دسته ها
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

مدل آلاچیق های زیبا و مدرن با ایده های شیک و کاربردی

  • یلدا محمدی
  • 26 نوامبر 2015
  • ۰

برای داشتن بهترین انتخاب مدل آلاچیق رعایت نکات و همچنین آشنایی با جدیدترین طرح ها و مدل ها می تواند راهنمای مناسبی باشد که قصد داریم در این مقاله به بررسی آنها بپردازیم.

آلاچیق فضایی نیمه باز است که در با هدف استراحت و تفریح در مکان های باز ایجاد می گردد و انواع مختلفی دارد که با توجه به شرایط محیط و همچنین نوع نیاز می تواندی بهترین گزینه را انتخاب و مورد استفاده قرار دهید. در این مقاله قصد داریم ضمن معرفی جدیدترین مدل های آلاچیق، به بررسی نکات مهم و قابل توجه در جهت انتخاب صحیح این سازه پرکاربرد بپردازیم. تا پایان همراه ما باشید.

عکس های آلاچیق های مدرن با طراحی های جدید و زیبا :

آلاچیق ها در دکوراسیون فضاهای باز و به عنوان مکانی برای استراحت تهیه می گردند که طراحی آنها با توجه به شرایط محیط اطراف متغیر است. آنچه که در این زمینه از اهمیت زیادی برخوردار است توجه به همخوانی و هماهنگی دیزاین و طراحی آلاچیق با محیط پیرامون و ساختمان های اطراف است که نقش مهم و کلیدی در زیباسازی محیط و همچنین استفاده بهینه از فضا دارد. در ادامه به بررسی انواع مختلف آلاچیق می پردازیم.

آلاچیق های پیش ساخته :

اصولا آلاچیق ها به دو دسته پیش ساخته و طراحی شده به صورت اختصاصی، تقسیم می گردند. با توجه به اینکه در نوع طراحی شده شرایط محیط نیز در نظر گرفته شده است نتیجه مطلوب تری دارد اما با این حال نمی توان منکر زیبایی و کاربرد های انواع پیش ساخته نیز شد.

آلاچیق های چوبی

این سبک سازه از جنس چوب می باشند و برای محیط بیرون از منزل کاملا مفید و کاربردی هستند. در ادامه می توانید مدل های متنوع و جدید انواع آلاچیق با سازه های چوبی را مشاهده فرمایید.

آلاچیق های چوبیآلاچیق های چوبیمدل آلاچیق چوبی جدیدآلاچیق های مدرنآلاچیق های زیبا

آلاچیق های فلزی، چوبی و پارچه ای

اینگونه سازه ها نیز به صورت پیش ساخته تهیه می گردند و افراد مختلف با توجه به نیاز و همچنین محیط در نظر گرفته شده،  آلاچیق های زیبا و مناسب را انتخاب و مورد استفاده قرار می دهند.

آلاچیق جدیدمدل جدید آلاچیقآلاچیق جدیدآلاچیقآلاچیق های زیبا

طراحی آلاچیق اختصاصی :

اینگونه آلاچیق ها با توجه به محیط پیرامون طراحی و اجرا میشوند و نسبت به نوع پیش ساخته مزیت های بیشتری نیز دارند و فضای مطلوب تری ایجاد می نمایند. این طراحی ها بر اساس مشخصات ارائه شده و همچنین بودجه در نظر گرفته شده توسط طراحان، طراحی و در محل پیش بینی شده به مرحله اجرا می رسند. نمونه های زیر انواع مختلف طراحی های اختصاصی مناسب با فضا را نشان می دهند که هر یک می توانند ایده مناسب و قابل توجهی برای انتخاب شما باشند.

آلاچیق مدرنآلاچیق های مدرنآلاچیق زیبامدل آلاچیقآلاچیق چوبی

آلاچیق های مدرن با طراحی شیک

امروزه در طراحی آلاچیق های مختلف سعی شده است با ایجاد فضا و دکوری منحصر به فرد و خاص، طراحی مدرنی انجام گردد که نتیجه آن استفاده از دکوراسیونی مدرن و شیک در فضای باز است که چشم هر بیننده را خیره می سازد و از این طریق می توان به فضای ایده آل دست یافت. تصاویر آلاچیق های مدرن و زیبا که در ادامه می بینید گویای این نکته است.

آلاچیق های شیک و زیباآلاچیق های مدرنمدل آلاچیق شیک و زیباآلاچیق مدرن و شیکآلاچیق پیش ساخته

با جدیدترین و زیباترین مدل های آلاچیق با طراحی های مختلف آشنا شدید، امیدواریم با الگوبرداری از طرح های ارائه شده بتوانید بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید. پیشنهاد می کنیم با مراجعه به بخش دکوراسیون از دیگر طرح ها و مدل ها در این زمینه دیدن فرمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.