دسته ها
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

تصاویر آرایش موی عروس مدرن و زیبا

  • ندا خوشرو
  • ۱۳ آبان ۱۳۹۴
  • ۰

در این مقاله ما مطالب مهمی را درباره متدهای آرایش موی عروس مدرن به همراه جدیدترین و زیباترین عکس ها از مدل شینیون عروس ارائه داده ایم که شما با توجه به نکاتی که گفته شد می توانید مدل مناسب موی خود را انتخاب کنید.

یکی از روزهای مهمی که در زندگی هر انسانی اهمیت ویژه ای دارد روز عروسی اوست. در روز عروسی مدل موی عروس و مدل آرایش او مورد توجه همه مهمانان قرار میگیرد و هم چنین مورد بحث و اظهار نظر مهمان ها می باشد. در این مطلب برای شما جدیدترین آرایش موی عروس جدید را همراه با نکات کلیدی و جدیدترین عکس های مدل شینیون مو عروس را گردآوری کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد.

همانطور که می دانیم مدل مو و آرایش عروس اهمیت زیادی در تغییر چهره عروس دارد و باید با توجه به چهره ی افراد نکاتی در مدل و آرایش موهای عروس آنها رعایت شود. اگر تصاویر را با دقت مورد بررسی قرار دهید شما قادر خواهید بود با توجه به چهره تان و موهایتان مدل مناسبی را برای مدل آرایش موی عروس جدید انتخاب کنید.

عکس مدل موی آرایش عروس مدرن 2016

مدل آرایش موی عروس مدرن به صورت باز

در آرایش موی عروس جدید توجه به چهره افراد بسیار اهمیت دارد در صورتهایی که پیشانی بلند است موی جلوی سر را به صورت یک طرفه فرم می دهیم و در صورت هایی که پیشانی کوتاه است موهای جلو سر را جمع می کنیم .

مدل جدید آرایش موی عروسجذاب ترین مدل آرایش موی عروس مدرنمدل بسیار زیبای آرایش موی عروسعکس شینیون موی عروس جدیدجدیدتری عکس های مدل آرایش مو عروس

آرایش موی عروس به صورت بسته

مدل لباس عروس اگر پوشیده و یقه آن بسته است بهتر است برای این مدل لباس ها مدل موی بسته انتخاب شود و بهتر است از رنگهای گرم برای رنگ مو استفاده کرد. اگر مدل موی جمع  را انتخاب کرده اید در آرایش مدل موهای اطراف گوش باید به خوبی جمع شود تا روی گوش پوشیده نشود و محل تاج و تور هم در این مدل شینیون عروس بسیار مهم است باید طوری تاج و تور را قرار داد در روی مو که مدل مو جلوه جذاب تری ذاشته باشد.

مدل آرایش موی عروس مدرن

مدل شینیون موی عروسجذاب ترین عکس های مدل آرایش موی عروس مدرنکاماترین مدل آرایش موی عروس مدرنمدل شینیون موی عروس بسیار مناسبمدل آرایش موی عروس با فرق راست و بستهمدل ارایش موی عروس بسیار زیبا و جدیدمدل بسته آرایش موعکس جدید مدل موی عروسبهترین مدل موی آرایش عروس

نکات کلیدی برای آرایش موی عروس مدرن

نکته ای که حائز اهمیت است مقایسه قد عروس و داماد می باشد و اگر قد عروس از داماد کوتاه تر است بیشتر موهای عروس را بالای سر او فرم می دهیم و اگر عروس داماد هم قد هستند موهای عروس را پشت سرش فرم می دهیم. محل تاج عروس نیز از اهمیت زیادی برخورار است برای کشیده نشان دادن صورت عروس تاج را از خط رویش موی او بالاتر قرار می دهیم و برای متعادل کردن پیشانی بلند روی خط رویش مو یا نزدیک تر قرار می دهیم.

مدل آرایش مو عروس مراه با بافت موبه روز ترین مدل آرایش موی عروس
به هیچ وجه موی خود را قبل از عروسی کوتاه نکنید چون اگر موهای بلندتری داشته باشید می توانید مدل موی زیباتری را برای خود انتخاب کنید .حتما رنگ مویی را انتخاب کنید که به چهره شما بیاید و ترجیحا از رنگ مویی استفاده کنید که قبلا مورد استفاده قرار داده اید. برای اینکه مدل مو زیباتر و جذاب تر دیده شود می توانید از وسایل تزئینی مو که برای آرایش موی عروس جدید وجود دارد استفاده کنید.

در این مقاله شما با نکات طلایی برای انتخاب مدل موی عروس مدرن آشنا شدید و هم چنین عکس های متنوع و بسیار جدیدی را از آرایش موی عروس برای شما گرد آوری کردیم تا شما بتوانید با توجه به چهره و لباستان مدل آرایش موی مناسبی را انتخاب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.