دسته ها
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

آموزش کشیدن نقاشی روباه و رنگ آمیزی های زیبای روباه

  • نرگس بستگان
  • ۲۳ دی ۱۳۹۶
  • ۰

کشیدن نقاشی به کودکان کمک می کند تا احساسات خود را بیان کنند و ذهن آن ها خلاق شود بنابراین اگر کودک شما به نقاشی علاقه نشان می دهد و تمایل به کشیدن حیوانات و اشکال مختلف دارد این مطلب را با آموزش نقاشی روباه از دست ندهید.

کودکان از سن سه سالگی می توانند به جای خط خطی کردن و سوراخ کردن کاغذ با قلم، اشکال را رسم کنند و احساسات خود را با استفاده از نقاشی و در قالب تصویر نشان دهند. کودکان بر حسب کنجکاوی هایشان همیشه به دنبال کشف و رسم اشکال جدید هستند دوست دارند که شکل های جدید بکشند و رنگ آمیزی کنند در ادامه این مطلب آموزش نقاشی روباه را برای کودکان عزیز قرار داده ایم.

آموزش نقاشی روباه برای کودکان

اگرکودک شما هنوز به سنی نرسیده که بتواند شکل را خودش رسم کند در ادامه الگوهایی از نقاشی روباه انیمیشنی را در اختیار شما قرار داده تا برای رنگ آمیزی به کودکان خود بسپارید.

نقاشی انیمیشنی روباه

همانطور که می دانید یکی از بهترین روش ها برای آشنا کردن کودکان با دنیای پیرامون شان قرار دادن انواع نقاشی های مختلف برای رنگ آمیزی در اختیار آن ها است. توجه داشته باشید بهتر است در هنگام رنگ آمیزی انواع نقاشی ها به سوالاتی که کودکان از شما می پرسند با دقت جواب دهید و علاوه بر این از آن ها بخواهید در هنگام رنگ کردن نقاشی از انواع رنگ های مناسب استفاده نمایند.

کشیدن نقاشی های ساده با حروف و اعداد فارسی و انگلیسی لذت خاصی برای کودکان دارد. در ادامه کشیدن نقاشی سر روباه را با عدد 7 برای شما قرار داده ایم تا با این روش ساده علاوه بر آموزش اعداد به کودکان خود نقاشی بیاموزید.

آموزش نقاشی سر روباه با عدد 7

با استفاده از خطوط نرم و سیال و همچنین هندسی شما می توانید به آسانی یک طرح اولیه از یک روباه انیمیشنی داشته باشید فقط کمی دقت لازم است تا روباه شما زیبا و چابک به نظر برسد.

مدل برای طراحی روباه آموزش گام به گام طراحی روباه آموزش گام به گام نقاشی کودکان

رنگ آمیزی صحیح روباه

    نقاشی روباه

در مطالب قبل آموزش نقاشی زرافه و نقاشی پنگوئن را در اختیار شما هنرمندان کوچک قراردادیم در این مطلب نیز سعی شد تا با ساده ترین بیان آموزش کشیدن نقاشی روباه را برای شما دوستان عزیز توضیح دهیم توجه داشته باشید که تنها موضوع اهمیت حرفه ای شدن در نقاشی تمرین است و شما دوستان کوچک می توانید در صورت تمایل و علاقه به نقاشی به موفقیت های بزرگی برسید و از کشیدن نقاشی لذت ببرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.