دسته ها
پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸

مدل لباس مجلسی یک طرفه شیک و جذاب برای خانم های خوش پوش

  • ندا خوشرو
  • ۳۱ تیر ۱۳۹۸
  • ۰

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا تصاویری از انواع مدل لباس مجلسی یک طرفه زنانه و دخترانه با طرح های متنوع را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این طرح ها مورد پسندتان قرار بگیرند.

مدل لباس مجلسی یک طرفه از انواع طرح های پرطرفدار پیراهن مجلسی است که اگر با فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری شما مطابقت و همخوانی داشته باشد با پوشیدن این لباس ظاهر و پوششی متفاوت در مهمانی ها و مجالس خواهید داشت.

مدل لباس مجلسی یک طرفه زنانه و دخترانه

لباس های مجلسی در انواع طرح های متنوع دوخته می شوند و اگر شما بتوانید طرح لباس مجلسی تان را از بین این مدل ها بدرستی انتخاب کنید فرم اندام و ظاهرتان ایده آل تر به نظر می رسد. در ادامه تصاویری از انواع مدل لباس مجلسی یک طرفه زنانه و دخترانه را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل پیراهن مجلسی زیبا

  •  گالری اسپیناس

طرح های لباس مجلسی یک طرفه کوتاه

لباس های مجلسی کوتاه یک طرفه برای خانم ها با فرم اندام متناسب و لاغر انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و اگر شما تمایل دارای فرم اندامی چاق و درشت هستید بهتر است رنگ های تیره این طرح پیراهن ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید. با توجه به اینکه مدل لباس های یک طرفه دارای یقه ای زیبا و جذاب هستند و بالاتنه با پوشیدن این لباس ها به وضوح قابل مشاهده است اگر شما شانه هایی پهن و یا بالاتنه ای درشت دارید بهتر است از پوشیدن این طرح لباس ها خودداری نمایید.
برخی از خانم ها لباس های یک طرفه را با کت می پوشند در صورتی که هدف از پوشیدن این طرح لباس ها نمایش شانه ها و بالاتنه است بنابراین اگر بالاتنه و شانه های خوش فرمی دارید بهتر است این طرح لباس ها را برای پوشیدن به تنهایی انتخاب نمایید.

مدل لباس مجلسی زیبا و جذاب

پیراهن مجلسی سبز یک طرفه

لباس مجلسی شیک کوتاه

مدل لباس مجلسی یک طرفه مشکی

مدل لباس مجلسی کوتاه

مدل لباس مجلسی کوتاه

مدل پیراهن مجلسی یک طرفه

مدل لباس مجلسی برای افراد چاق

مدل لباس مجلسی مشکی

مدل پیراهن مجلسی مشکی

مدل لباس مجلسی شیک

پیراهن مجلسی یک طرفه

لباس مجلسی کوتاه یک طرفه

لباس مجلسی دخترانه یک طرفه

در هنگام پوشیدن لباس های یک طرفه همچنین بهتر است مراقب لباس زیر خود باشید تا از زیر لباس تان معلوم نباشد و ظاهری ایده آل و آراسته در مجالس داشته باشید.
توجه به رنگ لباس مجلسی یک طرفه از اهمیت زیادی برخوردار است و این طرح لباس ها بهتر است دارای رنگی یکدست باشند تا ظاهر و تیپ شما متفاوت و جذاب تر به نظر برسد.
لباس های مجلسی یک طرفه در انواع رنگ های تیره و روشن موجود می باشند و اگر دارای فرم اندامی درشت هستید بهتر است لباس های رنگ تیره را برای پوشیدن انتخاب نمایید. لباس های رنگ روشن یک طرفه نیز برای خانم هایی که دارای فرم اندامی متناسب و لاغر هستند انتخابی ایده آل محسوب می شوند.

مدل لباس مجلسی کوتاه

پیراهن مجلسی کوتاه

مدل پیراهن مجلسی یک طرفه

مدل لباس مجلسی شیک

لباس مجلسی قرمز یک طرفه

پیراهن مجلسی قرمز و شیک

لباس مجلسی زنانه

پیراهن مجلسی ساده

مدل لباس مجلسی قهوه ای

لباس مجلسی قهوه ای و شیک

مدل لباس مجلسی زیبا و شیک

لباس مجلسی یک طرفه صورتی

طرح های لباس مجلسی یک طرفه بلند

لباس مجلسی های یک طرفه بلند می توانند به شما ظاهری آراسته و رسمی تر ببخشند و این طرح لباس ها برای خانم ها در رده سنی های مختلف مناسب هستند.
اگر شما تمایل دارید فرم اندامی خاص و جذاب داشته باشید بهتر است پیراهن های مجلسی یک طرفه بلند را با کفش یا صندل پاشنه بلند بپوشید.
توجه به اکسسوری ها و مدل مو در زمان پوشیدن لباس های یک طرفه از اهمیت زیادی برخوردار است و اگر شما این طرح پیراهن ها را برای پوشیدن انتخاب کرده اید بهتر است از گردنبندهای بلند استفاده نکنید زیرا زیبایی یقه لباس شما از بین می رود. گردنبندهای کوتاه اگر به همراه لباس های یک طرفه استفاده شوند باعث ایجاد جذابیت ظاهری خانم ها می شوند.

مدل لباس مجلسی یک طرفه

مدل لباس مجلسی یک طرفه بلند

لباس مجلسی بلند یک طرفه

پیراهن مجلسی یک آستین

مدل لباس مجلسی بلند

لباس مجلسی صورتی یک طرفه

پیراهن مجلسی بلند یک طرفه

مدل لباس مجلسی زرشکی

لباس مجلسی بلند

پیراهن مجلسی شیک و زیبا

اگر لباس مجلسی را که برای پوشیدن انتخاب کرده اید کار شده است بهتر است از جواهرات زیادی استفاده نکنید همچنین شینیون موهایتان را نیز می توانید از بین مدل های ساده تر انتخاب کنید.
مدل شینیون هایی که بالای سر بسته می شوند برای لباس های مجلسی یک طرفه مناسب و ایده آل تر هستند و شما می توانید با پوشیدن لباس های بلند یک طرفه و شینیون های بسته و ساده ظاهری رسمی و دلنشین تر پیدا کنید.
اگر تمایل دارید به همراه پوشیدن این لباس ها موهایتان را باز نگه دارید بهتر است موها را در پشت شانه هایتان فرم و حالت دهید و موهای خود را روی شانه ها نریزید زیرا از زیبایی یقه لباس مجلسی کاسته می شود.

مدل لباس مجلسی بلند

لباس مجلسی ساده و بلند

لباس مجلسی قرمز

لباس مجلسی دخترانه یک طرفه

مدل پیراهن مجلسی

پیراهن مجلسی یک طرفه و جذاب

مدل لباس مجلسی زنانه

پیراهن مجلسی یک طرفه

لباس مجلسی شیک و خاص

مدل لباس یک طرفه

لباس مجلسی طرح دار

لباس مجلسی یک طرفه طرح دار

لباس مجلسی یک طرفه و بلند

پیراهن مجلسی ساده یک طرفه

در این مطلب با انواع مدل لباس مجلسی یک طرفه آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها پیراهن مجلسی با تن پوش شیک و مناسبی را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.