دسته ها
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

مدل مانتوهای مد سال 96 را بهتر بشناسید

  • ندا خوشرو
  • ۶ اسفند ۱۳۹۵
  • ۰

با شروع سال 96 مدل مانتو های متنوعی از سوی متخصصان مد و زیبایی طراحی شده اند در این مطلب ما قصد داریم تا شما را با انواع مدل مانتو 96 با طرح های کوتاه و بلند آشنا سازیم.

یکی از انواع پوشش های مهم برای خانم های ایرانی مانتو است که در انواع طرح های مختلف موجود است و شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود مدل مانتو 96 را انتخاب کنید و در سال جدید شیک پوش و خوش اندام تر به نظر برسید.

مدل مانتو ها در انواع طرح های مدل مانتو اسپرت و اداری و مجلسی موجود هستند که انتخاب هر یک از این طرح های مانتو به مکانی که قرار است شما در آنجا حضور پیدا کنید بستگی دارد.

مدل مانتو طرح دار 2017

  •  اصل جنس
  •  سپهر چوب

انواع مدل مانتو 96 با جدیدترین طرح های مد سال

خانم ها تمایل دارند تا همیشه مدل مانتوی خود را از بین جدیدترین مدل مانتو های مد سال انتخاب کنند در ادامه این مطلب تصاویری از انواع مدل مانتوی 96 زنانه و دخترانه را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل مانتو ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مدل مانتو شیک و زیبایی را برای خود انتخاب کنید.

مدل مانتو طرح دار 2017

مدل مانتو زیبا و شیک دخترانه 96

مدل مانتو های طرح دار از انواع مدل مانتو ها با طرح شیک و فانتزی در سال 96 هستند که این مدل مانتو ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و می توانند برای خانم های جوان انتخاب ایده آل و مناسبی باشند. مانتو های طرح دار در انواع مدل های کوتاه و بلند و در انواع رنگ های روشن و تیره موجود هستند که انتخاب طرح و رنگ مانتو به فرم اندام و رنگ پوست خانم ها بستگی دارد.

مدل مانتو دخترانه 96

مدل مانتو دخترانه 2017

مدل مانتو 96 طرحدار

مانتو طرح دار 96

مدل مانتو 96 با طرح کوتاه

مدل مانتو 96 طرح دار و کوتاه

مدل مانتو زیبا و شیک 96

مدل مانتو طرح دار دخترانه 96

مدل مانتو 96 دخترانه با طرح کوتاه

مدل مانتو دخترانه 96

مدل مانتو شیک و زیبا دخترانه

مدل مانتو کوتاه 2017

مدل مانتو طرح دار دخترانه 96

مدل مانتو طرح دار و شیک دخترانه

 

مانتو های 96 با طرح ساده زیبا و جذابیت خاصی را به اندام شما می دهند. مدل مانتو های ساده برای خانم ها با اندام چاق و لاغر می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشد. خانم ها با اندام لاغر و متناسب می توانند انواع مدل های مانتو با رنگ های روشن و تیره را برای پوشیدن انتخاب کنند در صورتی که خانم ها با اندام چاق و درشت بهتر است مدل مانتو ها با رنگ های تیره را برای پوشیدن در مکان های مختلف انتخاب نمایند.

مدل مانتو سبز کوتاه 96

مدل مانتو ساده 1396

مدل مانتو بلند 96

مدل مانتو بلند دخترانه سال 96

مدل مانتو مشکی 96

مدل مانتو مجلسی دخترانه

مدل مانتو اسپرت 96

مدل مانتو اسپرت 96

مدل مانتو زنانه سال 96

مانتو ها مدل های مختلفی دارند که هر کدام از آن ها برای مکان های خاصی مناسب هستند و شما می توانید با توجه به مکانی که قرار است مانتو را بپوشید طرح و مدل مانتو را انتخاب کنید. اگر مدل و رنگ و طرح مانتو با فرم اندام شما مطابقت داشته باشد شیک پوش و خوش تیپ تر به نظر می رسید. مانتو های زنانه در انواع طرح های بلند و کوتاه دوخته می شوند که انتخاب اندازه قد مانتو به اندازه قد شما بستگی دارد. مدل مانتو ها با طرح کوتاه برای خانم ها با قد کوتاه و بلند و متناسب می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

مدل مانتو 96 با طرح مجلسی

مدل مانتو مجلسی 2017

مدل مانتو قرمز 96

مدل مانتو قرمز زنانه 96

مدل مانتو زنانه 2017

مدل مانتو شیک و زیبا زنانه 96

مدل مانتو قرمز 2017

مدل مانتو 96 زنانه

مدل مانتو سفید و مشکی 96

مدل مانتو زنانه مجلسی

مدل مانتو سبز 96

مدل مانتو سبز زنانه سال 96

مدل مانتو کوتاه مشکی

مدل مانتو مشکی زنانه

مدل مانتو زیبا و جدید 2017

مانتو مشکی زنانه با طرح کوتاه

مدل مانتو ها با طرح بلند برای خانم ها با قد متناسب و بلند می توانند انتخاب مناسبی باشند و خانم ها با قد کوتاه اگر به پوشیدن مانتو های بلند علاقه مند هستند بهتر است در انتخاب این مدل مانتو ها دقت بیشتری داشته باشند.

مدل مانتو سبز 2017

مانتو بلند زنانه سبز سال 1396

مدل مانتو کار شده 96

مانتو طرح دار مشکی و شیک زنانه

مدل مانتو مشکی بلند 96

مدل مانتو 2017 زنانه

  مانتو زنانه 2017

مدل مانتو 96 زنانه با طرح بلند

مدل مانتو مشکی بلند

مانتو بلند زنانه

مدل مانتو طرح دار 96

مدل مانتو کار شده زنانه

در این مطلب انواع مدل مانتو 96 زنانه و دخترانه با جدیدترین طرح های مد سال را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل مانتو ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مانتو با طرح زیبایی را در سال 96 داشته باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.