دسته ها
شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

مدل مبل راحتی جدید و شیک برای خانه های ایرانی

  • ندا خوشرو
  • ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
  • ۰

مدل مبل راحتی جدید از انواع مدل مبل های پرطرفدار در بین اغلب خانواده ها می باشد این مدل مبلمان در انواع طرح های مختلف موجود می باشند؛ در ادامه این مطلب انواع طرح های مبل راحتی مدرن و جدید با طراحی شیک و کاربردی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مبلمان را می توان یکی از پرکاربردترین تجهیزات در دکوراسیون سالن پذیرایی و اتاق نشیمن محسوب کرد. رنگ و مدل مبل راحتی جدید می تواند در جذابیت دکوراسیون داخلی منزل تاثیر زیادی داشته باشد از این رو بهتر است مبلمان با طرح و رنگ مدرنی را برای منزل خود انتخاب کنید تا دکوراسیون سالن پذیرایی و یا اتاق نشیمن منزل شما جذاب و مدرن تر به نظر برسد.

مبلمان منزل به سه دسته مدل مبل راحتی و مدل مبل سلطنتی و مدل مبل نیمه سلطنتی تقسیم می شوند و اگر شما فضای کافی در منزل دارید بهتر است از دو دست مبلمان با طرح راحتی و سلطنتی در فضای سالن پذیرایی استفاده کنید.

مدل مبل راحتی جدید و مدرن

مدل مبل راحتی جدید برای اتاق نشیمن و سالن پذیرایی

مدل مبل راحتی در طرح های مدل مبل اسپرت و ال و گرد و مدرن و … وجود دارد که انتخاب هر یک از این طرح مبلمان به ابعاد اتاق پذیرایی و نشیمن و یا سبک دکوراسیون داخلی منزل شما بستگی دارد. در ادامه این مطلب تصاویری از انواع مدل مبل راحتی جدید با طراحی شیک و کاربردی را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل مبل ال شیک با رنگ تیره

  • کالا چیو
  •  بلیط کیش

مدل مبل راحتی ال جدید و زیبا

مدل مبلمان ال راحتی امروزه توجه اغلب افراد را به سوی خود جلب کرده اند این مدل مبلمان طراحی شیک و کاربردی دارند و اغلب این مدل مبلمان در مقابل تلویزیون قرار می گیرند و از این مدل ها برای نشیمن استفاده می شود. مدل مبل های راحتی ال در انواع رنگ های روشن و تیره موجود هستند و شما می توانید با توجه به رنگ های به کار برده شده در دکوراسیون داخلی منزل خود رنگ مبلمان را انتخاب کنید.
بهتر است رنگ مبلمان منزل را با توجه به رنگ دیوار پشت مبلمان و رنگ پرده و کاغذ دیواری و یا کفپوش و … انتخاب کنید. اغلب افراد تمایل دارند که رنگ مبلمان را متضاد با رنگ های به کار برده شده در دکوراسیون منزل خود انتخاب کنند که در این صورت بهتر است رنگ مبلمان به شیوه ای انتخاب شود که تضاد زیبایی بین رنگ آن ها و سایر رنگ های به کار رفته شده ایجاد شود.

مدل مبل راحتی بنفش مدل مبل طرح دار راحتی مدل مبل راحتی ال مدل مبل راحتی ال مدل مبلمان کرم و قهوه ای مدل مبل شیک و زیبا راحتی مدل مبل راحتی شیک و زیبا مدل زیبا و شیک مبل راحتی مدل مبل شیک راحتی مدل مبل ال مدل مبل ال با طراحی زیبا و شیک مدل مبل راحتی زیبا و جدید مدل مبل راحتی دو رنگ مدل مبل راحتی سبز

مدل مبلمان راحتی مدرن و جذاب

مبلمان راحتی طراحی خاص و متفاوتی دارند و نسبت به مبلمان نیمه استیل و استیل راحت تر هستند از این رو اغلب افراد تمایل دارند در فضای نشیمن و یا سالن پذیرایی منزل خود از مدل مبل راحتی جدید استفاده کنند. روکش مبلمان نیز در زیبایی و جذابیت آن ها تاثیر گذار است امروزه اغلب افراد برای سالن پذیرایی و یا اتاق نشیمن منزل خود از مدل مبل راحتی چرم استفاده می کنند. مبلمان با روکش پارچه ای طرح دار و ساده نیز از زمان های گذشته تا به امروز مورد توجه اغلب افراد قرار گرفته اند و بهتر است طرح مبلمان با روکش پارچه ای را با توجه به طرح سایر وسایل موجود در دکوراسیون داخلی پذیرایی و یا اتاق نشیمن نظیر طرح پرده و کفپوش و کاغذ دیواری و فرش انتخاب کنید.

مدل مبلمان راحتی جدید   مدل مبل راحتی جدید و زیبا مدل مبل شیک و راحتی مدل مبل شیک و زیبا مدل مبل راحتی شیک و جدید مدل مبل راحتی سفید و شیک مدل مبل راحتی شیک و طرح دار مدل مبل راحتی جدید و سفید مدل مبل چرم راحتی مدل زیبا و مدرن مبل راحتی مدل مبلمان راحتی مدرن مدل مبل راحتی سبز مدل مبل شیک راحتی با طراحی زیبا و جدید

انواع مدل مبل راحتی جدید با طراحی شیک و کاربردی را در این مطلب مشاهده کردید که امیدواریم این مدل مبلمان مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها مدل مبلمان راحتی با طرح بی نظیر و متفاوتی را برای منزل خود انتخاب کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل مبل راحتی کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.