دسته ها
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

بیوگرافی المیرا شریفی مقدم و عکس های دونفره با همسرش داوود عابدی

  • زهره امامی
  • ۳۰ آبان ۱۳۹۷
  • ۰

در بیوگرافی المیرا شریفی مقدم به معرفی زندگی شخصی و کاری وی خواهیم پرداخت. خانم شریفی همسر خبرنگار مشهور ایران داود عابدی می باشد. این زوج مطرح دو فرزند با نام های امیر ابوالفضل وامیرارسلان عابدی دارند.

المیرا شریفی مقدم گوینده خبر است. وی ۳۷ سال سن دارد و همسر داود عبادی خبرنگار معروف می باشد. خانم شریفی در تبریز به دنیا آمده است و در حال حاضر دانشجوی رشته میکروبیولوژی می باشد. در ادامه به شرح بیوگرافی المیرا شریفی مقدم  خواهیم پرداخت.

بیوگرافی المیرا شریفی مقدم و عکس های دونفره با همسرش داوود عابدی

در بیوگرافی المیرا شریفی مقدم آمده است که وی متولد سال ۶۰ است و در تبریز به دنیا آمده است. خانم شریفی دانشجوی رشته میکروبیولوژی است و گوینده خبر در شبکه خبر نیز می باشد. او سال ۸۲ با گزارشگر مطرح اخبار ورزشی داود عابدی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو فرزند با نام های امیر ابوالفضل وامیرارسلان عابدی می باشد. خانم شریفی سال ۷۹ از طریق آزمون های شبکه خبر وارد این شبکه شده است.

بیوگرافی المیرا شریفی مقدم المیرا شریفی مقدم و همسرش در پیک نیک عکس های شخصی زوج مشهور در شبکه خبرداود عابدی و همسرش عکس های دونفره داود عابدی و همسرشالمیرا شریفی مقدم با دو پسرش گوینده اخبار در ایرانالمیرا شریفی مقدم و همسرش در مراسم عزاداری بیوگرافی المیرا شریفی مقدم تیپ زیبای المیرا شریفی مقدمعکس های شخصی زوج مشهور در شبکه خبرالمیرا شریفی مقدم در کنار داود عابدی عکس های دونفره داود عابدی و همسرشالمیرا شریفی مقدم و همسرش با لباس مشکی گوینده اخبار در ایرانسلفی المیرا شریفی مقدمو فرزندانش  عکس های شخصی زوج مشهور در شبکه خبرالمیرا شریفی مقدم با مقنعه آبی کاربنی زیبا عکس های دونفره داود عابدی و همسرشداود عابدی و خانواده اش در کنار علی پروینگوینده اخبار در ایرانعکس دسته جمعی المیرا شریفی مقدم و خانواده اش در کنار مجری خانمبیوگرافی المیرا شریفی مقدم شباهت داود عابدی و پسرانشعکس های شخصی زوج مشهور در شبکه خبرالمیرا شریفی مقدم با مانتویی زبیا گوینده اخبار در ایرانعکس صمیمی المیرا شریفی مقدم و همسرش

داستان ازدواج المیرا شریفی مقدمو داود عابدی

داود عابدی درباره ازدواجش می گوید:

المیرابه خاطر من همه تلاشش را کرد که وارد شبکه خبر شود.

خانم شریفی مقدم هم در بین صحبت های همسرش گفت:

«بله من از بچگی آقای عابدی را در تلویزیون می دیدم واز هواداران ایشان بودم.»

عابدی ادامه داد:

«من با عموی همسرم از قبل دوست بودم. یک بار ایشان به من گفت که من برادرزاده ام هم به شبکه خبر آمده و هوایش را داشته باش. من هم فکر کردم برادرزاده اش یک آقاست و الکی گفتم باشه هوایش را دارم. اما یکبار که وارد تحریریه شدم و خانم شریفی مقدم خودش را معرفی کرد تازه فهمیدم دوستم ایشان را می گفت و از همان جا بود که فکر ازدواج با خانم شریفی به ذهنم افتاد و مراقبت های ویژه آغاز شد. در نهایت هم سال ۸۲ باهم ازدواج کردیم.

بیوگرافی المیرا شریفی مقدم داود عابدی و خانواده اش در یک قابعکس های شخصی زوج مشهور در شبکه خبرالمیرا شریفی مقدم با کیکی در دست عکس های دونفره داود عابدی و همسرشداود عابدی و مادرشگوینده اخبار در ایرانسلفی المیرا شریفی مقدم با همسر و فرزندانشبیوگرافی المیرا شریفی مقدم چهره خندان المیرا شریفی مقدم و پسرانشعکس های شخصی زوج مشهور در شبکه خبرالمیرا شریفی مقدم در مراسم عزاداری اهل بیت عکس های دونفره داود عابدی و همسرشالمیرا شریفی مقدم و مادرشوهرش گوینده اخبار در ایرانعکس خانوادگی المیرا شریفی مقدمبیوگرافی المیرا شریفی مقدم داود عبادیعکس های دونفره داود عابدی و همسرشالمیرا شریفی مقدم دست بر شانه همسرش

امیدواریم توانسته باشیم در قسمت بیوگرافی المیرا شریفی مقدم  شما عزیزان را راضی کرده باشیم. تا مطلب بعدی شما را به خداوند بزرگ می سپاریم.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.