دسته ها
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

عکس 19 سال پیش بهاره رهنما در کنار بازیگران مرد

  • یلدا محمدی
  • ۲ آذر ۱۳۹۶
  • ۰

بهاره رهنما با عکسی قدیمی مربوط به سال 1377 در کنار بازیگرانی چون سروش صحت، رضا ایرانمنش، نیما رئیسی، مانی کسراییان صفحه شخصی اش را به روز نموده است.

بهاره رهنما با عکس زیر یادی از قدیم نموده و به خاطره بازی پرداخته است. در این تصویر شاهد تیپ ساده و ظاهر متفاوت 19 سال پیش بهاره رهنما و دیگر بازیگران هستید. وی با انتشار این عکس در صفحه شخصی اش چنین نوشته است :

یادها و خاطره ها: سال۱۳۷۷ از بهترین خاطره های کاریم ،داستان یک شهر کاری از اصغر فرهادی،از راست به چپ عکس من،رضا ایرانمش ،مانی کسراییان،نیما رییسی و سروش صحت،بیست سال گذشته اما رفاقت این جمع همچنان بدون هیچ خدشه ای پایداره،جای سعید اقاخانی و پریسا بخت اور عزیز در این عکس خالیه!#داستان_یک_شهر #اصغر_فرهادی#پریسا_بخت اور#رضا_ایرانمنش #مانی_کسراییان#نیما_رییسی#سروش_صحت#خاطرات #زن_باران پی نوشت: لحظه ای از پیری و گذر زمان نمیترسم ،تغیرات ظاهری همه ما به قیمت تجارب مهم عمرمون بوده ، و من همه این تغیرات رو دوست دارم و گمان میکنم، زن اگر زن باشد در هر سنی زیباست چون «زنانگی»زیباست و به قول مارگریت دوراس عزیز :زنانگی یک مشغولیت مادام العمر است.

19 سال پیش بهاره رهنما

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *