دسته ها
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲

محراب قاسم خانی شوخی مزخرفش با ناصر حجازی را منتشر کرد!

  • مرضیه نوروزیان
  • ۲۹ مهر ۱۳۹۷
  • ۰

محراب قاسم خانی نویسنده معروف این روزها خاطره ای از ناصر حجازی و پسرش آتیلا را در فضای مجازی منتشر کرده است. در ادامه متن خواندنی این خاطره را ملاحظه می فرمایید. 

ناصر حجازی اکنون در جمع نامزدهای بهترین دروازه بان تاریخ جام ملت های آسیا دیده می شود. محراب قاسم خانی با دیدن عکسی خاطره انگیز از ناصر حجازی، در صفحه اش نوشت:

«دیروز که این عکس رو‌ دیدم، یهو سی و خورده ای سال پرت شدم عقب… بعد از جام جهانی سال هفتاد و هشت، این عکس توی یه شماره از یه مجله خارجی فوتبالی به اسم موندیال هم چاپ شده بود که ما داشتیمش. چند سال بعد، توی دوران راهنمایی، یه پسر بچه مودبی توی مدرسه مون بود که اگه درست یادم بیاد سال پایینی ما بود.

بچه معروف مدرسه بود و خیلی خوب فوتبال بازی میکرد. اسمش بود آتیلا حجازی. یه روز من این مجله رو بردم مدرسه و به آتیلا نشون دادم و جلوی بقیه بهش گفتم بابات چون نمیتونه توپا رو بگیره، با مشت میزنه توی سر بازیکنای دیگه. طفلی خیلی عصبانی و‌ ناراحت شد و سعی کرد بگه دروغ میگم… معلومه که دروغ میگفتم… از بس بچه مزخرفی بودم…

چند ماه بعد، یه روز بابای آتیلا اومد مدرسه مون. اولین بار بود که آدم به این بزرگی رو از اون فاصله میدیدم. یه جوری جذاب و خوش تیپ بود که پرسپولیسی بودنم یادم رفت. وایستاد توی دروازه و گفت که بهش پنالتی بزنیم… و‌ این شد که من به “ناصر حجازی” گل زدم… مهم نیست که اجازه داد گل بشه. برای من به اندازه گل زدن توی جام جهانی لذت بخش بود…

آتیلا حجازی رو از اون زمان تا حالا ندیدم که ازش معذرت بخوام، قطعاً هم چیزی از اینا یادش نمیاد. ناسلامتی بچه معروف مدرسه بود… ولی خوب بابایی داشت… جاش خالی… من هنوزم پرسپولیسی هستم، ولی سعی میکنم کمتر آدم مزخرفی باشم.»

شوخی مزخرف محراب قاسم خانی با ناصر حجازی

  •  مبل و میز
  •  آرون گروپس

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *