دسته ها
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

عکس های تزیین سیب با روش های جدید و متفاوت

  • یلدا محمدی
  • 20 سپتامبر 2015
  • ۰

مجموعه تصاویر و مدل های شیک تزیین سیب با روش های متنوع و زیبا را در این مطلب مشاهده خواهید نمود که از این سیب های تزیین شده برای همه میوه آرایی ها و همچنین تزیینات برای مراسم و مهمانی های مختلف می توانید استفاده کنید.

میوه آرایی سیب با روش های مختلف و متفاوتی انجام می شود و با توجه به اینکه این تزیینات به چه منظوری انجام می گیرد می توان سبک های مختلفی از تزیینات را به کار برد. در این مطلب با گرد آوری مدل های جدید و زیبای انواع تزیینات سیب سعی داریم ضمن معرفی روش های متنوع تزیین این میوه، شما را با جدیدترین نمونه های میوه آرایی و تزیینات آشنا کنیم. تا پایان با این تصاویر و ایده های جدید و جذاب همراه ما باشید.

جدیدترین مدل های میوه آرایی و تزیین سیب :

سیب از میوه های زیبا و جالب است که تقریبا تمام فصول سال می توان به آن دسترسی داشت از این رو از سیب در اغلب میوه و سفره آرایی ها استفاده می شود. برای انجام این تزیینات روش های مختلفی را می توان به کار برد که در ادامه ضمن مشاهده تصاویر و مدل های متنوع به بررسی آنها می پردازیم.

حکاکی روی سیب :

یکی از شیوه های متداول و جالب برای میوه آرایی و انجام تزیینات، حکاکی روی سیب است که جلوه خاصی به آن می دهد. انجام حکاکی بسیار راحت است و با کمی حوصله و تمرین می توانید آن را به بهترین شکل انجام دهید. فقط به این نکته توجه داشته باشید که مغز سیب بعد از گذشت چند ساعت ممکن است تیره شود، برای جلوگیری از این کار بعد از حکاکی کمی آبلیمو به سیب بزنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد.

میوه آرایی سیبمیوه آرایی سیبمیوه آرایی سیب

دیزایین سیب برای سفره هفت سین :

یکی از کاربردهای این تزیینات برای چیدن سفره هفت سین است که سیب  دیزایین شده باعث زیبایی بیشتر سفره می شود.

تصاویری که در ادامه مشاهده می فرمایید مربوط به تزیین میوه برای سفره هفت سین است.

تزیین میوهتزیین میوهمیوه آرایی سادهتزیین سیب

تزیینات سیب برای سفره عقد :

برای دیزایین سفره عقد اغلب از میوه آرایی های مختلفی استفاده می شود که در همه آنها سیب دیزایین شده خودنمایی می کند. برای این سبک میوه آرایی از سیب های زرد و سرخ استفاده کنید تا جلوه بیشتری به تزیینات ببخشید. عکس های میوه آرایی سیب می تواند ایده های خوبی برای انجام تزیینات شما باشند.

تزیین سیبمیوه آرایی سیبتزیین میوهتزیینات سیب درختیتزیین میوه

تزیینات زیبای سیب برای کودکان :

میوه آرایی برای کودکان بسیار جذاب و دوست داشتنی است و اغلب انجام آن را دوست داریم. سیب نیز یکی از میوه های خوشمزه و زیباست که با انجام تزیینات روی آن، می توان از آن برای میوه آرایی جشن تولد بچه ها و همچنین برای ترغیب بچه ها به خوردن میوه استفاده نمود.

تزیین میوهمیوه آرایی سیبمیو ه آرایی کودکانحکاکی روی سیبمیو ه آرایی سیبمیوه آرایی سیب

تزیینات سیب برای شب یلدا :

میوه آرایی شب یلدا از تزیینات مهم و قابل توجه است، برای انجام بهتر این تزیینات سعی کنید تمام اجزا و میوه ها را به بهترین شکل دیزایین کنید. در ادامه تصاویری از انواع تزئین میوه ها از جمله سیب را برای میوه آرایی شب یلدا ملاحظه می فرمایید.

میوه آرایی سیبجکاکی روی سیبمیوه آرایی سیبتزیین میوه

با جدیدترین مدل ها و ایده های دیزایین سیب برای مناسبت های مختلف آشنا شدید، امیدواریم از مشاهده این تزیینات لذت برده باشید. در صورت تمایل به مشاهده مدل های بیشتر و همچنین آشنایی با آموزش های متنوع در این زمینه به بخش میوه آرایی مراجعه فرمایید. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open

علی بابا