دسته ها
پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸

مدل های آرایش چشم ریز و نکات و متد های آن

 • ندا خوشرو
 • ۲۳ آبان ۱۳۹۴
 • ۰

اگر شما چشمان ریزی دارید و تمایل دارید که چشمان شما در هنگام آرایش صورت درشت تر به نظر برسد تا پایان این مطلب با ما همراه باشید در این مطلب ما نکات ویژه ای را برای درشت کردن چشم ها و هم چنین مدل های بسیار زیبا آرایش چشم ریز را در اختیار شما قرار داده ایم.

مهم ترین بخش آرایش صورت , آرایش چشم ها است . اگر شما چشمانی ریزی دارید می توانید با متدهایی که در این مقاله برای آرایش چشم ریز در اختیار شما گذاشته ایم چشمان خود را درشت و زیبا کنید .

نکاتی برای آرایش چشم ریز

باید نکاتی را در آرایش چشم ریز رعایت کنید تا چشمان شما درشت تر و زیباتر جلوه کند در این مطلب نکات کلی را برای درشت کردن چشم های ریز به شما آموزش می دهیم و هم چنین در پایان چند مدل جدید و بسیار زیبا از آرایش چشم ریز را برای شما عزیزان قرار می دهیم .

آرایش چشم به صورت مرحله به مرحله

 • گالری اسپیناس
 1. در آرایش چشم ابتدا چشمان خود را برای آرایش آماده کنید برای این کار می توانید پلک بالای چشم خود را و اطراف چشم خود را کرم پودر بزنید .
 2. سایه ای روشن را از میان رنگ سایه ها انتخاب کنید و پلک بالا را به طور کامل سایه بزنید . می توانید چند رنگ را با یکدیگر برای سایه چشم انتخاب کنید سایه های تیره چشم در آرایش چشم ریز، چشم را بسیار ریز تر نشان می دهند .
 3. اگر می خواهید در میان سایه های زده شده به پلک خود از رنگ تیره تر هم استفاده کنید باید سایه تیره تر را بر روی بالای پلک پایین چشم و پایین پلک بالای چشم خود بزنید بعد از اینکه زدن سایه تیره به پایان رسید حتما در قسمت بالای رنگ تیره سایه یک رنگ روشن سایه را انتخاب کنید و بزنید .
 4. توجه کنید که سایه های زده شده به چشم را حتما محو کنید زیرا سایه های زده شده در روی پلک چشم شما باید به خوبی با یکدیگر یکنواخت شوند و محو سایه چشم باید از سمت بیرون چشم به سمت گوشه داخلی چشم انجام شود.
 5. در آرایش چشم ریز برای درشت نشان دادن چشم ها بهتر است با یک خط چشم باریک هم بالای چشم و هم پایین چشم خود را خط چشم بکشید .
  مدل مناسب کشیدن خط چشم
 6. توجه داشته باشید که انتهای خط چشم بالا و پایین را نباید به هم وصل نکنید زیرا چشم های ریز شما ریزتر از قبل می شوند .
 7. در آرایش چشمان ریز برای اینکه چشم شما درشت تر به نظر برسد از فر مژه استفاده کنید فر مژه را بهتر است قبل از ریمل استفاده کنید ولی اگر بعد از ریمل از فر مژه استفاده کردید حتما چند دقیقه ای صبر کنید تا ریمل چشم شما به خوبی خشک شود . مژه های بالای چشم خود را با فر مژه به خوبی حالت بدهید و ریمل را دو بار بر روی مژه هایتان بزنید با اینکار مژه های چشم شما از مرکز چشم دور می شوند و سفیدی چشم بیشتر دیده می شود و باعث می شود تا چشم شما درشت تر جلوه کند .
 8. از ریمل های حجم دهنده برای مژه های خود استفاده کنید . می توانید از ریمل های قهوه ای تیره نیز استفاده کنید .
 9. برای اینکه چشم شما برجسته تر دیده شود می توانید از مژه مصنوعی استفاده کنید و اگر از مژه مصنوعی استفاده کردید حتما مژه های پلک پایین خود را هم ریمل بزنید.
  آرایش بسیار مناسب برای چشم ریز
 10. می توانید از خط چشم سفید نیز در آرایش چشم ریز استفاده کنید به این ترتیب که داخل پلک پایینی چشم خود را با استفاده از یک مداد چشم سفید می توانید خط بکشید .
 11. بعد از اینکه آرایش چشم به پایان رسید نوبت ابرو های شما است که ابروها در زیباتر نشان دادن آرایش چشم نقش ویژه ای دارند رنگ بسیار مناسبی را از بین مداد ابرو ها انتخاب کنید و یا می توانید از سایه ابرو استفاده کنید و درون ابروهای خود را پر کنید و برای اینکه چشمان شما بزرگ تر دیده شود به ابروهایتان یک قوس بسیار خفیفی را بدهید .

انواع مدل های آرایش برای چشم ریز

در این قسمت بیش از 20 مدل آرایش چشم ریز را برای شما قرار داده ایم .

مدل آرایش چشم 2016مدل بسیار زیبا آرایش چشممدل آرایش چشم ریز بسیار زیبا2016آرایش چشم با سایه روشنمدل آرایش چشم ریز بدون مژه مصنوعیآرایش چشم با سایه روشن و مدل ابرو مناسبجدیدترین مدل آرایش چشم ریز بسیار زیبامدل آرایش چشم عروس برای چشمان ریزارایش چشم عسلیمدل آرایش چشم آبی ریزمدل زیبای آرایش چشم و ابروآرایش چشم قهوه ای بسیار زیباجدیدترین مدل آرایش چشم ریزآرایش چشم بسیار جدید و زیباآرایش چشم قهوه ای روشن

مدل آرایش چشم ریز دخترانه

در آرایش چشم دخترانه بهتر است که از سایه های تک رنگ استفاده شود و خط چشم بسیار باریکی را برای آن ها بکشید و هر چقدر آرایش چشم ساده تر باشد جذاب تر دیده می شوند .

ارایش چشم 2015آرایش چشم ریز بسیار زیباآرایش چشم ریز جدید و 2016مدل آرایش چشم سبز با سایه روشن

مدل بسیار جذاب آرایش چشم

در آرایش چشم ریز درشت تر کردن چشم ها از اهمیت زیادی برخوردار است که در این مطلب طرز درشت تر کردن چشم ها را در آرایش چشم برای شما عزیزان قرار داده ایم . هم چنین بیش از بیست مدل جدید و بسیار متنوع از آرایش چشم های ریز را مشاهده کردید امیدواریم با نکاتی که گفته شد و مدل های بسیار جدید آرایش چشم , شما را به خوبی راهنمایی کرده باشیم تا مدل بسیار زیبایی را برای آرایش چشم خود انتخاب کنید .

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.