دسته ها
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳

تعبیر خواب نیش زدن مار چیست؟

 • ندا خوشرو
 • ۱۴ اسفند ۱۳۹۷
 • ۰

در این مطلب تعبیر خواب نیش زدن مار از دیدگاه چند تعبیرگر معروف را مطالعه خواهید کرد که امیدواریم این مطلب تعبیر خواب مورد توجه شما همراهان عزیز و همیشگی مجله آرگا قرار بگیرد.

تعبیر خواب نیش زدن مار بیانگر تهدید نهفته از اطرافیان برای خواب بیننده است و هر یک از معبرین تعابیر مختلفی را برای دیدن این خواب بیان کرده اند و شما می توانید با توجه به جزئیاتی که در عالم رویا مشاهده کرده اید خواب خود را تفسیر نمایید.

تعبیر خواب نیش زدن مار از دیدگاه چند تعبیرگر

دیدن خواب حیوانات و خزندگان از انواع خواب های معمولی است که ممکن است هر فردی در طول عمر خود بارها ببیند. در مطالب قبلی تعبیر خواب مارمولک و تعبیر خواب گرگ و تعبیر خواب پلنگ را مشاهده کردید در ادامه این مطلب تعبیر خواب نیش زدن مار را پیش رو خواهید داشت.

تعبیر خواب نیش زدن مار

نیش زدن مار در خواب دارای چه تعبیری است ؟

 • کارل گوستا یونگ 

مار از انواع حیواناتی است که در عالم رویا بسیار مشاده می شود و ترس ناشی از دیدن این خزنده می تواند باعث درگیری ذهنی بیننده خواب شود و دیدن این رویا با توجه به اینکه مار در فرهنگ هر فردی چگونه در نظر گرفته می شود دارای تعابیری منفی و مثبت است.
مار در بین بوته ها می خزد و نیشش را بر افراد فرو می کند تهدیداتی نظیر خیانت نیز به همین صورت عمل می کنند و این خواب تلاش دارد تا به بیننده رویا در مورد چیزی که از آن مطلع نیست در زندگی بیداری اش هشدار دهد.

تعبیر خواب مار

 • تونی کریسپ 

اگر فردی در عالم خواب ببیند که ماری وی را نیش زد بیانگر این است که نگرانی های ناخودآگاه درباره سلامتی خواب بیننده و سائقه های جنسی ناکام و احساساتی از این قبیل بر علیه خواب بیننده برخواسته اند و مانند پرخاشگری درونی روح بیننده خواب را مسموم می کنند.
اگر فردی در خواب ببینند که مار افراد دیگر را نیش می زند بیانگر سخنان نیشدار و کلام زهر آلود و انرژی احساسی بیننده خواب است که علیه وی یا فرد دیگری برخواسته است.

 • لوک اویتنهاو 

اگر فردی در خواب ببیند که از مار نیش می خورد آرامش خانوادگی اش از بین می رود.

 • آرون گروپس

نیش زدن مار در عالم خواب چه تعبیری دارد ؟

 • یوسف پیامبر 

تعبیر خواب نیش زدن مار بیانگر رسیدن آسیب و گزند از سمت دشمن به خواب بیننده است.

 • آنلی بیتون 

اگر زنی در خواب ببیند که ماری مرده به وی نیش می زند بیانگر این است که از شرارت یا بدخواهی فردی عذاب می کشد.
اگر فردی در عالم خواب بینند که ماری وی را نیش زند بیانگر این است که خواب بیننده تسلیم کارهای ناپسند و زشت می شود.
اگر فردی در خواب ببیند که مار فرد دیگری را نیش می زند بیانگر این می باشد که خواب بیننده به صورت ناآگاهانه به یکی از دوستانش صدمه می زند.

تعبیر خواب مار

 • مطیعی تهرانی 

دیدن مار در عالم رویا بیانگر وجود دشمنی خوش نقش و نگار و فریبنده است که در نزدیکی بیننده خواب وجود دارد و وی از وجود این دشمن با خبر نیست و اگر فرصتی پیش بیاید این دشمن خانگی نیش زهر آلو خود را در تن خواب بیننده فرو خواهد کرد.

تعبیر نیش زدن مار در عالم خواب

در این مطلب تعبیر نیش زدن مار در خواب از دیدگاه معبران اسلامی و غربی را گردآوری کردیم که امیدواریم با کمک این مطلب بتوانید خوابی را که دیده اید به راحتی تفسیر نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *