دسته ها
جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳

مدل های لباس شب مشکی با طرح های جدید

 • مرضیه شاکری
 • ۲۵ شهریور ۱۳۹۴
 • ۰

در این مجموعه از تصاویر لباس شب مشکی قصد داریم نمونه های زیبایی از انواع لباس شب را که از بین بهترین های دنیا انتخاب شده است، گردآوری کنیم و در اختیار شما قرار دهیم، با ما همراه باشید.

بیشتر خانم های شیک پوش، دوست دارند که در مجالسی که شبها برگزار می شود لباس مجلسی بپوشند و متناسب با زمان و مکان، لباسی را انتخاب کنند که هماهنگی خوبی با محیط و شرایط دارد. با مجموعه لباس مجلسی مشکی همراه شما هستیم.

انواع مدل های زیبای لباس شب مشکی:

در اکثر کشورهای دیگر، دیده شده که بانوان برای شرکت در مجالس شب هنگام، لباس شب، می پوشند و از مدل ها و رنگ ها متنوعی برای اینکار استفاده می کنند. به طور معمول پارچه ای که برای دوخت لباس  مجلسی به کار می رود، از انواع پارچه های لخت و سنگین انتخاب می شود، همچنین رنگ آن نیز در مدل لباس تاثیر بسزایی دارد. به طور مثال رنگ های روشن برای مدل هایی که دوخت های ظریفی دارند انتخاب می شوند تا ظرافت دوخت آن به خوبی قابل مشاهده باشد و بالعکس. در ادامه مدل های لباس مجلسی مشکی را با هم ببینیم.

لباس مجلسی مشکی بلند:

معمولا بانوانی که دوست دارند از مدل های بلند استفاده کنند، قامتی کوتاه دارند و دوست دارند که کمی بلند تر دیده شوند، که این بسیار خوب است چرا که از نظر طراحان مد نیز این امر صدق می کند و آنان نیز معتقدند که لباس های شب بلند برای بانوان قد کوتاه مناسب است.

 لباس شب مشکی جدید و باکلاس لباس شب زیبا و جدید لباس شب زیبا و شیک لباس شب زیبا و مدرن لباس شب زیبا و باکلاس لباس شب شیک و زیبا لباس شب شیک و مدرن لباس شب شیک و باکلاس لباس شب مدرن و جدید لباس شب مشکی جدید

لباس مجلسی مشکی کوتاه:

و اما لباس های کوتاه، برای خانم هایی با قد بلند مناسب است. در واقع کوتاهی قد در لباس ها باعث می شود تا فرد کوتاه قد تر دیده شود. زیبایی و جذابیت هر لباسی بسته به اندام فردی دارد که آن را می پوشد. انواع لباس شب کوتاه را با هم ببینیم.

 لباس شب مشکی جدید و زیبا لباس شب مشکی جدید و شیک لباس شب مشکی جدید و مدرن لباس شب زیبا لباس شب شیک لباس شب شیک و جدید لباس شب مدرن لباس شب مدرن و زیبا لباس شب مدرن و شیک لباس شب مدرن و باکلاس

 • آرون گروپس

دقت داشته باشید که همواره می توانید با در نظر گرفتن شرایط بدنی خود، لباسی را انتخاب کنید که با استایل شما کاملا همخوانی دارد. امیدواریم از انواع لباسهای مجلسی مشکی لذت برده باشید و بتوانید از آن به عنوان ایده هایی ناب و زیبا استفاده کنید. با مدل های لباس شب، بیشتر همراه شما هستیم.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *