دسته ها
پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸

آموزش میوه آرایی ساده + مدل های زیبا و جدید تزیین میوه

  • یلدا محمدی
  • ۳۱ مرداد ۱۳۹۴
  • ۰

ایده های جدید و زیبا برای میوه آرایی ساده و تزیین میوه های مختلف به کمک چاقو در منزل برای داشتن بهترین چیدمان میوه برای سفره آرایی مهمانی های مختلف

میوه آرایی ساده و آسان برای جمع های خودمانی و مهمانی ها کاربرد فراانی دارد و هنری است که اغلب خانم ها به یادگیری آن علاقه مند هستند. امروز با آموزش چند مدل میوه آرایی و تزیین میوه های مختلف در خدمتتون هستم، با این مدل ها در ادامه همراهم باشید.

میوه آرایی ساده و آسان در منزل به همراه تصاوبر:

میوه آرایی ساده و تزیینات آسان و زیبا را به راحتی و به کمک ابزار ساده میتوان در منزل و بدون نیاز به همراهی دیگران انجام داد. اولین نکته برای انجام میوه آرایی انتخاب میوه های تازه و مناسب برای اینکار است، سعی کنید به هیچ وجه از میوه های مانده استفاده نکنید چون این میوه ها موقع انجام کار خرد و له شده و در نهایت نتیجه دلخواه را به دست نماورید. یکی از میوه هایی که برای همه نوع تزیین میوه استفاده می شود خیار است. برای تزیین خیار برش هایی مطابق شکل به خیار بزنید و آن را به مدت یک ساعت داخل ظرف آب قرار دهید تا فرم گل پیدا کند و بعد از گذشت این زمان برای انواع تزیینات از آن استفاده کنید.

  •  گالری اسپیناس

تزیین میوه

میوه آرایی ساده

میوه آرایی ساده

میوه آرایی خیار

میوه آرایی خیار

میوه آرایی خیار

ساخت گل رز با میوه ها و وجود آن در ظرف میوه و یا غذا نقش زیادی در زیبایی آن دارید. میتونید این گل رز ها را با انواع میوه ها بسازید. یکی از این میوه ها هویج است که با تهیه برشهای نازک از آن و پیچیدن آنها به هم میتوانید گل رز زیبایی درست کنید. فقط توجه داشته باشید که در انتهای گل از خلال دندان استفاده کنید تا فیکس و ثاب شود. این گل رز ها را با میوه های سفت دیگر از جمله ترب و شلغم هم میتوان تهیه کرد و در آخر با ایتفاده از رنگهای خوراکی آنرا رنگ آمیزی کرد.

میوه آرایی هویج

میوه آرایی هویج

تزیین هویج

تزیین هویج

تزیین میوه

تزیین میوه

سیب به خاطر فرم زیبایی که دارد و همچنین فراوانی این میوه در اغلب فصل ها، کاربرد زیادی در انجام میوه آرایی ساده و تزیین سبد میوه دارد و با انجام حکاکی های مختلف و همچنین ایجاد برش روی سیب میتوان آن را به بهترین شکل تزیین کرد.

تزیین میوه

تزیین میوه

میوه آرایی سیب

تزیین میوه

تزیین سیب

در ادامه چند مدل میوه آرایی شیک و زیبا را می بینید که به شکل های مختلف انجام شده و هر کدام زیبایی خاص خود را داراست.

تزیین میوه

تزیین میوه

میوه آرایی زیبا

میوه آرایی پرتقال

میوه آرایی هندوانه

امیدوارم ایده های خوبی برای میوه آرایی ساده و تزیین میوه های مختلف گرفته باشید و بهترین تزیینات را انجام دهید. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.