دسته ها
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸

تصاویر مدل کفش اسپرت مردانه جدید و مدرن

 • ندا خوشرو
 • 21 نوامبر 2015
 • ۰

همانطور که همه می دانیم پا قلب دوم ماست و سلامت پا از اهمیت زیادی برخوردار است.در این مطلب نکاتی برای داشتن کفشی مناسب و بیش از بیست مدل از جدیدترین مدل های کفش اسپرت مردانه را مشاهده خواهید کرد.

کفش اسپرت مردانه یکی از کفش های بسیار مناسب برای انجام فعالیت های روزانه و ورزش و پیاده روی است . در این مقاله ما مدل های بسیار جدید از کفش های اسپرت مردانه را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم.

اگر شما به دنبال خریدن کفش مردانه مناسبی هستید که در طی فعالیت های روزانه خود می خواهید آن را استفاده کنید بدون اینکه صدمه ای به پا شما وارد کند و در عین حال بسیار با آن راحت باشید باید در هنگام خریدن کفش نکاتی را رعایت کنید.

جدیدترین مدل های کفش اسپرت مردانه

نکاتی برای داشتن کفشی مناسب

 • هرگز از کفش های سنگین اسپرت مردانه برای انجام فعالیت های روزانه و پیاده روی و ورزش استفاده نکنید.
 • کفش هایی را که بزرگتر و کوچکتر از پای شما هستند را برای پوشیدن انتخاب نکنید.
 • بهتر است که رنگ کفش شما با کمربند و کیف دستی شما هماهنگ باشد.
 • هرگز با کفش اسپرت مردانه شلوار پارچه ای نپوشید و شما می توانید در هنگام پوشیدن کفش اسپرت از انواع شلوار لی برای پوشیدن استفاده کنید تا ظاهر بسیار زیبایی را داشته باشید.
 • اگرکفشی را برای مدت طولانی نمی خواهید استفاده کنید حتما قالبی را در درون آن قرار دهید تا به مرور زمان کفش فرم اصلی خود را از دست ندهد.

کفش اسپرت به رنگ خاکستری روشن

 • هرگز کفشی را برای خریدن انتخاب نکنید که به انگشتان پای شما و هم چنین پاشنه پا فشار وارد کند.
 • حتما در هنگام پوشیدن کفش اسپرت مردانه از جوراب استفاده کنید.
 • زیره مناسب کفش شما باید دارای یک سانتی متر ضخامت باشد.

کفش اسپرت آبی

 • بهترین زمان برای خرید کفش بعد از ظهر است زیرا در طول روز به دلیل ایستادن و انجام فعالیت های بسیار زیاد قسمت تحتانی بدن شما بزرگتر می شود.

جدیدترین مدل های کفش مردانه اسپرت با رنگ مشکی

در ادامه مدل های کفش اسپرت مردانه  زیبا و جدید را به رنگ مشکی مشاهده خواهید کرد.

کفش اسپرت تیره

کفش اسپرت مشکی 2016کفش اسپرت ساق بلند به رنگ مشکیمدل های کفش اسپرت مردانهمجوعه ای از جدیدترین کفش های اسپرتکفش اسپرت 2016شیک ترین مدل های کفش اسپرت

جدیدترین مدل های کفش اسپرت مردانه

همانطور که همه می دانیم سلامت پا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است در این مجموعه جدیدترین مدل کفش اسپرت مردانه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که علاوه بر اینکه بسیار زیبا و مدرن هستند سلامت پاهایتان را می توانند به خوبی حفظ کنند.

کفش اسپرت مردانه جدید

کفش های اسپرت مردانه بادوام و بسیار زیبا کفش اسپرت به رنگ خاکستری تیره کفش های اسپرت مردانه سال 2016 مدل کفش مردانه اسپرت مدرن کفش اسپرت مردانه با رنگ آبی تیرهمدل های بسیار زیبا کفش اسپرت 1394 کفش اسپرت مردانه سفید مدرن ترین کفش های اسپرت مدل بسیار زیبا کفش مردانه کفش اسپرت به رنگ آبی و خاکستری

کهش مردانه اسپرت به رنگ قرمز

کفش اسپرت مردانه کفش اسپرت

کفش اسپرت مدرن
کفش اسپرت مردانه با دو رنگ آبی و خاکستری

در این مطلب جدیدترین مدل های کفش اسپرت مردانه را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم بتوانید بهترین و جدیدترین مدل کفش را برای خود انتخاب کنید. برای مشاهده انواع مدل های جدید و مدرن کیف و کفش کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.