دسته ها
چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱

طرح های جذاب برای رنگ آمیزی کودکان

 • سمیرا غلامحسینی
 • ۲۴ مهر ۱۴۰۰
 • ۱

کودکان به نقاشی و رنگ آمیزی علاقه زیادی دارند. رنگ آمیزی کودکان آن ها را با محیط پیرامون خود آشنا می کند و می تواند رنگ ها را بهتر به کودک بشناساند.

یکی از سرگرمی های بسیار خوب و جذاب برای دختربچه ها و پسربچه ها, رنگ آمیزی و نقاشی می باشد. رنگ آمیزی کودکان مزایای زیادی برای آن ها دارد. آن ها با رنگ آمیزی کردن علاوه بر اینکه سرگرم می شوند, با اشیاء زیادی آشنا می شوند. در این مطلب با سری جدید رنگ آمیزی برای بچه ها با طرح های خلاقانه و جذاب آشنا می شویم.

جدیدترین رنگ آمیزی کودکان پسرانه

علاوه بر خلاقیت هایی مانند ساخت کاردستی کودکانه و بازی های فکری و خلاقانه می توان برای افزایش هنر و خلاقیت در کودکان، به آن ها رنگ امیزی بر روی طرح های آماده را آموخت. پسربچه ها به اشیاء و شخصیت های پسرانه علاقه زیادی دارند. بنابراین رنگ امیزی این اشیاء و شخصیت ها برای آن ها جذاب است. برخی از این اشیاء عبارت است: ماشین, موتور, اتوبوس, هواپیما, شخصیت های مرد عنکبوتی و … . در ادامه نمونه ایی از این رنگ امیزی ها آمده است.

 • بلیط کیش
 • تصفیه آب خانگی

رنگ آمیزی برای پسران

رنگ آمیزی پسرانه

رنگ آمیزی کودکان

رنگ آمیزی شخصیت های کودکانه

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

رنگ آمیزی کودکان

جذاب ترین رنگ آمیزی دختر بچه ها

دختربچه ها علاقه زیادی به رنگ آمیزی دارند. به خصوص اگر رنگ آمیزی با روحیات آن ها نزدیک باشد. رنگ آمیزی گل ها و طبیعت و شخصیت های دخترانه از جمله رنگ آمیزی های مورد علاقه دختران است. در ادامه سری جدید و جذاب از این رنگ آمیزی ها آمده است.

رنگ آمیزی کودکان

رنگ آمیزی کودکان

رنگ آمیزی کودکان

رنگ آمیزی کودکان

نقاشی و رنگ آمیزی

رنگ آمیزی حیوانات برای بچه ها

یکی از سرگرمی های جذاب دختربچه ها و پسربچه ها, رنگ آمیزی حیوانات می باشد. بچه ها با دیدن تصاویر حیوانات به هیجان می آیند و رنگ آمیزی موجودات برای آن بسیار جذاب است. رنگ آمیزی بچه ها می تواند علاوه بر سرگرمی فواید دیگری نیز داشته باشد. یکی از این مزایا, آشنایی آن ها با حیوانات است.

کودکان و رنگ آمیزی های جذاب برای آن ها

رنگ آمیزی خرس برای پسران

رنگ آمیزی کودکان

رنگ آمیزی خلاقانه حیوانات

رنگ آمیزی حیوانات

 

رنگ آمیزی طبیعت برای بچه ها

طبیعت با دارا بودن رنگ های مختلف و متنوع و زیبا, جذابیت زیادی برای بچه ها دارد. طبیعت به بچه ها انرژی می دهد و بچه ها در طبیعت احساس بسیار خوبی دارند. بنابراین تصاویر طبیعت گزینه ی خوبی برای رنگ آمیزی و نقاشی آن ها می باشد. تصاویر زیر نمونه ایی از این رنگ آمیزی ها می باشند.

رنگ آمیزی کودکان

رنگ آمیزی کودکان

رنگ آمیزی طبیعت برای کودکان

رنگ آمیزی کودکان

طبیعت و رنگ آمیزی آن توسط کودکان

رنگ آمیزی شخصیت های کارتونی جذاب

همانطور که گفتیم؛ نقاشی یک سرگرمی جذاب و مفید است که علاوه بر سرگرم کردن بچه ها و رشد ذهنی آنها، همچنین تاثیر آن در پرورش خلاقیت و استعداد کودک در آینده، می تواند در آموزش مفاهیم مختلف به عنوان ابزاری سودمند مورد استفاده قرار گیرد، در ادامه تصاویری جدید از نقاشیها و رنگ آمیزی شخصیت های کارتونی مورد علاقه بچه ها گردآوری کرده ایم که امیدواریم توجهتان را جلب نمایند و ایده های جذابی برای نقاشی فرزندانتان باشند.

رنگ آمیزی زیبا برای بچه ها

بچه ها به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی علاقه زیادی دارند، از این رو با قرا ردادن نقاشیهای زیبا از شخصیت های کارتونی مورد علاقه شان می توان آنها را تشویق به نقاشی کشیدن کرد، انواع نقاشی السا و آنا، نقاشی سیندرلا، نقاشی باب اسفنجی و … که در مطالب قبلی تصاویر آنها را در اختیارتان قرار داده ایم، برای بچه ها از جذابیت زیادی برخوردارند، از این رو در اینجا مجموعه ای متنوع از طرح ها و رنگ آمیزی های کارتونی مورد علاقه بچه ها گلچین کرده ایم که بعد از تماشا، می توانید هر یک از این طرح های جذاب را دانلود کرده و به عنوان الگوی نقاشی یا برای رنگ آمیزی، در اختیار فرزندان دلبندتان قرار دهید.

تصاویر رنگ آمیزی برای بچه ها رنگ آمیزی جذاب برای بچه ها انواع رنگ آمیزی برای بچه ها رنگ آمیزی فانتزی کودکانه رنگ آمیزی کارتونی و کودکانه جدیدترین رنگ آمیزی کودکان رنگ آمیزی کودکانه جالب رنگ آمیزی کودکانه فانتزی تصاویر رنگ آمیزی کودکان رنگ آمیزی کودکانه جدید رنگ آمیزی کودکانه رنگ آمیزی کودکانه جذاب رنگ آمیزی کودکانه زیبا ایده رنگ آمیزی کودکان

رنگ آمیزی کودکان می تواند علاوه بر آشنا کردن کودک با محیط پیرامون, آن ها را با رنگ ها آشنا کند و سرگرمی بسیار مفیدی برای بچه ها به شمار می رود. برای مشاهده انواع مدل های رنگ آمیزی کلیک کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۱ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.