دسته ها
پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

ایده های جدید و مدرن برای تزیین دیوار های منزلتان

  • یلدا محمدی
  • 31 آگوست 2015
  • ۰

ایده هایی جدید و زیبا برای تزیین دیوار و ایجاد تغییرات اساسی و منحصر به فرد در دیوارها و دکوراسیون منزل به همراه عکس های تزیینات دیوار با وسایل و ابزار مختلف

تزیین دیوار های منزل نقش زیادی در دکوراسیون و چیدمان منزل دارد و زیبایی خاصی به فضا میبخشد. برای انجام تزیین روی دیوارها لازم نیست هزینه های زیادی پرداخت کنید گاهی با ترفندهای ساده و ارزان قیمت میتوان زیباترین و جذاب ترین تزیینات را داشت. در ادامه چند ترفند جالب و کاربردی را برای انجام تزیین دیوارهای منزل مشاهده خواهید کرد.

جدیدترین ایده های تزیین دیوار با وسایل ساده:

تزیین دیوار با وسایل ساده و در دسترس کار با اهمیت و جالبی است که با کمی ابتکار و خلاقیت میتوانید آن را به بهترین شکل انجام دهید. اولین اقدام برای ایجاد تغییر کلی در دیوارها استفاده از کاغذ دیواری است که علاوه بر تغییر اساسی باعث زیبایی بیشتر دیوارها میشود. انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری کاملا سلیقه ایی میباشد و تاثیر زیادی بر دکوراسیون منزل دارد. سعی کنید کاغذ دیواری مناسب با فضای اتاق را انتخاب کنید. به طور مثال برای اتاق های کوچک از طرح های ظریف تر استفاده کنید و یا از یک یا ترکیب چند رنگ درخشان و روشن برای کاغذ دیواری استفاده کنید تا پوششی مناسب برای دیوارها باشد. در ادامه چند ایده متفاوت و کم هزینه برای تزیین دیوار های منزلتان را باهم مشاهده می نماییم.

تزیین دیوار

کاغذ دیواری اتاق خواب

در صورتی که تمایلی به استفاده از کاغذ دیواری ندارید برای تزیین دیوار ها میتوان از انواع استیکر و برچسب مخصوص دیوار که در طرح ها و رنگ های متنوع موجود میباشد استفاده کنید. همچنین میتوانید طرح های ساده و زیبا را روی دیوارها کشید وبا استفاده از هنر نقاشی تزیینات قشنگی انجام داد.

تزیین دیوارهای اتاق خواب

کاغذ دیواری اتاق خواب

کاغذ دیواری اتاق خواب

استیکر دیواری

استیکر دیواری

تزیینات دیوار

رنگ زدن دیوار و ایجاد طرح های مختلف روی دیوار رایج ترین نوع تزیینات دیوار است که به شکل های مختلف و متفاوت انجام میگیرد. در ادامه چند روش زیبا و جذاب برای رنگ زدن دیوار را مشاهده می فرمایید که هر یک ایده قابل توجه و جدیدی برای تزیین دیوار است.

تزیینات دیوار

رنگ کردن دیوار

تزیین و نقاشی دیوار

تزیین روی دیوار

رنگ زدن دیوار

هرگز تاثیر تابلوها و وسایل دکوری را بر روی دیوارها و ایجاد دکوراسیونی شیک و متفاوت دست کم نگیرید. میتوان با تهیه تابلوهای زیبا و مناسب برای دیوار تغییرات اساسی در ظاهر دیوار ایجاد کرد و فضایی منحصر به فرد داشت.

تزیینات دیوار

تزیینات دیوار

تزیینات دیوار

ساخت وسایل تزیینی متفاوت و استفاده از آنها روی دیوارها برای انجام تزیین نفش زیادی در زیبایی دیوارها دارد. با کمی خلاقیت و ابتکار وسایل تزیینی  مختلف بسازید و از آنها در تزیینات دیوار استفاده کنید.

ساخت وسایل تزیینی دیوار

خلاقیت برای تزیینات دیوار

برای تزیین دیوار و ایجاد تغییر در آن به فضای کلی منزل و دکوراسیون آن توجه زیادی کنید تا تزیینات شما زیباتر و جذاب تر شود و سعی کنید به دنبال ایده های نو و متفاوتی در دکوراسیون باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.