دسته ها
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

گفته های جدید پرستو صالحی درباره ازدواجش با محمد نادری

  • یلدا محمدی
  • ۳ آبان ۱۳۹۶
  • ۰

توضیحات پرستو صالحی را در رابطه با ماجرای خواستگاری محمد نادری از وی و ازدواج این دو بازیگر را در این مطلب ارائه می دهیم که مطمئنا برای همه طرفداران این هنرمندان جذاب خواهد بود.

چندی است که خبر خواستگاری و ازدواج پرستو صالحی و محمد نادری در شبکه های اجتماعی پیچیده است، از این رو پرستو صالحی با انتشار متنی در صفحه شخصی اش، نسبت به این موضوعات واکنش نشان داد و سعی کرد از این طریق سو تفاهم های ایجاد شده را از بین ببرد. در ادامه پست اینستاگرام پرستو صالحی را ملاحظه می نمایید.

این وروجکی که اون بغل، دست به سینه نشسته محمد نادری یک دوست خوبِ یک همکار خوب و البته شیطونه که همیشه شوخی میکنه البته تشخیص شوخیش از جدی خیلی ساده بود ولی خب بعضی دوستان متوجه اش نشدن متاسفانه، ما هم مثل شماها گاهی با هم شوخی می کنیم و قطعا برای درخواست های جدی زندگیمون جای مناسب تر وجود داره آخه چرا تو لایو؟! دوستای گلم که آنقدر مسئله ی ازدواج و تب و تاب ها و حواشی اونو دوست دارید این فقط یک شوخی بود، من و آقای نادری عین خواهر برادریم تمام. و قول میدم الان که خبری نیست ولی هر وقت هر مورد جدی تو زندگیم اتفاق افتاد خودم بهتون خبر بدم، قول..دوستون دارم و براتون آرزوی بهترین هارو دارم.

پرستو صالحی و محمد نادری

  •  قاصدک 24
  • کالا چیو

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.