دسته ها
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

برای تهیه رنگ موی گردویی از چه فرمولی استفاده کنیم؟

  • ندا خوشرو
  • ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • ۰

رنگ موی گردویی از انواع رنگ موهای شیک و زیبا است و شما می توانید با کمک این رنگ تغییرات مثبتی را در رنگ موهای خود ایجاد کنید. در ادامه فرمول ترکیبی رنگ مو گردویی به همراه تصاویری از این رنگ مو را مشاهده خواهید کرد.

رنگ مو اگر بدرستی انتخاب شود تغییرات مثبتی را در چهره شما ایجاد می کند بنابراین بهتر است خانم ها در انتخاب رنگ موی تیره و روشن خود حساسیت و دقت لازم را به خرج دهند. رنگ موی گردویی یکی دیگر از انواع رنگ موهای مناسب برای خانم ها و دختران جوان است و شما می توانید با کمک این رنگ مو جذابیت خاصی را به رنگ موهای خود ببخشید.

رنگ موی بیسکویت، رنگ مو گردویی و رنگ موی شکلاتی و رنگ موی کاپوچینو از انواع رنگ موهای خاص و محبوب هستند و اگر شما تمایل دارید در رنگ موهای خود تغییراتی ایجاد کنید بهتر است از این رنگ موهای زیبا و خاص استفاده کنید.

رنگ مو گردویی

فرمول ترکیبی رنگ موی گردویی

  • رنگ موی بلوند شکلاتی روشن
  • رنگ موی بلوند دودی بنفش
  • اکسیدان شش درصد
  • توجه داشته باشید اندازه رنگ موی بلوند دودی روشن باید نصف اندازه بلوند شکلاتی روشن باشد.

رنگ مو گردویی روشن

تصاویر رنگ مو گردویی روشن و تیره

در انتخاب رنگ موی تیره و روشن بهتر است به رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری خود توجه کنید تا بتوانید رنگ مویی شیک و بی نظیر را برای خود انتخاب کنید. رنگ موی گردویی از انواع رنگ موهای جذاب و زیبا است و اگر شما تمایل دارید موهایتان رنگی خاص و بی نظیر داشته باشد بهتر است از این رنگ زیبا برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید.

عکس رنگ موی گردویی تیره

عکس رنگ مو گردویی

رنگ موی گردویی روشن

رنگ مو گردویی روشن

رنگ مو گردویی

رنگ مو گردویی تیره

رنگ مو گردویی دخترانه

رنگ مو گردویی دخترانه

رنگ موی تیره گردویی

رنگ موی زیبا گردویی

رنگ موی گردویی با هایلایت

رنگ مو گردویی با هایلایت

رنگ مو گردویی در انواع طیف های روشن و تیره موجود است همچنین شما می توانید به کمک این رنگ زیبا ابتدا موهایتان را رنگ بزنید سپس از هایلایت مو برای فانتزی تر به نظر رسیدن رنگ موهای خود استفاده کنید.
رنگ مو گردویی اگر با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد چهره تان زیبا و جذاب تر از همیشه به نظر می رسد و اگر شما تمایل دارید سن تان کمتر از حد معمول به نظر برسد بهتر است از رنگ مو گردویی تیره برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید. رنگ مو گردویی روشن نیز جذابیت خاص خودش را دارد و برای خانم هایی که به رنگ موهای روشن علاقه دارند این رنگ مو می تواند برایتان انتخاب ایده آل و مناسبی باشد.

   رنگ موی گردویی زنانه و دخترانه

رنگ مو گردویی روشن و زیبا

    رنگ مو گردویی تیره

رنگ موی شیک گردویی

   رنگ موی روشن گردویی

رنگ مو گردویی روشن شیک

رنگ مو گردویی روشن

رنگ موی روشن گردویی زیبا

عکس رنگ مو گردویی

رنگ مو گردویی زنانه

رنگ موی تیره گردویی

رنگ موی زیبا گردویی

در این مطلب فرمول ترکیبی رنگ موی گردویی به همراه تصاویری از این رنگ مو را مشاهده کردید که امیدواریم با کمک این فرمول ترکیبی بتوانید موهایتان را به راحتی رنگ بزنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.