دسته ها
شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱

بررسی جک j4 و نکات مثبت و منفی که ثبت کرده است

  • محسن محمدی
  • ۳ مرداد ۱۳۹۸
  • ۰

یکی دیگر از خودروهای چینی که شرکت کرمان موتور در ایران عرضه کرده است جک j4 می باشد. در بررسی جک j4 این گونه به عمل آمد که این خودرو نیز همانند سایر خودرو های خانواده جک توانسته است موفق عمل کند.

شرکت خودرو سازی کرمان موتور پس از عرضه موفق خودرو های خانواده جک این بار قصد فروش و واردات جک j4 را به ایران دارد. این شرکت خودرو جک j4 را در سال ۹۶ رونمایی کرد و به بازار عرضه نمود. این خودرو چینی که بنا به ظاهری که دارد توانسته است در مدت زمان اندکی جایگاه خود را در بین طرفداران انواع خودروهای چینی پیدا کند. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی جک j4 بپردازیم تا علاقه مندان به خودروهای چینی بتوانند با آگاهی کامل نسبت به امکانات این خودرو اقدام به خرید آن نمایند. شما نیز اگر قصد خرید این خودرو را دارید می توانید با دیگر خوانندگان در بررسی جک j4 همراه ما در این مقاله باشید.

بررسی جک j4 مزایا و معایب آن

جک خودرو کرمان موتور

ما در زیر به بررسی مزایا و معایب این خودرو چینی پرداخته ایم.

طراحی ظاهری

با توجه به این که جک j4 ظاهری زیبا و قابل قبول دارد می توان به آن از لحاظ ظاهری نمره قابل قبولی داد. اما با توجه به این که جک j4 با برادر بزرگ ترش یعنی جک j5 مقایسه می شود این موضوع می تواند برای آن یک نقطه ضعف تلقی شود. و زیر سایه این ماشین زیباتر، شیک بودن خود را گم کند. برای این که بتوان به جک j4 نمره قابل قبولی از نظر ظاهری داد می باید آن را با خودرو های هم قیمتش مقایسه کنید.

بررسی جک j4

در قسمت جلوی ماشین چراغ های بادامی شکل توانسته است چهره ای جذاب را به این خودرو دهد. سپر جلوی ماشین نیز علی رقم داشتن ظاهری معمولی با توجه به خطوطی که بر روی آن قرار دارد توانسته است خود را با سایر بخش های خودرو نظیر کاپوت وفق دهد.

در قسمت کناری هم علی رقم این که ظاهری ساده دارد می توانیم بگوییم که نقصی در طراحی آن وجود ندارد. البته در بررسی جک j4 باید بگوییم که با وجود خط های ساده ای که در کناره های این خودرو مشاهده می شود به زیبایی کناره این خودرو افزوده شده است.

  •  مبل و میز
  •  بلیط کیش

جک j4 و مزایای آن

و در قسمت انتهایی با توجه به وجود سپر اسپرت و چراغ های زیبایی که به کار رفته است می توان به ظاهر کلی این خودرو نمره قابل قبولی داد.

طراحی داخلی

بررسی جک j4

هنگامی که وارد این خودرو می شوید می توانید به، بکار رفتن هر چیز در جایگاه خود اقرار کنید. هر چند ظاهر داخلی از خودرو دیگری نظیر هیوندای اکسنت کپی برداری شده است اما می توان آن را بهتر از این دانست که طراحی ظاهری به گونه ای انجام شود که زیبایی چندانی نداشته باشد. از لحاظ جاداری نیز می توان گفت این خودرو توانسته است فضای مناسبی را از لحاظ طولی برای سرنشینان ایجاد کند. هر چند از لحاظ عرض کمی جای سرنشینان عقب تنگ خواهد بود. تنها نکته منفی که درباره طراحی داخلی این خودرو می توان گفت استفاده از مواد اولیه کم کیفیت است که البته برای این خودرو با این رنج قیمتی هم دور از ذهن نمی رسید. این خودرو دارای صندوقی عقب با فضای کافی می باشد.

پیشرانه و سیستم انتقال قدرت

در بررسی جک j4 باید بگوییم که این خودرو نیز همانند سایر خودرو های این رده از پیشرانه قوی برخوردار نمی باشد. این خودرو از پیشرانه با ۴ سیلندر کار می کند که حداکثر ۱۰۳ اسب بخار در ۶ هزار دور را دارد. همچنین با داشتن گشتاوری به اندازه ۱۴۶ نیوتون متر در ۴۵۰۰ متر توانسته است شتابی معادل ۱۳.۵ ثانیه داشته باشد.

بررسی جک j4

همچنین این خودرو با مصرف سوخت ۶.۲ لیتر دارای حداکثر سرعت ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت می باشد. از لحاظ سنگینی نیز این خودرو دارای ۱۱۱۰ کیلو گرم وزن می باشد.

نتیجه گیری

با توجه به آنچه در این مقاله در بررسی جک j4 گفته شد شما می توانید در صورت تمایل به خرید این خودرو چینی کرمان موتور اقدام کنید. و از امکانات و آپشن های مناسبی که دارد لذت کافی را ببرید. توجه داشته باشید که این خودرو با توجه به قیمتی که برای آن در نظر گرفته شده است خودرو مناسبی از منظر برخی افراد به شمار می آید. همچنین شما از لینک روبرو می توانید به صفحه رونمایی شرکت کرمان موتور از جک j4 انتقال یابید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.