دسته ها
جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸

مدل لباس شب حریر با طراحی جذاب برای مهمانی های مهم

  • ندا خوشرو
  • 20 ژوئن 2019
  • ۰

در این مطلب تصاویری از انواع مدل لباس شب حریر با طرح های شیک و متنوع را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

پارچه حریر از انواع پارچه های مناسب و محبوب برای دوخت لباس مجلسی و لباس شب محسوب می شود. مدل لباس شب حریر و لباس مجلسی حریر در انواع طرح های ساده و گلدار موجود هستند و شما می توانید از بین آن ها لباسی با تن پوش مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل لباس شب حریر زنانه و دخترانه

لباس شب از انواع لباس های مناسب برای مهمانی های شبانه است و بهتر است شما با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود از بین طرح های متنوع لباسی با تن پوش و رنگی مناسب را انتخاب کنید.

پیراهن حریر زیبا و شیک

 لباس شب حریر گلدار و طرح دار

لباس شب های حریر گلدار و طرح دار دارای مدلی خاص و بی نظیر هستند و اگر شما تمایل دارید لباس مجلسی تان ظاهری یکنواخت و ساده نداشته باشید بهتر است این مدل لباس ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
لباس های گلدار و طرح دار حریر برای خانم ها با فرم اندام لاغر و متناسب انتخابی ایده آل هستند و اگر شما دارای اندامی درشت و چاق هستید بهتر است لباس شب های حریر با طرح ها و گل های ریز را برای پوشیدن انتخاب نمایید تا فرم اندام تان متناسب تر به نظر برسد.
لباس های حریر طرح دار در انواع مدل های کوتاه و بلند موجود هستند و اگر پایین تنه شما متناسب و خوش فرم می باشد بهتر است لباس های کوتاه حریر را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
لباس های حریر بلند نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و این طرح لباس ها برای افرادی که می خواهند ظاهر و استایلی زنانه در مهمانی ها و مجالس داشته باشند انتخابی مناسب محسوب می شوند.

 

مدل لباس شب حریر

مدل پیراهن شب حریر

لباس کوتاه حریر

لباس شب کوتاه حریر

پیراهن گلدار

پیراهن شب حریر گلدار

لباس بلند حریر گلدار

مدل لباس شب حریر گلدار و زیبا

پیراهن حریر زیبا و شیک

لباس شب کوتاه حریر

پیراهن بلند حریر طرح دار

مدل لباس شب بلند و شیک

مدل لباس شب حریر کوتاه

لباس شب زنانه

پیراهن بلند حریر

پیراهن شب بلند

پیراهن کوتاه حریر

طرح پیراهن شب زیبا و شیک

پیراهن مجلسی گلدار

مدل لباس شب طرح دار و زیبا

لباس حریر گلدار

مدل لباس شب گلدار و شیک

مدل لباس شب حریر کوتاه

لباس شب کوتاه حریر

لباس حریر زیبا و طرح دار

طرح پیراهن شب حریر و شیک

مدل لباس مجلسی حریر ساده

اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس ظاهر و پوششی ساده داشته باشید بهتر است لباس مجلسی های ساده حریر را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
برای دوخت پیراهن های حریر ساده از انواع پارچه های حریر با رنگ های تیره و روشن استفاده می شود که خانم ها با فرم اندام لاغر و متناسب بهتر است برای داشتن ظاهر و تیپی ایده آل لباس شب های حریر ساده و رنگ روشن را برای پوشیدن انتخاب نمایند. لباس شب های حریر رنگ تیره نیز برای خانم ها با فرم اندام های مختلف انتخابی مناسب محسوب می شوند.
لباس شب های حریر ساده در انواع طرح های آستین دار و بدون آستین دوخته می شوند و اگر شما تمایل دارید ظاهری پوشیده در مهمانی ها و مجالس داشته باشید بهتر است این طرح لباس ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
لباس شب های حریر بدون آستین نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و این طرح لباس ها برای خانم های امروزی و شیک پوش انتخابی مناسب هستند.

مدل لباس شب حریر

لباس شب بلند و شیک

پیراهن زیبا و طرح دار

لباس شب زیبا و شیک

پیراهن پوشیده حریر

لباس شب حریر

پیراهن پوشیده و طرح دار

لباس مجلسی حریر

پیراهن حریر آستین دار و زیبا

لباس حریر بلند و شیک

مدل لباس شب حریر زیبا و شیک

مدل پیراهن شب حریر

لباس مجلسی زیبا حریر

پیراهن حریر ساده

لباس حریر زیبا و قرمز

پیراهن حریر ساده و زیبا

لباس کوتاه حریر

مدل پیراهن ساده حریر زیبا و شیک

لباس حریر بلند

لباس شب حریر زیبا و شیک

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل لباس شب حریر آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open

علی بابا