دسته ها
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

اگر چشمان درشتی دارید اینگونه آرایش کنید

  • ندا خوشرو
  • 7 دسامبر 2015
  • ۰

اگر شما چشمان درشت و گردی دارید هرگز نگران نباشد چشم های درشت را هم می توان به زیبایی میکاپ کرد. در این مجموعه مدل های آرایش چشم درشت را به همراه نکاتی برای سایه چشم و خط چشم مناسب در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

در میکاپ چشم باید به فرم چشم هایتان توجه کنید و آرایشی را برای چشمان خود انتخاب کنید که به جذابیت چشم هایتان اضافه شود. در این مجموعه مدل هایی از میکاپ چشم درشت یا بزرگ را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم.

چشم های بزرگ در مقایسه با بقیه اجزای صورت بزرگتر هستند. در آرایش چشم بزرگ مدل سایه چشم و خط چشم نقش بسیار زیادی را در جذابیت چشم های شما دارد در این بخش از آرایش صورت مدل های متفاوت آرایش چشم را مشاهده خواهید کرد.

آایش چشم درشت با خط چشم مناسب

انواع مدل های آرایش چشم درشت

مدل ابرو مناسب برای جذابیت بیشتر چشم های درشت امری ضروری و مهم است. اگر چشمان شما درشت است نباید ابروهای نامنظم و پر پشتی داشته باشید و برای میکاپ چشم درشت با مدلی جذاب باید ابروهای مرتبی داشته باشید. مدل ابرو را متناسب با فرم چشم و صورت انتخاب کنید.

چشم درشت

آرایش چشم درشت و گردمیکاپ چشم بزرگ و گردمدل های آرایش چشم درشت آرایش چشم درشت با رنگ تیره
برای سایه چشم هایتان از یک رنگ تیره بر روی پلک چشم خود استفاده کنید و سایه را تا خط بالای پلک چشم خود ادامه دهید توجه داشته باشید که سایه تیره را بر روی استخوان ابروهایتان نکشید. بعد از اینکه پلک چشم خود را سایه زدید یک رنگ روشن و جذاب از سایه را انتخاب کنید و بر روی استخوان ابروی خود بزنید. بعد از این که زدن سایه چشم به پایان رسید سایه ها را محو کنید.

مدل های آرایش چشم 2016

آرایش چشم درشت میکاپ ساده چشم درشت

خط چشم با رنگ تیره برای چشم های درشت مناسب است خط چشم را برای چشم های درشت باید نزدیک خط مژه خود بکشید و کشیدن خط چشم را از سمت گوشه داخلی چشم شروع کنید و تا گوشه خارجی چشم خود ادامه دهید.
بهتر است قبل از این که ریمل بزنید مژه های خود را به کمک فر مژه فر دهید و یا از مژه های مصنوعی استفاده کنید.

میکاپ چشم درشت و گرد چشم درشت آرایش چشم با سایه طلایی مدل های جذاب آرایش چشم درشت مدل های آرایش چشم برای چشم های درشت آرایش چشم آرایش چشم آرایش چشم درشت

آرایش چشم یکی از مهم ترین بخش های آرایش صورت می باشد شما باید مدلی را انتخاب کنید که به جذابیت چشم هایتان بیافزایید. در این مطلب مدل های آرایش چشم بزگ را مشاهده کردید که امیدواریم اگر شما دارای چشم های درشت و گردی هستید بتوانید جذاب ترین مدل را برای میکاپ چشم های خود انتخاب کنید . برای آموزش انواع آرایش چشم کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.