دسته ها
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

آموزش کشیدن نقاشی روباه و رنگ آمیزی های زیبای روباه

  • نرگس بستگان
  • ۲۱ آبان ۱۳۹۹
  • ۰

کشیدن نقاشی به کودکان کمک می کند تا احساسات خود را بیان کنند و ذهن آن ها خلاق شود بنابراین اگر کودک شما به نقاشی علاقه نشان می دهد و تمایل به کشیدن حیوانات و اشکال مختلف دارد این مطلب را با آموزش نقاشی روباه از دست ندهید.

کودکان از سن سه سالگی می توانند به جای خط خطی کردن و سوراخ کردن کاغذ با قلم، اشکال را رسم کنند و احساسات خود را با استفاده از نقاشی، در قالب تصویر نشان دهند. کودکان بر حسب کنجکاوی هایشان همیشه به دنبال کشف و رسم اشکال جدید هستند دوست دارند که شکل های جدید بکشند و رنگ آمیزی کنند در ادامه این مطلب آموزش نقاشی و کشیدن روباه را برای کودکان عزیز قرار داده ایم.

آموزش نقاشی روباه برای کودکان

اگر کودک شما هنوز به سنی نرسیده که بتواند شکل را خودش رسم کند در ادامه الگوهایی از طراحی های  انیمیشنی روباه را در اختیار شما قرار داده تا برای رنگ آمیزی به کودکان خود بسپارید.

نقاشی انیمیشنی روباه

همانطور که می دانید یکی از بهترین روش ها برای آشنا کردن کودکان با دنیای پیرامون شان قرار دادن انواع نقاشی های مختلف برای رنگ آمیزی در اختیار آن ها است. توجه داشته باشید بهتر است در هنگام رنگ آمیزی انواع نقاشی ها به سوالاتی که کودکان از شما می پرسند با دقت جواب دهید و علاوه بر این از آن ها بخواهید در هنگام رنگ کردن نقاشی از انواع رنگ های مناسب استفاده نمایند.

کشیدن نقاشیهای ساده با حروف و اعداد فارسی و انگلیسی لذت خاصی برای کودکان دارد. در ادامه کشیدن سر روباه را با عدد ۷ برای شما قرار داده ایم تا با این روش ساده علاوه بر آموزش اعداد به کودکان خود، طریقه کشیدن این حیوان را بیاموزید.

آموزش نقاشی سر روباه با عدد 7

با استفاده از خطوط نرم و سیال و همچنین هندسی شما می توانید به آسانی یک طرح اولیه از یک روباه انیمیشنی داشته باشید فقط کمی دقت لازم است تا روباه شما زیبا و چابک به نظر برسد.

مدل برای طراحی روباه آموزش گام به گام طراحی روباه آموزش گام به گام نقاشی کودکان

رنگ آمیزی صحیح روباه

    نقاشی روباه

انواع دیگر نقاشیها و رنگ آمیزی روباه

کشیدن نقاشیهای حیوانات اغلب جذابیت خاصی برای کودکان و حتی بزرگتر ها دارد، اگرچه ممکن است نتوانند به صورت طبیعی و واقعی آنها را رسم کنند، اما می توانید با استفاده از ویژگی ها و جزئیاتی که در ذهن دارید و یا در تصاویر و برنامه های تلویزیونی مشاهده کرده اید به راحتی تصویری مشابه آن را بر روی کاغذ پیاده کنید، حال در صورتی که علاقمند به کشیدن نقاشیهایی زیبا و کارتونی از حیوان روباه هستید، می توانید ضمن مشاهده تصاویر بالا، از مجموعه عکس های گلچین شده در ادامه نیز دیدن کنید و الگوی کشیدن نقاشیهای جذاب و رنگ آمیزی آن را بدست آورید.

نقاشیهایی از روباه

کشیدن نقاشی های مختلف، می تواند موجب رشد ذهنی و افزایش خلاقیت هنری در کودکان شود و گاهی مواقع کودکان با کشیدن طرح های مختلف می توانند احساسات خود را بروز دهند، ضمن اینکه این نوع فعالیت، سالم ترین و بهترین وسیله سرگرمی برای بچه ها می باشد، از این رو می توان با در اختیار گذاشتن ایده های مختلف نقاشی ها و رنگ آمیزی در اختیار کودکان از جمله نقاشیهای حیوانات، ضمن جذابیتی که این نوع نقاشیها دارند, کودکان را با دنیای حیوانات و شیوه زندگی آنها آشنا کرد. در اینجا می توانید نمونه های دیگری از نقاشیهای کودکانه و بامزه حیوان روباه را ببینید.

نقاشی حیوان

نقاشی کودکانه حیوان

انواع طراحی روباه

طراحی روباه فانتزی

طراحی روباه کارتونی

نقاشی روباه برای بچه ها

طراحی روباه کودکانه

کشیدن تصویر روباه

نقاشی روباه جذاب و کودکانه

طراحی از روباه

طراحی حیوان روباه

طراحی و رنگ آمیزی روباه

طراحی روباه

تصویری از نقاشی روباه

در مطالب قبل آموزش نقاشی زرافه و نقاشی پنگوئن را در اختیار شما هنرمندان کوچک قراردادیم در این مطلب نیز سعی شد تا با ساده ترین بیان آموزش کشیدن نقاشی روباه را برای شما دوستان عزیز توضیح دهیم توجه داشته باشید که تنها موضوع اهمیت حرفه ای شدن در نقاشی تمرین است و شما دوستان کوچک می توانید در صورت تمایل و علاقه به نقاشی به موفقیت های بزرگی برسید و از کشیدن نقاشی لذت ببرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.