دسته ها
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳

بیوگرافی نفیسه روشن + عکس های نفیسه روشن و همسرش

  • مرضیه شاکری
  • ۲۷ شهریور ۱۳۹۴
  • ۰

در این مقاله قصد داریم شما را با یک بازیگر توانای دیگر کشورمان آشنا سازیم، هنرمندی که توانایی اش در بازیگری مثال زدنی است. با مجموعه عکس های نفیسه روشن و بیوگرافی او همراه شما هستیم.

نفیسه روشن یکی از بازیگران ماهر و توانمند کشورمان است که در بازیگری استعداد بی نظیری دارد. با صدای دلنشینش آنچنان در نقش هایی که به او واگذار می شود فرو می رود که انگار خود همان شخصیت است. با این مقاله همراه باشید تا مطالب جالبی از ویژگی های شخصیتی او بازگو کنیم.

عکس های نفیسه روشن و همسرش و بیوگرافی او:

نفیسه روشن در تاریخ 13 اردیبهشت ماه سال 1361 در محله باغ صفا تهران متولد شد.او در خانواده ای 5 نفره متشکل از پدر و مادر و دو برادر کوچکتر رشد یافت. او توانست در رشته حقوق از دانشگاه آزاد اسلامی، مدرک کارشناسی را کسب کند. از همان دوران کودکی به بازیگری علاقه فراوان داشت و خانواده او نیز وی را در این امر بسیار تشویق می کردند. نفیسه روشن با بازی در تئاتر «به سوی سعادت» از سال دوم دبیرستان، فعالیت هنری را در عرصه بازیگری آغاز کرد. او در این تئاتر موفق شد که لوح تقدیری از اداره آموزش و پرورش منطقه دریافت کند. پس از گذراندن دوره های بازیگری به واسطه و معرفی یکی از اقوام مادری اش برای بازی در مجموعه تلوزیونی «روزهای به یاد ماندنی» انتخاب شد و به طور جدید بازیگری را پیش گرفت.

چهره خندان نفیسه روشن
نفیسه روشن درباره شیطنت های کودکی اش می گوید : ” دیوار راست را بالا می رفتم و همه می گفتند که بچه به بازیگوشی من ندیده اند و من مثل پسرا هستم، تمام شیطنت های من واقعا مثل پسرها بود و من حتی اسباب بازی های پسرانه داشتم، حتی مانند پسرها با تیر و کمان گنجشک هم شکار می کردم. یک بار سیبیل های یک گربه رو قیچی کردم، چون اون یکی از جوجه های منو خورده بود”.
از جمله علاقه های دیگر او به اتومبیلرانی است، و میگوید که در روزهای بیکاری به پیست اتومبیل سواری می رود. همچنین درباره ازدواج می گوید که : نظر من صبوری و گذشت دو طرف در ازدواج است و این برایم بسیار مهم می باشد. از جمله به یاد ماندنی ترین کارهایش بازی در «بچه های خیابان» را میداند. وی در پاییز 1383 با بازی در «» یک کار هنری دیگر را به لیست کارهای هنری در کارنامه بازیگری اش افزود.
همسر نفیسه روشن یک خلبان است و او می گوید که زندگی با یک خلبان بسیار سخت و مشکل است. او میگوید که زندگی ما مثال قصه یکی بود یکی نبود است، در زمانهایی که من هستم او نیست و در زمانهایی که او هست من نیستم، میگوید که چندباری شده که برنامه سفر می ریزیم و چمدان هم میبندیم اما به فاصله چند ثانیه با یک تماس تلفنی تمام برنامه ها بر هم می ریزد. چند وقتی می شود که نتوانسته ایم با هم به مسافرت برویم. نفیسه روشن به طور مفصل درباره مدیریت این مشکلات می گوید: “هر دوی ما عاشق کار همدیگر هستیم و سعی می کنیم که در کار های یکدیگر به هم کمک کنیم. خاطرم هست که سر سریال “دربند” بود که من مجبور شدم 60 روز در شمال بمانم، اما او با این موضوع کنار آمد، و زمانی که من برگشتم او 6 صبح برای ماموریت کاری رفته بود و 15 روز در ماموریت بود و روی هم رفته 75 روز یکدیگر را ندیدیم. اما به دلیل علاقه ای که به هم داریم به شغل هم احترام میذاریم. یک خلبان باید خاطرش از زمین و زمینی ها گرم باشد تا بتواند با آرامش سر کارش باشد و جان مسافرانش را حفاظت کند، ما سعی میکنیم که این آرامش را به هم منتقل کنیم.”

نفیسه و همسرش در هواپیما

از جمله کارهای سینمایی با حضور نفیسه روشن:

“مادرزن سلام”
“شاخه گلی برای عروس ”
“انسان ها ”
“چک ”

نفیسه با تیپ پهلوی

  •  آرون گروپس

از جمله کارهای تلویزیونی با حضور نفیسه روشن:

روزهای بیاد ماندنی
خوش رکاب
دارا و ندار
زمانی برای عاشقی
ساختمان 85
پنج کیلومتر تا بهشت
اغما
ماه عسل
تب سرد
باران بهاری
کلانتر
روزگار قریب
مثل هیچ کس
سال های برف و بنفشه
کمکم کن

نفیسه در سال نو

عکس های نفیسه روشن :

جدیدترین عکس های نفیسه روشننفیسه روشن در حال سوارکاریعکسی متفاوت از نفیسه روشننفیسه و پدرشنفیسه و فرزاد حسنیمتفاوت ترین های نفیسهنفیسه زیباعکسی زیبا و شاد از نفیسهروشن در جمع دوستانعکسی جالب از روشنتیپ پهلوی دیگری از نفیسهخانواده نفیسهجذاب ترین های نفیسه

عکس های نفیسه روشن در کنار همسرش:

همانطور که گفتیم، همسر نفیسه روشن خلبان است که در تصاویر زیر می توانید عکس های نفیسه روشن در کنار همسرش را ببینید.

نفیسه روشن و همسرش نفیسه و همسرش نفیسه و همسرش در هواپیما تیپ مهمانداری هواپیما نفیسه

امیدواریم که از سری عکس های نفیسه روشن و بیوگرافی او لذت برده باشید، در صورتی که تمایل دارید با بازیگران بیشتری آشنا شوید اینجا را کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *