دسته ها
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

مدل های گلدوزی با کاموا جدید با طرح های زیبا و متفاوت

  • ندا خوشرو
  • ۱۵ شهریور ۱۳۹۷
  • ۰

در این مطلب انواع مدل های گلدوزی با کاموا روی لباس و پارچه های مختلف را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

گلدوزی از انواع هنرهایی است که برای دوختن طرح های مختلف روی پارچه از آن استفاده می شود. گلدوزی با کاموا و گلدوزی با نخ از انواع روش های مختلف برای دوخت طرح های زیبا روی پارچه ها هستند و شما می توانید به کمک نخ و کامواهای رنگی طرح های زیبا و شیکی را روی لباس ها و پارچه های مختلف گلدوزی کنید.

گلدوزی هنری قدیمی و پرطرفدار است که در سال های اخیر برای تزیین لباس ها و سرویس آشپزخانه و … مورد توجه اغلب افراد قرار گرفته است.

گلدوزی با کامواهای رنگی

مدل گلدوزی با کاموا با جدیدترین طرح ها

برای ایجاد طرح گلدوزی روی پارچه ها می توانید از روش های گلدوزی با دست و گلدوزی با چرخ استفاده کنید که انتخاب هر یک از این روش ها برای دوخت گلدوزی روی پارچه به میزان مهارت شما بستگی دارد. بعد از انتخاب روش انجام گلدوزی باید طرح و جنس نخ و کاموای گلدوزی را انتخاب کنید سپس با انتخاب طرح گلدوزی، پارچه و یا لباس مورد نظر تان را به زیبایی تزیین کنید. طرح های گلدوزی از طبیعت الهام می گیرند و شما می توانید برای تزیین پارچه ها و لباس های مختلف از طرح های گل و درخت و پروانه و … استفاده کنید. برای جذابیت بیشتر گلدوزی با کاموا روی لباس بهتر است رنگ کاموا با رنگ لباس مطابقت و همخوانی داشته باشد. توجه داشته باشید که از گلدوزی با کمک کاموا اغلب روی لباس های بافتنی استفاده می شود و علاوه بر این شما می توانید با کمک کاموا گلدوزی های زیبایی را روی پارچه های مختلف انجام دهید.

مدل گلدوزی
در ادامه توجه شما را به چند مدل گلدوزی زیبا با کاموا جلب می کنیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید از بین آن ها طرح گلدوزی شیک و جذابی را انتخاب کنید.

مدل های زیبا و شیگ گلدوزی با کمک کاموا

گلدوزی زیبا و شیک با کاموا

تزیین پارچه با گلدوزی

گلدوزی با کمک کاموا

طرح گلدوزی روی لباس بافتنی

گلدوزی روی بافتنی

 گلدوزی برجسته با کاموا

مدل گلدوزی برجسته و جدید با کاموا

گلدوزی زیبا و برجسته

گلدوزی برجسته با کاموای رنگی

گلدوزی زیبا و برجسته

گلدوزی شیک و برجسته با کمک کاموا

طرح گلدوزی برجسته با کاموا

مدل گلدوزی با کمک کاموای رنگی

گلدوزی با کاموا

طرح گلدوزی شیک و زیبا

تزیین پارچه با گلدوزی

طرح زیبا و شیک گلدوزی

گلدوزی روی لباس بافتنی

تزیین زیبا لباس بافتنی با گلدوزی

گلدوزی شیک روی بافتنی

گلدوزی با کمک کاموای رنگی

گلدوزی با کاموا

گلدوزی شیک با کاموا

در این مطلب انواع مدل های گلدوزی با کاموا را گردآوری کرده ایم که شما می توانید با الگوبرداری از این مدل ها، گلدوزی با طرح شیک و مناسبی را برای تزیین انواع پارچه ها انتخاب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.