دسته ها
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

ناگفته های جنجالی داریوش ارجمند

  • زهره امامی
  • ۳ بهمن ۱۳۹۶
  • ۰

داریوش ارجمند پس از حضور در برنامه من و شما در ابتداى گفتگو درباره صراحت بیانی عنوان کرد که من هیچ وقت صراحت را با وقاحت و تحقیر اشتباه نگرفتم. در ادامه بیانات جنجال برانگیز این بازیگر محبوب و مشهور را خواهید دید.

او در پاسخ به سوْال ظلى پور درباره علاقه اش به خوانندگى گفت: به خوانندگى علاقه داشتم اما هیچ گاه نخواستم به عنوان شغل به آن فکر کنم و علاوه بر آن من در میان بازیگرانى که خواننده شدند توفیقی ندیدم.

بازی فریبرز عرب نیا را در «مختارنامه» اصلا دوست نداشتم

وی درباره فیلم مختارنامه گفت: اصلا بازی عرب نیا را دوست نداشتم. اولین اصل براى بازى در یک سریال تاریخى این است که صورتت شباهتى به اصالت نقش داشته باشد. مهدى فتحى وقتى نقش عمروعاص را بازى میکرد، با آن شکل بازى شک نمی کردید که این آدم عرب است. اما از کجا شما میتوانید در مختارنامه حس کنید که آقاى عرب نیا به جز اسمش عرب است؟

حسن فتحی من را دوست نداشت و ندارد

ظلی پور از فیلم ازدواج به سبک ایرانی  پرسید که چرا هیچ وقت همکاری با این کارگردان تکرار نشد. اتاد ارجمند نیز اعلام کرد: حسن فتحی من را دوست نداشت و هنوز هم دوست ندارد.

تیکه داریوش ارجمند به محمدرضا شریفی نیا

در پایان برنامه ظلی پور با نمایش عکس شریفی نیا پرسید که چرا در طول این سال ها مانند این چهره کار «کستینگ»فیلم های سینمایی را انجام ندادید و بازیگر معرفی نکردید؟ ارجمند در پاسخ گفت: نه من روی شاگردانم تبلیغ نکردم و نمی‌ کنم. او خیلی کارها می‌کند که ربطی به سینما ندارد و یکی از آنها هم همین است! کستینگ میدانید یعنی چه؟ سندیکایی وجود دارد که بازیگران را رصد میکند و بعد انتخاب میکند. نه اینکه من از چشم و ابروی کسی خوشم می‌ آید او را انتخاب کنم یا اینکه او دخترخاله ام است یا پسرخاله ام و آن یکی ۱۰ هزارتومان می دهد و فرد دیگر ۵ هزارتومان!

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *