دسته ها
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹

تزیین موز و تصاویر انواع میوه آرایی با موز

  • ندا خوشرو
  • ۵ دی ۱۳۹۴
  • ۰

موز میوه ای پر خاصیت و محبوب در میان خانواده های ایرانی است در این مطلب شما را با تزیین موز برای کودکان و استفاده از موز در تزیین سالاد و دسرهای مختلف آشنا می سازیم.

موز از جمله میوه هاییست که در اغلب مهمانی ها برای میهمانان سرو می شود. موز همچنین برای تزئین انواع کیک و دسر های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه تصاویری از میوه آرایی موز در دسرها و میوه آرایی موز برای کودکان را مشاهده می نمایید.

تزیین موز در سالاد و دسرهای مختلف:

از این میوه می توان برای تزیین سالاد و تزیین انواع دسرها استفاده کرد این میوه خوشمزه و محبوب علاوه بر ظاهری زیبا دارای طعم فوق العاده ایست که می تواند در انواع سالاد ها و دسر های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. تصاویری از تزئین موز در سالاد ها و دسرهای مختلف را مشاهده می فرمایید.

تزیین پوست موز به شکا هشت پا دریایی انواع تزیین موز به اشکال زبا و مختلف تزیین پوست موز   مدل های تزیین موز با ایده های زیبا انواع مدل های تزیین موز برای مجالس

از میوه آرایی موز می توان در در سالاد ها و دسرهای مختلفی استفاده کردتزیین زیبای موز به شکل درخت و خورشید تزین موز به شکل تاریخی   تزیین موز با کیوی و نارنگی  تزیین موز با انگور

تزیین موز به صورت دلفین

 میوه آرایی موز برای کودکان

میوه آرایی موز برای کودکان این میوه با ارزش را در میان کودکان محبوب تر می کند در ادامه تزیینات میوه موز با ایده های جدید و خلاقانه برای کودکان را مشاهده می فرمایید. به یاد داشته باشید که خواص موز برای کودکان مفید و لازم است.

تزیین خلاقانه موزمدل های زیبا و جذاب تزیین موز مجموعه ای با 18 تزیین موز انواع مدل های تزیین موز برای مهمانی بهتر است تزیینات موز برای کودکان با شبیه سازی شخصیت های کارتونی و یا حیوانات و اشکال محبوب در میان کودکان صورت گیرد.

تزیین موز با استفاده از ربان تزیین موز برای کودکان انواع مدل های تزیین موز برای مهمانی با ایده ها و تزیینات جدید و خلاقانه میوه موز آشنا شدیم شاید میوه آرایی موز چندان در سفره های ایرانی و حتی فرنگی کاربرد نداشته باشد اما اگر به دنبال میوه آرایی جدید و متفاوتی می گردید تزیینات این میوه محبوب و پر خاصیت را از یاد نبرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.