  • ابن سیرین 

دیدن موی بلند در عالم رویا برای خانم ها نشانه عزت و جاه است همچنین دیدن این رویا می تواند برای ثروتمندان بیانگر مال و اموال باشد.
اگر شخص صوفی در عالم رویا مشاهده کند که موی بلندی دارد نشانه این می باشد که محب و دوستار اهل بیت پیامبر است.
اگر شخص درویشی در عالم رویا مشاهده کند که موی سرش بلند شده است ایمان و دین درستی خواهد داشت و در صورت اینکه درویش مسلک نباشد دچار اندوه و غم می شود.

  • دانیال نبی 

اگر فردی عادی در عالم رویا مشاهده کند که موی بلندی دارد بیانگر این می باشد که دچار اندوه و غم می شود ولی اگر پادشاهی این رویا را ببیند نشانه این می باشد که لشکریان ش زیاد می شوند.

تعبیر دیدن مو بلند در عالم رویا

  • منوچهر مطیعی تهرانی 

تعبیر خواب مو بلند برای خانم ها بیانگر عرت و احترام خانوادگی و آبرو می باشد.
اگر زنی در عالم رویا مشاهده کند که موی بلند و آراسته ای دارد نشانه این است که در نزد خانواده و شوهرش محترم و عزیز می شود.
تعبیر خواب مو بلند برای آقایان نیز نشانه آبرو و شان و مقام و جاه می باشد.

  • کارل گوستا یونگ 

دیدن موی بلند در عالم رویا بیانگر تمرکز و برنامه ریزی برای کار یا موقعیتی است که بیننده رویا در آن قرار گرفته است و دیدن این رویا می تواند نشانه این باشد که بیننده خواب از قبل تصمیم گرفته است و بی گدار دست به انجام کاری نمی زند.

تعبیر خواب مو بلند

  • تونی کریسپ 
تعبیر خواب مو بلند بیانگر آزادی برای بیننده رویا است همچنین در برخی از خواب ها دیدن مو بلند می تواند بیانگر سهل انگاری بیننده رویا باشد.
دیدن موی بلند در عالم خواب برای دختران می تواند بیانگر حفظ دخترانگی آن ها باشد.
  • لوک اویتنهاو 
دیدن موی بلند بیش از حد برای پسران مجرد بیانگر خیانت به معشوقه قبلی است.
تعبیر دیدن مو بلند

در این مطلب با تعبیر خواب موی بلند در خدمت شما همراهان عزیز و گرامی بودیم که امیدواریم با توجه به این مطلب بتوانید رویایی را که مشاهده کرده اید به راحتی تفسیر نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.