دسته ها
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

ایده های جالب ساخت کاردستی زرافه برای کودکان

  • زهره امامی
  • ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
  • ۰

ساخت کاردستی برای کودکان و یه توسط خود آن ها به آن ها شور و هیجان ویژه ای می بخشد. کودکان از دیدن کاردستی ها در ابعاد کوچکتر که به دنیای واقعی شباهت دارند بسیار ذوق زده می شوند و خلاقیت آن ها پرورش می یابد.

در این مطلب برای شما تعدادی ایده جدید مربوط به کاردستی زرافه برای کودکان فراهم آورده ایم. امیدواریم این تصاویر و ایده ها مورد پسند شما دوستان و همراهان مجله آرگا قرار بگیرد.

ایده های جالب کاردستی زرافه برای کودکان

تصاویر زیر تعدادی از ایده های جالب و جدید را برای ساخت کاردستی زرافه به شما نشان می دهد. ساخت کاردستی های زیبا و جالب با کمترین امکانات نیز ممکن است. همانطور که در ادامه این مطلب مشاهده می کنید زرافه های عروسکی، جاقلمی، دکوری ها و … به وسیله پارچه، سنگ، کاغذ رنگی، مقوا، چسب و تعدادی مداد رنگی یا ماژیک ساخته شده اند. ساخت کاردستی زرافه با کمترین امکانات برای کودک شما امکان پرورش خلاقیت و رشد را فراهم می کند. همچنین انواع کاردستی حیوانات به عنوان اسباب بازی و یا دکوری در اتاق کودک می توانند مورد استفاده قرار گیرند. این کار موجب تقویت اعتماد به نفس کودک شما نیز خواهد شد چرا که از دیدن آثارش در خانه  توجه دیگران به آن انگیزه بیش تری برای خلاقیت بیش تر بروز خواهد داد.

کاردستی زرافهزرافه های دست ساز

زرافه های دست سازساخت زرافه با کمترین امکاناتکاردستی های زرافه جالب و زیبا برای کودکانزرافه چوبیزرافه های عروسکی زیباحیوان های عروسکیزرافه های عروسکی زیباکاردستی زرافه زیباکاردستی های زرافه جالب و زیبا برای کودکانعروسک های بافتنی زرافهزرافه های دست سازحیوان های مقوایی

کاردستی زرافهکاردستی زیبای زرافهکاردستی زرافهعروسک زرافهزرافه های دست سازساخت زرافه با سی دیکاردستی های زرافه جالب و زیبا برای کودکانساخت زرافه با مقوازرافه های عروسکی زیباکاردستی صورت زرافهزرافه های عروسکی زیبازرافه های مقواییکاردستی های زرافه جالب و زیبا برای کودکانزرافه های ساخته شده با سی دیزرافه های دست سازساخت زرافه با پارچه

در ادامه این قسمت با نمایش برخی دیگر از تصاویر ایده کاردستی کودکانه زرافه در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. بهتر است به هنگام انتخاب مقوا، کاغذ و یا پارچه برای ساخت زرافه از رنگ زرد استفاده شود تا به دنیای واقعی نزدیکتر باشد. شبیه سازی حیوانات به واقعیات کودک را بسیار خوشحال می کند چرا که اکثر کودکان حیوانات را بسیار دوست دارند.

کاردستی زرافهزرافه های مقوایی جالبکاردستی زرافهاسباب بازی زرافه تکه ایزرافه های دست سازعروسک های رویخچالی زرافهکاردستی های زرافه جالب و زیبا برای کودکانساخت زرافه با دکمهزرافه های عروسکی زیباساخت جاقلمی زرافه ایکاردستی های زرافه جالب و زیبا برای کودکانعروسک سنگی زرافه ایزرافه های دست سازجاقلمی به صورت زرافه ایکاردستی زرافهبادکنک زرافه ایزرافه های عروسکی زیبادکوری زرافه ایکاردستی های زرافه جالب و زیبا برای کودکانکاردستی حیوان زرافهزرافه های دست سازساخت زرافه دست سازکاردستی زرافهساخت زرافه با کاغذ رنگی

امیدواریم از دیدن تصاویر ازائه شده در این مطلب، بهره کافی را برده باشید. در پایان با سپاس فراوان از همراهی همیشگی شما عزیزان، دعوت می کنیم سایر ایده های جذاب برای ساخت انواع کاردستی کودکان را نیز مشاهده نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.