دسته ها
یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲

انواع تزیین غذا برای سفره های ایرانی شیک و باسلیقه

  • یلدا محمدی
  • ۱۲ مرداد ۱۳۹۴
  • ۰

مدل های زیبا و جدید تزیین غذا و سفره آرایی های شیک و متفاوت ایرانی و همچنین ایده های خلاقانه برای انجام انواع تزیینات بر روی مواد غذایی و خوراکی مخصوص خانم های کدبانو و با سلیقه

تزیینات غذا با انواع خوراکی ها و سفره آرایی، هنر کدبانوی ایرانی ست که با ایده های جدید و خلاقانه به دبزایین شیک و زیبای غذاهای مختلف می پردازد و سفره را به بهترین شکل چیدمان و تزئین می کند. با مدل های زیبای این تزیینات و سفره آرایی های جدید و متفاوت در ادامه مطلب همراهم باشید.

تزیین غذا و سفره آرایی جدید و زیبا:

با ایده ها و مدل های جدید و زیبا برای تزیین غذا، و سفره آرایی در خدمتتون هستم. برای انجام دیزایین غذاها بهتر است از انواع خوراکی ها و مواد غذایی استفاده شود تا موقع سرو به مشکل برنخوریم. البته لازم نیست همه اقدامات موقع کشیدن غذا انجام شود، می توان قبل از آماده شدن غذا و آمدن مهمان ها بعضی از کارهای جزئی را انجام داد. مثلا میتوانید مواد تزیینی را از قبل آماده کرده و در یخچال نگهداری کنید تا موقع کشیدن غذا و تزئینات آن زمان زیادی از دست ندهید و کارها خیلی سریع تر پیش رود و مثل همیشه تزیینات زیبا و شیکی داشته باشید.

در ادامه چند مدل از تزیین انواع غذاها را می بینید که می توانید از آنها به عنوان ایده های جدید استفاده کنید.

تزیین مجلسی غذا

سفره آرایی

تزیین سفره غذا

تزیین مجلسی غذا

  •  آرون گروپس
  •  مبل و میز

تزیین مجلسی غذا

سفره آرایی

تزیین غذا

تزیین مجلسی غذا

برای داشتن سفره آرایی های شیک و زیبا به تمام اجزاء سفره توجه کنید و سعی کنید حدالمقدور بهترین تزیینات را برای همه مواد غذایی و خوراکیهای موجود در سفره داشته باشید. مدل های دیزایین غذا که در ادامه می بینید با خوراکی های ساده و انواع سبزیجات و میوه ها دیزایین شده اند و می توانند نشان دهنده سلیقه و هنر کدبانوی خانه باشند. با توجه به این مدل ها بهترین و زیباترین تزیینات را انتخاب کنید.

تزیین غذا

تزیین غذاها

سفره آرایی

سفره آرایی

سفره آرایی

تزیین سفره غذا

مدل تزیین غذا

تزیین سفره غذا

تزیین سفره غذا

تزیین سفره غذا

تزیین سفره غذا

تزیین سفره غذا

امیدوارم این مدل های تزیین غذا، و سفره آرایی مورد پسند شما دوستان عزیز واقع شده باشد و زیباترین ایده ها را گرفته باشید و با کمی ابتکار قشنگ ترین سفره و میز را بچینید. موفق باشید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *