دسته ها
شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳

روابط عاشقانه غیر قابل پیش بینی سلبریتی ها در سال 2018

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
  • ۰

روابط عاشقانه در میان سلبریتی ها برای بسیاری از افراد جالب است و در میان آنها برخی دارای روابط عاشقانه ناپایدار و برخی دیگر روابط عاشقانه غیر منتظره ای دارند.

بسیاری از افراد محبوب و بازیگران هالیوود از روابطی عاشقانه و جالب برخوردارند که در ادامه با برخی از سلبریتی و روابط عاشقانه آنها آشنا خواهید شد.

 

1- لئوناردو دی کاپریو و کامیلا مورونه:

لئوناردو با زنان زیادی روابط عاشقانه داشته است که هیچ یک از آنها به نتیجه نرسیده اند این بازیگر توانمند هالیوودی به تازگی با کاملیا یک دختر 23 ساله که در عرصه مدلینگ فعالیت می کند وارد رابطه شده است و تصاویری از خروج کاملیا از منزل لئوناردو منتشر شده است که جدی بودن این رابطه را تصدیق می کند.

2- تام کروز و ونسا کیربی:

تام کروز سالها قبل با کیتی هولمز رابطه ای عاشقانه داشته اند که منجر به جدایی شده است تام بعد از گذشت مدتها رابطه جدیدی را با ونسا کیربی آغاز کرده است که روابط آنها نشان دهنده قوی بودن این رابطه عاشقانه می باشد.

عشق میان سلبریتی ها

  •  آرون گروپس

3- داکوتا جانسون و کریس مارتین:

داکوتا جانسون از خوانندگان محبوب است که شهرت زیادی دارد و به تازگی تصاویر عاشقانه ای از او به همراه نامزدش منتشر شده است که توجه بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

عشق میان سلبریتی ها

4-اما واتسون و کورد اوورستریت:

اما واتسون از بازیگران محبوبی است که با نقش آفرینی در فیلم هری پاتر به شهرت رسید او به تازگی رابطه جدیدی با کورد شروع کرده است که به ظاهر رابطه عاشقانه و خوبی با یکدیگر دارند.

عشق میان سلبریتی ها

5- نیک جوناس و مادلین بروور:

نیک جوناس خواننده و بازیگر 26 ساله که از محبوبیت زیادی برخوردار است رابطه عاشقانه خود را در فضایی همگانی علنی کرده است و در روابط خود با مادلین بسیار احساساتی و عاشقانه برخورد می کند.

6- ایمی شومر و کریس فیشر سرآشپز:

ایمی شومر در زمینه استنداپ کمدی بازیگری توانمند است که با یک سرآشپز معروف رابطه عاشقانه دارد و اخیرا قصد دارند تا رابطه خود را علنی کنند و به عنوان زن و شوهر رابطه خود را ادامه دهند.

7- مایلی بابی براون و جیکوب سارتوریوس:

مایلی از بازیگران جوان و پر استعدادی است که به خوبی شناخته شده است و رابطه جدیدی را با جیکوب آغاز کرده است که نشان دهنده خوش شانسی او خواهد بود. این دو رابطه خود را به طور علنی بیان کرده اند و از رابطه خود راضی هستند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *